Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu Bilgileri

02.05.2019
1.543

Kimse Bilmez Dizisinin Oyuncu Kadrosu konusu Bilgileri yeni Resimleri… Atv de ekrana gelecek olan Kimse Bilmez dizisinin hazırlıklarını tamamlandı ve ilk olarak Ali ve Sevda diye duyurulan dizinin adı Kimse Bilmez olarak değiştirildi. Atv de ilk tanıtım fragmanı 17 Mayıs Cuma günü çıkan Kimse Bilmez hem oyuncu kadrosu ile hem de yeni yetenekleri ile bu yaza damga vuracak yeni dizilerden birisi.

NOT: Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosunu bu konuda sizlere duyurduk. Ancak yeni sezonda bir çok yeni dizi ekrana gelmeye başladı. Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosunda yer alan bir çok oyuncu yeni diziler ile anlaşmaya başladı. Bizde merak edenler için yazalım istedik. Keremcem ve Özgü Kaya yeni dizisi nedir konumuza göz atabilirsiniz.

Kimse Bilmez dizisi oyuncuları kimlerBu konumuzda sürekli yeni güncellemeler olacak ve Kimse Bilmez dizisi ile ilgili yeni bilgileri oyuncuları konumuzda sizlerle paylaşacağız. Kimse Bilmez dizisi Atv ekranlarında yayınlanacak. Mayıs ayı sonuna doğru yayınlanmaya başlaması planlanan dizinin oyuncunun kadrosu belli oldu. Konumuzun devamında oyuncu kadrosu detaylı bilgileri bulabilirsiniz. Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuzda tüm oyuncuları sizlere sunuyoruz.

Baba Yapım imzası taşıyan Kimse Bilmez dizisi çekimleri nisan ayında başladı. Kimse Bilmez dizisi yönetmen koltuğunda ise Ufuk Hakan Eren ve Kartal Çidamlı oturuyor. Kimse Bilmez dizisi senaryosunu Hakan Kandal yazıyor. Kimse Bilmez dizisi başrollerini Kerem Cem ve Özgü Kaya paylaşırken oyuncu kadrosunda Engin Hepileri, Zehra Yılmaz, Sebahat Kumaş, Ali Burak Ceylan, Mehmet Ali Kaptanlar, Özlem Başkaya, Taner Turan, Adnan Biricik, Hakan Altıner, Ahmet Mekin, Burak Serdar Şanal ve Yiğit Koçak yer alıyor.

Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kimse Bilmez Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Bilgileri

Kimse Bilmez Özlem – Sevtap Özaltun

Ali Hocanın Eski Eşi olan Özlem karakteri hakkında detaylı bilgileri sizlere Kimse Bilmez Özlem – Sevtap Özaltun konumuzda sunmaya çalışacağız. Kimse Bilmez Özlem karakterini oynayan oyuncunun gerçek adı soyadı Sevtap Özaltun’dur. Başarılı ve güzel oyuncu Sevtap Özaltun dizide Ali hocanın eski karısı Özleme hayat verecek.Kimse Bilmez Özlem Sevtap Özaltun

Kimse Bilmez Mert Kimdir? Berke Üzrek

Baba Yapım’ın yapımcılığını, Kartal Çidamlı ve Ufuk Hakan Eren’in yönetmenliğini üstlendiği, başrollerinde; Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal gibi isimlerin yer aldığı diziye Berke Üzrek dahil oldu. Oyuncu dizide Takacı’nın kardeşi ‘Mert’ karakterine hayat verecek. Kimse Bilmez Takacının kardeşi olan Mert rolündeki Berke Üzrek dizi final yapana dek devam edecek.Kimse Bilmez Mert Kimdir? Berke Üzrek

Kimse Bilmez Asuman kimdir hostes pilotun eski sevgilisi:

Kimse Bilmez Asuman kimdir diye merak edenler 27 Ağustos salı günü yayınlanan 11. bölümde Pilot ile Duygu konuşurken yanlarına gelen Asuman kimdir Pilotun eski sevgilisi mi, pilot beni bırakma unutma diye seslenince Duygu bozuldu ve Asuman ile Pilot arasında eskiden olmuş olayları farketti. Kimse Bilmez Asuman hostes değil sadece Pilotun eski pavyon günlerinden bir tanıdık arkadaşı. Kimse Bilmez Asuman hakkında bilgiler şimdilik bu kadar..Kimse Bilmez Asuman kimdir hostes

Kimse Bilmez dizisi Zeynep kimdir? Kimse Bilmez dizisine son katılan isim Zeynep rolü oldu. Kimse Bilmez dizisi Zeynep kimdir konusu hakkında detaylı bir sayfa hazırladık. Sizlere bu sayfaya davet ediyoruz. Kimse Bilmez dizisi Zeynep rolü Asya Taşkın bilgileri burada..Kimse Bilmez Zeynep rolü karakteri Asya Taşkın

Kimse Bilmez dizisi Ezgi kimdir? Kimse Bilmez dizisine yeni katılan bir diğer oyuncu da Ezgi oldu. Kimse Bilmez dizisine yeni gelen Ezgi rolü Kimdir? Ezgi rolünü Beran Özel oynayacak. Beran Özel hakkında detaylı bir sayfa hazırladık sizler için. Kimse Bilmez dizisi Ezgi Kimdir konumuza göz atabilirsiniz.Kimse Bilmez dizisi Ezgi kimdir

Kimse Bilmez dizisi Kerem Cem (Ali) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisi başrol oyuncusu Kerem Cem Kimdir? Kerem Cem daha önce hangi projelerde yer aldı? Kerem Cem 1977 Milas doğumludur. Lise yıllarında gitar çalmaya başladı ve 1996 yılında Elimde Değil şarkısını çıkardı. Ege Üniversitesi Uluslararası İletişim Bölümünü bitirdi. Kerem Cem ilk kez 2002 yılında Aslı ile Kerem filminde rol oynadı. Daha sonra Aşk Oyunu dizisinde tanındı. Aşk Oyuncu dizisi ile geniş kitleler sayesinde tanındı. İki Yabancı dizisinde rol oynadı. Keremcem instagram hesabı; https://www.instagram.com/keremcem/

Kimse Bilmez dizisi Kerem Cem (Ali)Kerem Cem Kimse Bilmez dizisinde Ali karakterini canlandırıyor. Ali yetimhanede büyümüştür. Tuğrul Baba görme engellidir. Tuğrul Baba Ali’ye sahip çıkar ona bakar. Ali karanlıkta görme yeteneğini Tuğrul Baba’dan öğrenir.

Kimse Bilmez dizisi Özgü Kaya (Sevda) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisi başrol oyuncusu Özgü Kaya oldu. Özgü Kaya Kimdir? Özgü Kaya oynadığı diziler bilgileri. 1996 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında eğitim almaktadır. İlk kez 2017 yılında Adı Efsane dizisinde rol aldı. Mehmetçik Kutül Amare dizisinde de rol aldı. Özgü Kaya instagram hesabı; https://www.instagram.com/kayaozgu/  Kimse Bilmez Başrolü Sevda rolü Özgü Kaya

Kimse Bilmez dizisi Özgü Kaya (Sevda)Kimse Bilmez dizisinde Özgü Kaya Sevda rolünü canlandırıyor. Sevda, Ali’nin sevgilisi olacaktır. Sevda, Ali’nin karanlıkta görme yeteneğini öğrenecek mi? Kimse Bilmez Sevda rolü detaylı bilgileri

Kimse Bilmez dizisi Uygar (Engin Hepileri) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Engin Hepileri Kimdir? Engin Hepileri 1978 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü master eğitimine başladı bir süre araştırma görevlisi olarak çalıştı.Bir çok tiyatroda rol aldı.  Akademi Kenter’de öğretim görevlisi olarak çalıştı.

Kimse Bilmez dizisi Uygar (Engin Hepileri)1998 yılında ilk kez İki Arkadaş dizisinde oynadı. Sonrasında Canım Kocacığım, Beşik Kertmesi, Emret Komutanım, Kampüsistan, Yaprak Dökümü, Yasak Elma, Gülizar, 7 Yüz, Kara Ekmek ve Çiçek isimli dizilerde rol aldı. Engin Hepileri Kimse Bilmez dizisinde Uygar karakterini canlandırmaktadır.

Kimse Bilmez dizisi Zehra Yılmaz (Tuğçe) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisinde Tuğçe karakterini canlandıracak olan Zehra Yılmaz Kimdir? 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ailesinin desteği ile oyunculuğa ilgi duymuştur. Oyunculuk eğitimi almıştır. Marmara Üniversitesi mezunudur. Bugün Ne Giysem programında tanınmıştır.

Kimse Bilmez dizisi Zehra Yılmaz (Tuğçe)Bodrum Masalı dizisinde rol almıştır. Kara Yazı, Cennetin Gözyaşları dizilerinde de boy göstermiştir. Zehra Yılmaz instagram hesabı; https://www.instagram.com/zehraylmz/  Kimse Bilmez dizisinde Zehra Yılmaz Tuğçe karakterini canlandıracaktır. Kimse Bilmez Tuğçe karakteri kimdir nasıl biri?

Kimse Bilmez dizisi Sebahat Kumaş (Duygu) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez diziside rol alacak olan Sebahat Kumaş Kimdir? Sebahat Kumaş 1989 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir’de oyunculuk eğitimi almıştır. Açıköğretim fakültesinde fotoğrafçılık ve kameramanlık eğitimi almıştır. Karagül ve Kalbimdeki Deniz dizilerinde rol almıştır. Kimse Bilmez dizisi Sebahat Kumaş (Duygu)Kimse Bilmez dizisinde Sebahat Kumaş Duygu karakterini canlandırmaktadır. Sebahat Kumaş instagram hesabı; https://www.instagram.com/sebahat_kumas/

Kimse Bilmez dizisi Mehmet Ali Kaptanlar (Amca) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisinde Mehmet Ali Kaptanlar’da yer alıyor. Mehmet Ali Kaptanlar Kimdir? 1959 Antalya doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda görev yaptı. 2 yıl Antalya Devlet Tiyatrosu’nda görev yaptı. Oyunculuk hayatı boyunca sinema, televizyon ve seslendirme çalışmaları da yapmıştır. Sensiz Olmuyor, Cemile, Aile Saadeti, İşler Güçler, Kara Kutu dizilerinde rol aldı.

Kimse Bilmez dizisi Mehmet Ali Kaptanlar (Amca)Mehmet Ali Kaptanlar Kimse Bilmez dizisinde Amca karakterini canlandırıyor. Amca Kimse Bilmez dizisinde nasıl bir karakterde olacak?

Kimse Bilmez dizisi Özlem Başkaya (Hayriye) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisi oyuncuları arasında yer alan Özlem Başkaya Kimdir? Özlem Başkaya 1975 İstanbul doğumludur. Ankara Üniversitesi Tiyatro bölüm mezunudur. Art Academy İzmir’de öğretmenlik yapan Özlem Başkaya ilk kez 2000 yılında Baba Ocağı dizisinde rol aldı. Hayat Türküsü, Parmaklıklar Ardında, Benim İçin Üzülme, Umuda Kelepçe Vurulmaz, Bir Umut Yeter dizilerinde rol aldı. Özlem Başkaya instagram hesabı; https://www.instagram.com/ozlemm_baskaya/

Kimse Bilmez dizisi Özlem Başkaya (Hayriye)Kimse Bilmez dizisinde Hayriye karakterini Özlem Başkaya üstleniyor. Özlem Başkaya’ya yeni dizisinde başarılar dileriz.

Kimse Bilmez dizisi Taner Turan (Köksal) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisi oyuncularından birisi de Taner Turan. Taner Turan Kimdir daha önce hangi projelerde yer aldı? Taner Turan 1959 doğumlu. Eskişehirli ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur.  Rol aldığı diziler; Dikkat Bebek Var, Dadı, Tatlı Hayat, Aslı ile Kerem, şeref Meselesi, Ölene Kadar, Bir Deli Rüzgar dizilerinde rol aldı.

Kimse Bilmez dizisi Taner Turan (Köksal)Taner Turan Kimse Bilmez dizisinde Köksal karakterini canlandıracak. Köksal Kimse Bilmez dizisinde nasıl bir karakterde?

Kimse Bilmez dizisi Adnan Biricik (Kurtbey) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisi Adnan Biricik Kimdir? Adnan Biricik 1956 İstanbul doğumlu. Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde mezun oldu. 2000 yılında Beyaz Yalan ile oyunculuğa başladı. Kurtlar Vadisi, Şüphe, Böyle Bitmesin, Kızıl Elma, En Uzun Yüzyıl ve Racon dizilerinde rol aldı.

Kimse Bilmez dizisi Adnan Biricik (Kurtbey)Kimse Bilmez dizisinde Kurtbey karakterini canlandıracak olan oyuncu Adnan Biricik oldu. Adnan Biricik bir çok projede yer almıştır. Başarılı bir oyuncudur.

Kimse Bilmez dizisi İlhan Sevin (Hakan Altıner) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisi hazırlıkları tamamlanırken kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Kimse Bilmez dizisine katılan Hakan Altıner Kimdir? Hakan Altıner 1952 doğumlu olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirdi. Başarılı oyuncu bu zamana kadar bir çok belediye tiyatrosunda müdürlük yönetmenlik rejisörlük yapmıştır. Tecrübeli oyuncu Hakan Altıner’in rol aldığı diziler; Olacak O Kadar, Yaz Evi, Hayat Bilgisi, Selena, Tatlı İntikam, Türk Malı, İstanbullu Gelin dizilerinde rol aldı.

Kimse Bilmez dizisi İlhan Sevin (Hakan Altıner)Kimse Bilmez dizisi kadrosuna katılan Hakan Altıner dizide İlhan Sevin karakterini canlandırıyor. İlhan Sevin Kimse Bilmez dizisinde iyi mi kötü mü karakterde olacak? Bilgileri ile konumuz sürekli güncellenmektedir.

Kimse Bilmez dizisi Ahmet Mekin (Tuğrul Baba) Kimdir Bilgileri

Kimse Bilmez dizisi kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Kimse Bilmez dizisine katılan yeni oyuncu Ahmet Mekin. Ahmet Mekin kimdir? 1932 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ahmet Mekin iş hayatına manifaturacı olarak başlamıştır bir dönem güreş yapmıştır. Sonrasında sinema filmlerinde rol alır. İlk sinema filmi 1957 yılında Mahşere Kadar filmidir. Al Yazmalım Selvi Boylum, Çiçek Abbas, Vurun Kahpeye gibi filmlerde rol aldı. Ahmet Mekin’in rol aldığı diziler; Savcının Karısı, Bir Varmış Bir Yokmuş, Tatar Ramazan, Reaksiyon, Seddülbahir 32 Saat, Arkadaşlar İyidir projelerinde yer aldı.

Kimse Bilmez dizisi Ahmet Mekin (Tuğrul Baba)

Kimse Bilmez dizisinde rol alacak olan Tuğrul Baba karakteri; Tuğrul Baba Ali’ye bakıp onu büyüten isimdir. Tuğrul Baba görme engellidir. Görme engelli olduğu için hissetme duyma yeteneği yüksektir. Bu yeteneğini Ali’ye de öğretir. Ali de karanlıkta görme yeteneğini kullanarak bir çok zorluğu yenecektir.

Kimse Bilmez dizisi oyuncu kadrosu yeni gelen oyuncular

Kimse Bilmez dizisinin oyuncularına yenileri eklendikçe burada sizlere duyurmaya ve güncel şekide yazmaya devam edeceğiz. Kimse Bilmez dizisi oyuncu kadrosu yukarıda detaylı şekilde anlatıldı. Kimse Bilmez dizisi bu oyuncular ile sizce izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Kimse Bilmez dizisi 2021-2022 Sezonu Yeniden Başlayacak mı?

Kimse Bilmez dizisi yayınlandığı dönemde çok ilgi görmüş ve yüksek reyting oranlarına ulaşmıştı. Ancak diziler bittikten sonra kadronun tekrar bir araya gelmesi oldukça zahmetli bir iş. Kimse Bilmez dizisinin oyuncu kadrosu 2021-2022 sezonunda yeniden bir araya gelir mi gelirse dizi yeniden başlar mı bu konuda gelişmeler olursa buraya yazacağız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. kimse bilmez dedi ki:

  kimse bilmez dizisini cok seviyorum severek izliyorum

  ALI SEVDA

 2. Ejegul ve Gunca dedi ki:

  Sizi cok sevdik kimse bilmez ailesi.

 3. Duygu Selvin.Suleyman Huroglu dedi ki:

  Duygunun yerine yanlış foto koymuşlar. Ve pilot yok ki,

 4. Anonim dedi ki:

  merakla izlediğim bir dizi,gayet keyf alıyorum.Duygu konusunda Gülşen hanıma katılıyorum

 5. Gulsen erpence dedi ki:

  Kimse bilmez dizisinde yabanci oyuncu varmi

  1. boşver dedi ki:

   iyide sebahat kumaş duygu değilki duygu renkli gözlü ve ayrıca pilotuda yazmamışsınız