Özgü Kaya Yeni Dizisi (2020-2021) Nedir, Kiminle Hangi Projede Başrolde?

Geçtiğimiz sezon ATV ekranlarında yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde başrolde oynayan Öykü Kaya Sevda karakterini canlandırmış ve oldukça başarılı bir oyunculuk ortaya koymuştu. Öykü Kaya’nın 2020/2021 yeni sezonunda hangi dizide oynayacağı kiminle başrolde yer alacağı ve yeni dizi projesi hakkında merak edilenleri bu sayfada sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Ozgu Kaya'nin 2020-21 yeni sezon dizisi var miÖzgü Kaya Yeni Dizisi (2020-2021) Nedir?

Kimse Bilmez dizisindeki Sevda karakteri ile oldukça başarılı bir oyunculuk çizgisi çizen ve canlandırmış olduğu karakterin hakkını veren Öykü Kaya yeni sezonda yeni bir dizide ekrana gelecek mi oldukça merak ediliyor. Bununla birlikte Kimse bilmez dizisinde canlandırmış olduğu Sevda karakteri ile aklımızda yer edinen Özgü Kaya’nın daha önce hangi dizilerde oynadığı ve yeni sezonda hangi dizide oynayacağını bu konumuzda sizlerle paylaşacağız. Öncelikle Öykü Kaya kimdir kısaca tanıtalım.

Özgü Kaya kimdir?

Özgü Kaya 17 Haziran 1996 tarihinde İstanbul’da doğmuş ancak aslen ailesi Uşaklı olan bir dizi oyuncusudur. İstanbul Üniversitesi devlet konservatuvarı eğitimine devam eden Özgü Kaya hem güzelliği ile hem de oyunculuk yeteneği ile dikkat çeken bir oyuncudur. Özgü Kaya ilk dizi deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adı Efsane dizisinde canlandırmış olduğu Sibel Yılmaz karakteri ile yaşamıştır.

Ozgu Kaya Yeni dizisi nedirDaha sonra TRT ekranlarında 2018 yılında Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde Zeynep karakterini canlandıran Özgü Kaya 2019 yaz aylarında yayınlanmaya başlayan Kimse Bilmez dizisinde Sevda Eğilmez karakteri ile ön plana çıkmıştır. Bu dizilerde göstermiş olduğu başarının hemen ardından dikkatleri üzerine çeken Özgü Kaya 1.68 boyunda 53 kilo ağırlığında ve ikizler burcudur.

Özgü Kaya 2020/2021 yeni sezon hangi dizide oynayacak?

Hem yetenekli hem de güzel bir oyuncunun dizilerde sürekli yer bulacağını tahmin ediyoruz. Özgü Kaya da daha önce oynamış olduğu diziler ve yetenekli olması hasebiyle muhakkak yeni bir dizide rol alacaktır. Koronavirüs nedeniyle uzun süredir dizi setlerinde oyuncular çekim yapmadı. Özgü Kaya da Kimse Bilmez dizisinden sonra yeni bir dizi ile anlaşmadı. Ancak tahminlerimize göre 2020-2021 yeni sezonunda mutlaka yeni bir dizide görmeyi ümit ettiğimiz Özgü Kaya muhtemelen ATV ekranlarında yeni sezon dizilerin birinde oynayacaktır.Ozgu Kaya Yeni dizisi 2020-2021

Özgü Kaya’nın sevgilisi var mı, varsa kim?

Özgü Kaya kimse bilmez dizisindeki rol arkadaşı Burak Serdar Şanal ile aşk yaşadığını duyurmuştu. Yaklaşık 6 aylık bir ilişkiye sahip olan Özgü Kaya ve Burak Şanal birlikte kameralara poz vermiş ve aşklarını doğrulamıştır. Daha önce Yeşil Deniz, Dinle sevgili, Avrupa Avrupa, Küçük kadınlar ve Peri masalı gibi dizilerde oynayan Burak Serdar Şanal Özgü Kaya’dan önce Hande Erçel ile adı anılmış ancak gerçek aşkı Özgü Kaya da bulduğunu açıklamıştı. Özgü Kaya’nın sevgilisi Burak Serdar Şanal, kimse sulanmasın 🙂Ozgu Kaya'nin sevgilisi kim

Özgü Kaya kıyafetleri elbise modelleri kombinleri

Bazı güzel oyuncular üstüne ne giyse yakıştırabiliyor. Kimse bilmez dizisindeki Sevda karakteri ile ön plana çıkan Özgü Kaya kısa bir süre sonra yeni sezon dizilerinin birisinde rol alacak. Yeni sezonda baş rolde oynayacağını düşündüğümüz Özgü Kaya bakalım hangi oyuncu ile hangi dizide ve kanalda birlikte partner olacak kısa bir süre içinde yeni dizisinin açıklanacağını tahmin ediyoruz. Yeni dizi ile birlikte Özgü Kaya’nın kıyafet ve elbise modellerini de burada sizlerle paylaşacağız.

Özgü Kaya 2020/2021 yeni sezonda yeni bir dizi ile ekrana gelecek diye tahmin ediyoruz. Ancak ülkemizi ve dünyayı kasıp kavuran koronavirüsü nedeniyle geçtiğimiz sezon bir çok dizi erken bitmiş birçoğu daha yeni sezona ertelenmişti. Bu nedenle dizi yapımcıları yeni sezon için birçok yeni projeyi raftan indirip televizyon ekranlarına sunmak istiyor. Özgü Kaya da bu yeni dizilerin birisinde rol alacak diye tahmin ediyoruz.Ozgu Kaya Yeni sezon hangi dizide

Özgü Kaya yorumları görüşleri

Özgü Kaya Yeni Dizisi (2020-2021) Nedir kiminle hangi kanalda başrolde yer alacak belli olduğunda bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Sizlerde sevilen güzel oyuncu Özgü Kaya hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Özgü Kaya ile Burak Serdar şanal’ın aynı dizide oynamasını ister misiniz yeni sezonda oyuncumuzu hangi kanalda kiminle başrolde görmek istediğinizi lütfen aşağıya yorum olarak yazınız.

Etiketler