Kardeşlerim dizisi reyting sonuçları izlenme oranları (Ab – Total)

1 Yorum 746 kez okundu.

ATV ekranlarında 20 Şubat cumartesi akşama ilk bölümü ile ekrana gelecek olan Kardeşlerim dizisi nasıl bir reyting sonucuna ulaşacak yeteri kadar izlenme oranı alabilecek mi, AB Total reyting sıralamasına bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Kardeşlerim dizisi son dönemde ATV kanalında ekrana gelen en geniş katılımlı dizilerden birisi olarak adlandırılıyor. Bu sayfada kardeşlerim dizisinin alacağı reyting oranlarına izlenme sonuçlarını ve diğer diziler ile karşılaştırmasını sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim dizisi reyting sonuçları

Kardeşlerim dizisi reyting sonuçlarıATV ekranlarında Ocak ayında yayına başlayan Akıncı dizisi yeteri kadar talep görmemiş izlenme oranları oldukça düşük kalmıştı. Cumartesi akşamları yayın hayatına başlayacak olan kardeşlerim dizisi de Ngm yapımın imzası ile izleyici ile buluşacak. İlk bölümü 20 Şubat 2021 cumartesi akşamı Atv’de yayınlanacak olan kardeşlerim dizisi nasıl bir reyting sonucuna ulaşacak bu sayfada sizlerle resmi reyting sonuçlarını paylaşacağız.

TOTAL
1.Gönül Dağı ( Rtg : 10.35 )
2.Kuzey Yıldızı İlk Aşk ( Rtg : 6.92 )
4.Survivor (Rtg:6.05)
6.Kardeşlerim ( Rtg : 5.65 )
12.Sen Çal Kapımı ( Rtg : 3.78 )
23.Yemin (Rtg:2,36)
AB
1.Gönül Dağı ( Rtg : 10.02 )
4.Survivor (Rtg:5,54)
6.Sen Çal Kapımı ( Rtg : 4.28 )
7. Kardeşlerim ( Rtg : 4.10 )
10.Kuzey Yıldızı ilk Aşk ( Rtg : 2.94 )
40.Yemin (Rtg:1.29)
ABC
1.Gönül Dağı ( Rtg : 11.30 )
3.Survivor (Rtg:6.82)
6.Kuzey Yıldızı ilk Aşk ( Rtg : 4.78 )
7.Sen Çal Kapımı ( Rtg : 4.61 )
8.Kardeşlerim ( Rtg : 4.38 )
32.Yemin (Rtg:1.62)

Kardeşlerim dizisi 1. Bölüm reytingleri 20 Şubat

Başrollerinde Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta gibi oyuncuları bulunduran kardeşlerim dizisi 1. Bölümüyle 20 Şubat cumartesi akşamı Atv’de yayın hayatına başlayacak. Kardeşlerim dizisinin nasıl bir reyting oranı alacağına resmi sonuçları ile birlikte ilk kez sayfamızda sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu konumuzu daha detaylı olarak inceleyip tüm oyunculara resimleri ile birlikte ulaşabilirsiniz. Kardeşlerim dizisi 1. bölüm reytingleri 20 Şubat cumartesi günü resmi sonuçları ile sayfamızda olacak.Kardeşlerim dizisi izlenme oranları Atv

Kardeşlerim dizisi 2. bölüm reyting sonuçları

ATV ekranlarında Serkan Birinci’nin yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Gül Abuş Semerci’nin yaptığı kardeşlerim dizisi ikinci bölümüyle 27 Şubat cumartesi günü Atv’de kaldığı yerden devam edecek. Cumartesi günleri kuzey yıldızı ve gönül dağı gibi diziler ile mücadele edecek olan ve reyting mücadelesinde onlara rakip olacak kardeşlerim dizisi bakalım ATV ekranlarında kim milyoner olmak ister yarışmasının yerinde ciddi bir reyting alacak mı izleyip göreceğiz.

Kardeşlerim dizisi Cumartesi günü izlenir mi?

Kardeşlerim dizisi reytingleri nasılSizler de kardeşlerim dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir kardeşlerim dizisinin reyting sonuçları ve izlenme oranları hakkındaki fikirlerinizi diğer yorumcularımız ile paylaşabilirsiniz. Cumartesi günü Kardeşlerim dizisi izlenir mi sizce? ATV ekranlarında yayınlanacak olan kardeşlerim dizisi sizce yeteri kadar izlenir mi reyting alabilir mi yorumlarınızı bekliyoruz. Kardeşlerim dizisi reytingleri nasıl resmi sonuçlar geldikçe açıklayıp paylaşacağız.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Cok dugusal cok gercekci sanki icinde ben kendim varmis gibi hisetim pirovo cok guzel olmus elinze saglik tutulsun lutfen bu dizi

Etiketler