Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl İlçe Mekanlar Neresi?

Kardeşlerim dizisinin ilk fragmanı geçtiğimiz gün ATV kanalında yayınlandı. Dizi izleyicinin beğenisine sunulmak için gün saymaya başladı. Dizi konusu ve oyuncularının yanı sıra çekim yerleri ile de oldukça merak uyandırdı. Bizde bu konumuzda sizlere Kardeşlerim dizisinin çekim yerlerinden, çekim mekanlarından ve hangi ilçede çekildiğinden sizlere bahsedeceğiz.Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor

Kardeşlerim Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy, Cüneyt Mete, Su Burcu Yazgı, Yiğit Koçak, Aylin Akpınar gibi birbirinden başarılı isimlere yer veren Kardeşlerim dizisi acıklı hayat hikayesi ile herkesi ekran başına toplayacak gibi görünüyor. Kardeşlerim dizisinin nerede çekildiği de fazlasıyla merak edildi. Dizinin çekim yerleri için pek çok dizide de olduğu gibi İstanbul’da yer alan farklı yerler tercih edildi.

kardeslerim dizisindeki kiz yetistirme yurdu nerede Kardeşlerim dizisi yeni sezonunda Kadir’in hapishaneye düşmesinin ardından çocuklar yetiştirme yurduna verilmiştir. Asiye ve kardeşi kız yetiştirme yurdundadır. İstanbul’da yer alan kız yetiştirme yurdunun adı verilmiyor. Gizli tutuluyor.

kardeslerim dizisindeki deniz kiyisi arif ve oglunun konusmasi Kardeşlerim dizisinde Arif ve oğlunun konuşmasının geçtiği deniz kıyısındaki yer karşıdaki orman manzarasıyla çok güzel görünüyor. Kardeşlerim dizisi çekildiği mekanlar resimlerini konumuza ekleyerek sizlere görselleri sunuyoruz. Sizlerde Kardeşlerim dizisinde gördüğünüz yerlerin bilgilerini yorum kısmından bizlerle paylaşınız.

Kardeslerim dizisinde cekim yapilan ev resimleri

Kardeşlerim dizisi çekimlerinde farklı mekanlar kullanılıyor. Kardeşlerim dizisi İstanbul Fatih’te ve Balat semtlerinde çekiliyor. Kardeşlerim dizisi çekimlerinde Fatih ve Balat’ta yer alması mekanların kullanılması resimleri herkesin beğenisini kazanıyor.

kardeslerim dizisi hangi mahallede cekiliyor

Kardeşlerim dizisinde anne ve babasını kaybeden 4 kardeş birbirine tutunarak hayat mücadelesi vermektedir. Kardeşlerim dizisinde ailesiyle yaşadıkları ev İstanbul Balat’ta yer alıyor. İstanbul Balat’ta bulunan iki katlı müstakil bu ev daha önce Canevim dizisindeki kullanılmıştı. Şimdi de Kardeşlerim dizisinde yer alıyor.

Kardeslerim dizisindeki ev Istanbul Balat

Kardeşlerim Dizisi Hangi İl İlçede Çekiliyor?

Kardeşlerim Dizisi Çekim YerleriKardeşlerim dizisi de pek çok dizide olduğu gibi çekim yeri olarak İstanbul kullanıldı. Ancak İstanbul’da hangi ilçede çekimlerin sürdürüldüğü bilgisine henüz ulaşamadık. Ancak dizinin yayınlanmış olan fragmanını da da görmüş olduğumuz kadarıyla Kardeşlerim dizisi İstanbul’un pek çok farklı semtinde çekilmiştir. Dizinin hangi ilçede çekildiği bilgisini detaylı bir şekilde ulaştığımız zaman sizlerle paylaşacağız.

Kardeşlerim dizisinde İstanbul Balat Semtinde bulunan başka evlerde yer alıyor. Kırmızı gecekondu benzeri ev de İstanbul Balat’ta yer alıyor. kardeslerim dizisindeki gecekondu ev nerede

İstanbul’da Balat Semti kullanılıyor genellikle Kardeşlerim dizisinde. Yine başka bir İstanbul semtinde de Kadir’in çalıştığı lokantanın tam adresi bilinmiyor ancak. Aynı semtte olacağını düşünüyoruz.

Kardeslerim dizisi esnaj loKardeslerim dizisi esnaj lokantasi neredekantasi nerede

Kardeşlerim Dizisi Çekim Yerleri

Kardeşlerim dizisinden okul, mahalle, sokak, ev gibi pek çok mekandan yararlanıldı. Çekimlerin çoğunluğu dizide bahsi geçen ailenin yaşamış olduğu ev ve sonradan yerleşmiş oldukları özel bir okulda gerçekleştirdi. Ancak çekimlerin sürdürüldü özel okulun nerede bulunduğu hakkında bir bilgi bulamadık. Kardeşlerim dizisinin çekim yerlerinin adreslerini detaylı bir şekilde öğrendiğimiz zaman yine sizlerle paylaşacağız.Kardeşlerim Dizisi Mekanları

Kardeşlerim Dizisi Mekanları

Atv’de çok kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacak olan Kardeşlerim dizisi mekanları ile izleyiciler de merak uyandırmaya devam ediyor. Kardeşlerim dizisinin çekim mekanlarında mahalle, sokak, semt, okul, ev, cadde gibi kavramlara sık sık yer verildi. Ancak çekim mekanlarının yerleri net bir şekilde açıklanmadı. Kardeşlerim dizisinin çekim mekanlarını sık sık sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Kardeşlerim dizisinde Ömer’in gittiği lüks bir gece kulübü vardı. Baya lüks bir yer olan bu gece kulübü de İstanbbul’da ancak semtini bilmiyoruz. Daha önce bu gece kulübüne giden veya gören ziyaretçilerimiz yazabilirler.

Kardeslerim dizisindeki gece kulubu

Bu konumuzda da sizlere Kardeşlerim dizisinin çekim yerlerinden ve mekanlarından bahsetmek istedik. Sizlerin de dizide çekim yerini merak ettiğiniz sahneler olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz. Ayrıca konu hakkındaki yorum, görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Kardeşlerim dizisinde yer alan oyuncularımız da yakından tanımak için ise Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu başlıklı haberimize göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

20 Yorum

  1. Dizideki özel okul kemerburgaz doğa koleji kadirin askıda ekmek aldığı fırın doğa koleji yakınlarındaki akfırın fırın akrabamızın çekim için 2000 tl verdiler sahibine

  2. Ailemlee bu diziyi çok beğeniyoruz ve hayranlıkla izliyoruz bir de engelli çocuğum var gormeyyi çok ist

  3. Avatar Su Burcu Yazgı Coşkun

    Ben Su Burcu Yazgı Coşkun yorumlarınızı okudum da yani çekim yerlerini beğendiğiniz duydum ben de o çekim yerleri çok seviyorum sevenlerime kocaman kalpler gönderiyorum

  4. bir gün gerçekten çekildiği yere gitmek istiyorum ona canlı canlı görmek daha iyi bence kardeşlerin dizisi çok iyi İnşallah devam eder ben bu diziyi sevdim CC yorumlarınıza bakılacak daha mutlu oldum

Etiketler