Kardeşlerim Dizisi Nebahat Kimdir? Bilgileri (Simge Selçuk)

05.04.2021
3.377

Atv’de yayınlanmakta olan ve dram türünde Türk yapımı bir dizi olan Kardeşlerim dizisi karakterleri ile merak edilmeye devam ediyor. Önümüzdeki hafta 7. bölümü ile karşımıza çıkan Kardeşlerim dizisindeki Nebahat karakteri dizi severler tarafından oldukça merak edildi. Biz de bu konumuzda sizlerle Kardeşlerim dizisindeki Nebahat karakterini ve Nebahat karakterine hayat veren oyuncumuzu paylaşacağız. Gelin hep birlikte Kardeşlerim dizisi Nebahat karakterini yakından detaylı bir şekilde tanıyalım.Kardeşlerim Dizisi Nebahat Karakteri

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Karakteri

Kardeşlerim dizisinde güzelliği ile ön planda yer alan Nebahat karakteri izleyicilerin oldukça dikkatini çekti. Dizide sık sık karşımıza çıkan Nebahat karakteri Arif Atakul karakterinin eşidir. Nebahat zengin ve çok varlıklı bir ailede dünyaya gelmiştir. Akif Atakul karakterinin de Nebahat ile evlenmesinin sebebi budur. Bir kızı ve bir oğlu vardır. Kızı kendisi gibi merhametli ve sevecen biri olsa da oğlu Doruk merhametsiz ve acımasız bir yapıya sahiptir.

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Nebahat Arif’in eşi ve maalesef eşinin tüm yalanlarına inanıyor. Onun aşkına sevgisine kanan Nebahat eşini ve ailesini çok seviyor. Bu yüzden de ayrılık fikrini aklına getirmek istemiyor. Kardeşlerim dizisinde Nebahat kimdir? Simge Selçuk bilgileri konumuzun devamında sizlerle…

Merhameti ve güzelliğiyle Kardeşlerim dizisinde ön planda yer alan Nebahat karakterine hayat veren oyuncumuz ise Simge Selçuk’tur. Konumuzun ilerleyen kısmında da oyuncumuz Simge Selçuk’tan detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz. Gelin Simge Selçuk’u hep beraber daha yakından tanıyalım. İşte Simge Selçuk hakkındaki tüm detaylar.

Simge Selçuk Kimdir?

Simge Selçuk KimdirGüzel oyuncumuz Simge Selçuk, 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Bilkent Üniversitesi müzik ve sahne sanatları bölümünde tamamlamış olan Simge Selçuk, 1,72 boyunda ve 55 kilogramdır. 1993 yılında oyunculuğa başlamış olan Simge Selçuk, ilk oyunculuk deneyimini Ferhunde Hanımlar dizisi ile yaşamıştır. En son ise karşımıza Zümrüdüanka dizisi ile çıkan Simge Selçuk, oyunculuğu ile seyircilerin beğenisine büyük oranda kazanmıştır.

Simge Selçuk’un Yer Aldığı Diziler

1993 – Ferhunde Hanımlar
1996 – Tatlı Kaçıklar
1999 – Ayrılsak da Beraberiz
2000 – Evdeki Hesap
2000 – Evdeki Yabancı
2001 – Dünya Varmış
2002 – Bir Tatlı Huzur
2004 – Metropalas
2006 – Acemi Cadı
2007 – Ayda
2007 – Elveda Derken
2007 – Kder
2008 – Küçük Kadınlar
2011 – Avrupa Avrupa
2014 – Güzel Köylü
2016 – Kalbimdeki Deniz
2017 – Zümrüdüanka
2021 – Kardeşlerim

Simge Selçuk’un Resmi İnstagram Hesabı

Simge Selçuk sosyal medyada da güzelliği ile oldukça dikkat çekmektedir. Simge Selçuk’un resmi instagram hesabında 303 gönderisi bulunurken 63,2 bini aşkın da takipçisi yer almaktadır. Simge Selçuk’un resmi instagram hesabı kullanıcı adı: @simgeselcukSimge Selçuk'un Resmi İnstagram Hesabı

Simge Selçuk’un Sevgilisi Var Mı? Kim?

Simge Selçuk daha önce bir evlilik yapmış ve bu evlilikten de bir tane kızı dünyaya gelmiştir. Ancak Simge Selçuk evliliğini sürdüremeyip bir süre sonra eşinden ayrılma kararı almıştır. Geçtiğimiz yıllarda ise Tamer Karadağlı ile gündeme gelen Simge Selçuk, hayatında ilk tanıdığı erkeğin Tamer Karadağlı olduğunu ve Tamer Karadağlı’yı magazincilere ‘o benim her şeyim’ tabiriyle tanıttığı bilinmektedir.

Kardeşlerim Dizisi Nebahat Karakterinin Kıyafetleri

Kardeşlerim dizisinde tüm dikkati üzerine toplayan Nebahat karakterinin kullanmış olduğu kıyafet ve elbiseler de oldukça merak edildi. Kardeşlerim dizisindeki Nebahat karakterinin kıyafet ve elbiselerini marka, model ve fiyat bilgisi ile birlikte güncel olarak sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Kardeşlerim dizisi Nebahat'in giydiği  beyaz trikoKardeşlerim dizisi Nebahat’in giydiği  beyaz trikonun markası: diprojectcollection

Bu konumuzda da sizlere Kardeşlerim dizisindeki Nebahat karakterinden bahsetmek istedik. Sizlerin de Nebahat karakteri hakkındaki soru, yorum, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bize iletmenizi bekliyoruz. Kardeşlerim dizisinde yer alan oyuncularımızın tamamını incelemek isterseniz de Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.