Kardeşlerim Dizisi Gülay Kim? Asiye’nin Arkadaşı (Özge Akdeniz)

06.10.2022
2.476

Bu haberimiz Kardeşlerim Dizisi Gülay hakkında. Kardeşlerim dizisi 3. sezonunda yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Seyirciden büyük ilgi gören Kardeşlerim Dizisine Gülay karakteri dahil oldu. Asiye’nin Yakın Arkadaşı olan Gülay’ı (Özge Akdeniz) canandırıyor. Bizde bu haberimizde Kardeşlerim Dizisi Gülay Kimdir? Asiye’nin arkadaşı hakkında detaylı bilgiler verelim istedik.Kardeşlerim Dizisi Gülay Kimdir

Kardeşlerim Dizisi Gülay Kimdir?

Kardeşlerim dizisi 3. sezonunda da ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Reyting rekortmeni diziye Nazlı Heptürk imza atıyor. Serkan Birinci’nin yönettiği, Gül Abus Semerci’nin ise senaryosunu yazdığı dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu Gülay karakteri olarak katıldı.
Genç ve güzel yıldız Özge Akdeniz Atv’de ekrana gelen “Kardeşlerim” dizisinin kadrosuna Gülay olarak katıldı. Dizide Gülay rolünü canlandıran genç yıldız Özge Akdeniz Asiye’nin en yakın arkadaşını oynayacak.

Kardeşlerim Gülay Kimdir? (Özge Akdeniz)

Kardeşlerim Dizisi Gülay Asiyenin arkadaşıKardeşlerim dizisine yeni gelen Gülay rolündeki Özge Akdeniz Kimdir? Güzel oyuncu kendisini şöyle tanıtıyor: 5 Temmuz 1997 yılında İstanbul’da doğdum. Doğduğumdan beri İstanbul’dayım. Lise yıllarımda 3 sene boyunca okul takımında basketbol oynadım. Spor yapmak, kitap okumak, fotoğraf çekmek ve şiir yazmak ilgi alanlarım arasındadır.

İstanbul Üniversitesi Edebiyat fakültesi, Leh Dili ve Edebiyatı bölümü öğrencisiyim ama işlerim dolayısıyla okulumu dondurdum. Bu sırada  2016 yılında Sadri Alışık Kültür Merkezi’nden Sahne Sanatları ve Sinema Oyunculuğu eğitimi aldım. Özge Akdeniz, Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinde Hande Ulukış karakterini canlandırmıştır. Daha sonra Seni Kalbime Sakladım dizisinde rol alan Özge Akdeniz Kardeşlerim dizisinde Gülay rolünü canlandıracak.Özge Akdeniz Kardeşlerim Dizisine yeni gelen Gülay

Yeni sezonda oldukça iyi reytingler almaya devam eden Kardeşlerim dizisine yeni oyuncular katılmaya devam ediyor. Son gelen oyuncu Gülay da bunlardan birisi. Gülay rolündeki Özge Akdeniz hem güzelliği ile hem de yeteneği ile diziye renk katacak. Bu sezon katılan yeni oyuncular içinde en deneyimlileri olacak. Sizler de Kardeşlerim Dizisi Gülay hakkında merak ettiklerinizi yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.