Kardeşlerim Dizisi Asiye Eren Kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun

01.01.2023
53

Kardeşlerim Dizisi Asiye Eren Kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun hakkında bilgiler. Atv ekranlarında izleyicilerle buluşan dizi tanıtım yeni fragmanının yayınlanmasının ardından büyük merak uyandırdı. NGM yapım imzalı dizi oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi görmüştür. Yönetmen koltuğunda Serkan Birinci’nin oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun gibi başarılı isimler yer almaktadır. Dizinin ana karakterlerinden biri olan oyuncumuz Su Burcu Yazgı Coşkun da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuzu ve dizide hayat vereceği Asiye Eren karakterini yakından tanıtacağız.kardeslerim dizisi asiyenin kiyafetleri

Kardeşlerim Asiye Eren Karakteri Kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun Kardeşlerim Dizisinde Asiye rolündeYakında Atv de başlayacak olan dizinin ana karakterlerinden biri olan Asiye Eren, 17 yaşındadır. Abilerine ve küçük kız kardeşi Emel’e annelik yapmaktadır. Çocuk yaşına rağmen birçok zorlukla başa çıkan güçlü biri olan Asiye Eren, dersleriyle de yakından ilgilenmektedir. İşte Kardeşlerim Dizisi Asiye Eren Kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun hakkında bilgiler..

Kardeşlerim Asiye Eren Kimdir?

Dizinin ana karakterlerinden biri olan Asiye Eren’e oyuncumuz Su Burcu Yazgı Coşkun hayat vermektedir. Bizde sizler için oyuncumuz Su Burcu Yazgı Coşkun’u daha yakından tanıtacağız ve Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kimdir?

Su Burcu Yazgı Coşkun KimdirEn son Kırmızı Oda dizisiyle karşımıza çıkan oyuncumuz, dizide ki performansıyla büyük beğeni toplamış ve büyük ilgi görmüştür. Henüz 16 yaşının içinde olan çocuk oyuncumuz 15 Nisan 2004 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Oyunculuğa 2012 yılında çocuk oyunlarında yer alarak adım atan Su Burcu Yazgı Coşkun, daha sonra ise Karadayı dizisine dahil olmuştur. Dizide hayat verdiği Neşe karakteriyle büyük beğeni toplayan çocuk oyuncumuz, ertesi yıl yanı 2013 yılında Sen Üzülme dizisine dahil olmuştur. Bugüne kadar yaşına rağmen birçok başarılı projede önemli roller üstlenen Su Burcu Yazgı Coşkun, bu sezon ise Kardeşlerim dizisiyle bizlerin karışısında olacaktır.

Su Burcu Yazgı Coşkun Yer Aldığı Diziler

Kardeşlerim : (Asiye Eren, 2021)
Kırmızı Oda : (Güler, 2020)
Kuzgun : (Naz, 2019)
Kara Yazı : (Songül Uluçınar, 2017)
Kadın : (Bahar’ın küçüklüğü, 2017)
Bizim Hikaye : (Ceylan, 2017)
Aşk Yeniden : (Elif Su, 2015)
Sana Bir Sır Vereceğim : (Zeynep, 2013)
Sen Üzülme : (Mine,2013)
Karadayı : (Neşe,2012)

Su Burcu Yazgı Coşkun Resmi İnstagram Hesabı

Kardeşlerim Dizisi Asiye karakteriBugüne kadar birçok başarılı projede önemli roller üstlenen 16 yaşında ki oyuncumuz, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun instagramda 40 gönderisi ve 39 bin takipçisi vardır. Başarılı oyuncu Su Burcu Yazgı Coşkun’un resmi instagram hesabı: @suburcuyazgiicoskun

Su Burcu Yazgı Coşkun Sevgilisi Var Mı?

Henüz 16 yaşının içinde olan çocuk oyuncumuz Su Burcu Yazgı Coşkun’un bilinen bir sevgilisi yoktur. Su Burcu Yazgı Coşkun Kardeşlerim dizisinde canlandıracağı Asiye karakteri ile daha da ön plana çıkacak bir oyuncu olacak.

Su Burcu Yazgı Coşkun Kıyafetleri Elbiseleri

Kardeşlerim Dizisi Asiye Eren KimdirBu sezon Kardeşlerim dizisinde yer alacak olan oyuncumuzun özellikle çocuk takipçileri Su Burcu Yazgı Coşkun’un giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için Kardeşlerim Dizisi başladığı zaman güzel oyuncumuzun dizide giydiği tüm kıyafetleri ve kullandığı tüm aksesuarları marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Yeni sezonunun iddialı dizilerinden biri olan Kardeşlerim dizisinin ana karakterlerinden biri olan Asiye Eren karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Su Burcu Yazgı Coşkun’u yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Kardeşlerim Dizisi Asiye Eren Kimdir? Su Burcu Yazgı Coşkun hakkında detayları paylaştık. Kardeşlerim Dizisi Oyuncu kadrosu hakkında bilgiler burada..

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..