İnci Taneleri Dizisi Doktor Elif Sürmen Kimdir Gerçek Adı

22.02.2024
542

İnci Taneleri dizisinde Özgür’ün vurulmasının ardından getirildiği hastanede gördüğü doktorun adı bilgilerini paylaşmak için konumuzu açtık. Dizi de Doktor Elif Sürmen olarak görülen oyuncunun adı bilgileri… Güzelliği ile göz dolduran oyuncu Doktor Elif’in adı çok merak konusu oldu. Oyuncumuzun gerçek adı İrem Çıray. inci taneleri doktor elif

İnci Taneleri Dizisi Doktor Elif Sürmen Kimdir?

BKM imzalı İnci Taneleri dizisi yönetmenliğini Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu Yılmaz Erdoğan kaleme alıyor. Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı İnci Taneleri dizisine konuk oyuncu olarak Doktor Elif katıldı. Konuk oyuncu olduğu için sadece hastane sahnelerinde yer aldı.

Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı ve başrollerinde yer aldığı İnci Taneleri dizisinde Özgür (Cihan) vuruldu. Özgür’ün kaldırıldığı hastanede ona acilde ilk müdahaleyi güzeller güzeli Elif Doktor yaptı. Elif Doktor’u ilk gördüğünde etkilenen Özgür hastanede sürekli Elif Doktor’u aradı. Elif’in sosyal medya hesabını öğrenip oradan takibe aldı. Sonrasında da onunla görüşmek çabalayacaktır.

inci taneleri dizisi doktor elif sürmen

İnci Taneleri dizisinde rol alan Doktor Elif’in gerçek adı bilgilerini araştırıyoruz. Bulduğumuzda konumuza ekleyeceğiz. Sizler Elif Doktor’un adını bilgilerini biliyorsanız yoruma yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Kamimm dedi ki:

    Toprağim
    Güzel kiz
    Bende Izmir karşiyakaliyim.

  2. birdost dedi ki:

    Oyuncunun adı, İrem Çıray’dır. 1992 İzmir doğumlu.