Her Yerde Sen Demir’in Arabası Ne? Markası Modeli Fiyatı Özellikleri

14.06.2019
55

Fox tv de başlayan ve 14 Haziran cuma gününden itibaren her cuma günü Fox da sevenleri ile buluşacak olan Her Yerde Sen dizisinde Demir’in Arabası Nedir? Her Yerde Sen dizisindeki otomobillerin Markası Modeli Fiyatı Özellikleri hakkında merak edilen her türlü bilgiyi sizlere bu konumuzda paylaşacağız.

Her Yerde Sen Demir'in Arabası modeli fiyatıHer Yerde Sen Dizisi Demir’in Arabasının Markası Modeli?

Her Yerde Sen dizisinde Funkan Andıç’ın canlandırdığı Demir karakterinin bindiği spor ve üstü açık otomobilin modeli markası ne fiyatı ne kadar oldukça merak edildi. Her Yerde Sen dizisinin baş rolünde oynayan ve bir mimarı canlandıran Demir’in arabasının markası Mercedes- Benz, modeli ise 2018 yılına ait E-Class Cabriolet model bir Alman otomobilidir. Mercedes’in Cabriolet modelinin oldukça sevilen ve tutulan bir model olduğunu şimdiden belirtelim.

Her Yerde Sen dizisindeki arabalar ve modelleriHer Yerde Sen Demir’in Arabası Markası Modeli Fiyatı Özellikleri

Herde Yerde Sen isimli dizinin başrolünde oynayan Furkan Andıç’ın (Demir) kullandığı arabanın 2018 model ve üstü açılan bir Mercedes Benz E-Class Cabriolet. Oldukça güzel bir görünümü olan bu araç hem geniş iç hacmi hem de sürüş konforu ile spor otomobiller arasında en güzel görünümlü araçlardan biri. Geçtiğimiz yıl Cenevre Otomobil fuarında sergilenen ve 2000 motora sahip olan turbo dizel özelliği ile 240 beygir güç elde eden versiyonları ülkemizde en çok tutulan ve satılan modeldir.

Her Yerde Sen Demir'in Arabası NedirHer Yerde Sen dizisindeki otomobillerin marka ve modelleri

Her Yerde Sen dizisinde de kiralanarak kullanılan 2018 model olan bu araç 100 km ye 5.5 saniyede ulaşabiliyor. Aynı zamanda 3 litrelik ve 329 beygir gücünde olan V6 motoruyla Mercedes E serisinin en yeni ve en güzel otomobillerinden birisidir. Mercedes Benz E Serisi Cabriolet otomboil fiyatları yaklaşık olarak 120.000 Dolardan başlıyor. En düşük fiyatlı ve 120.000 dolara satılan ve Her Yerde Sen dizisinde de kullanılan bu aracın Türkiye de ki satış fiyatı yaklaşık 700.000 TL.

Her Yerde Sen Demir'in otomobili modeli fiyatı nasıl20 Saniye de tavanı kapanabilen bu üstü açık otomobilin bagajında depolanan tavan kısmı şimdiye kadar üretilmiş en iyi ve hızlı açılan araç tavanı olurken ülkemizde bu araçtan bir hayli satıldığını görüyoruz. Mercedes Benz E-Class Cabrioleti kiralamak ise daha uygun ve cazip gelebilir. Yaklaşık olarak 750 liraya günlük olarak kiralayabilirsiniz bu otomobili.

Her Yerde Sen dizisinde Demir dışında bir çok kişinin kullandığı arabaların modellerini ve fiyatlarını da buraya yazmaya devam edeceğiz. Her Yerde Sen dizisindeki arabalar ve Demir’in otomobili modeli fiyatı hakkında sizlerde merak ettiklerinizi aşağı yazabilirsiniz.Her Yerde Sen arabalar modelleri ve özellikleri

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..