Kuruluş Osman Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Atv ekranlarında çarşamba günleri yayınlanacak olan Kuruluş Osman dizisi tekrarları hangi gün yayınlanacak saat kaçta diye merak edenler için bu sayfayı açmış bulunuyoruz. ATV ekranlarında yayınlanacak olan ve sen anlat Karadeniz dizisinin yerine başlayan kuruluş Osman dizisinin Osmanlı Devleti’nin kurulduğu yılları anlatan bir dizi olacağını ve baş rolünde Burak Özçivit gibi başarılı bir oyuncunun yer alacağını hatırlatalım.

Atv ekranlarında çarşamba günü yayınlanacak olan kuruluş Osman dizisinin yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın, yönetmenliği Metin Günay’ın üstlendiği dizinin kadrosunda Burak Özçivit, Özge Törer, Ayşegül Günay, Aslıhan Karalar ve Ragıp Savaş’ın yer aldığı dizi 20 Kasım Çarşamba günü yayın hayatına başlıyor. Çarşamba günü yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin ilk tekrarı dizi biter bitmez yeniden yayınlanacak yani 20 Kasım çarşamba günü saat 20.00 daha yeni bölüm yayınlanınca 22.30 da kuruluş Osman dizisinin tekrarı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Kuruluş Osman Tekrarları Hangi Gün Saat KaçtaKuruluş Osman Dizisi Tekrarları Ne Zaman?

Kuruluş Osman dizisi yeni başlayan bir dizi olduğu için diziyi izleyemeyen ya da yeniden izlemek isteyen herkes kuruluş Osman dizisinin tekrarlarının ne zaman olacağını ve hangi günler ekrana geleceğini merak edip sormaya başladılar. Bizde kuruluş Osman dizisi ne zaman hangi günlerde tekrar edeceğini ve Atv yayın akışına bakarak gün ve saat olarak uygun vakitleri sizlere bu sayfada yazmaya çalışacağız ve kuruluş Osman dizisi yeniden hangi günler tekrar yayınlanacağını sizlere detaylıca aktarmaya çalışacağız.

“Kuruluş Osman” ilk bölümüyle 20 Kasım Çarşamba 20.00’de atv’de yayınlanacak. Kuruluş Osman dizisinin ilk bölüm tekrarı 20 Kasım çarşamba günü 22.30 da ekrana gelecek. Ertesi gün gündüz kuşağında ATV dolu olduğu için büyük ihtimalle perşembe günü saat 23.50 de yeniden ekrana gelecek. Cumartesi ve Pazar günleri de tekrar bölümleri ile yayınlanacak olan kuruluş Osman dizisinin hafta içi ve hafta sonu her gün tekrar bölümlerinin yayınlanması bekleniyor. İşte Diriliş Osman’ın tekrarlanacağı gün ve saatler:

Atv Kuruluş Osman Tekrarları Ne ZamanKuruluş Osman Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?

Kuruluş Osman dizisinin tekrar gün ve saatleri:
Kuruluş Osman 20 Kasım Çarşamba 20.00
Kuruluş Osman tekrarı 20 Kasım Çarşamba 22.30
Kuruluş Osman 21 Kasım Perşembe 23.50
Kuruluş Osman 22 Kasım Cuma 23.50
Kuruluş Osman 23 Kasım Cumartesi 10.00
Kuruluş Osman 23 Kasım Cumartesi 00.20
Kuruluş Osman 24 Kasım Pazar 15.00

Bildiğiniz üzere ATV yeni başlayan dizileri birçok kez tekrar yayınlayarak izleyemeyen hiç kimse kalmasın sloganıyla ve dizi ATV’de izlenir anlayışıyla tüm dizilerini birçok kez tekrar ettiriyor. Diriliş Ertuğrul dizisinin çok yüksek reytingler aldığını ve TRT yi zirveye taşıdığını biliyoruz. ATV aynı başarıyı devam ettirebilmek ve kuruluş Osman dizisinin reytinglerini üst düzeyde tutabilmek için sık sık tekrar bölümlerini yayınlamayı planlıyor. Daha önce birçok diziyi uzun süre tekrar bölümleriyle ekrana getiren ATV herkese ulaşmayı başarmış ve genellikle dizileri çok yüksek reyting oranlarına ulaşmıştır.Kuruluş Osman Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün

Bu nedenle diğer dizilerinde olduğu gibi kuruluş Osman dizisinde de sık sık tekrar bölümlerini yayınlayarak izleyicilere ulaşmak ve kuruluş Osman dizisinin herkes tarafından izlenmesini sağlamak istiyor. ATV bu konuda oldukça başarılı kanallardan birisi. Kuruluş Osman dizisinin sıkça tekrar edilmesi hem izlemeyen veya fırsat bulamayan bir kitleye ulaşması anlamına geliyor hem de diziyi ikinci üçüncü kez izleyenler iyice bağımlısı haline geliyor.

Bu nedenle kuruluş Osman dizisinin tekrar bölümleri oldukça önem arz ediyor. Kuruluş Osman dizisinin tekrarları hangi günler saat kaçta yayınlanacak diye merak eden ve izlemek isteyen herkes ATV yayın akışına bakarak kuruluş Osman dizisinin yeniden yayınlanacağı gün ve saatleri öğrenebilir veya sitemizde kuruluş Osman dizisinin tekrar gün ve saatlerini güncel olarak sayfamızdan takip edebilir.

Kuruluş Osman Dizisi Tekrarları Ne Zaman Hangi Gün Saat KaçtaSizlerde Kuruluş Osman dizisini nasıl bulduğunuzu, diziyi beğenip beğenmediğinizi yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan arasında nasıl bir fark var kuruluş Osman dizisini beğendiniz mi? Lütfen yorumlarınızı aşağıya yazınız. Tüm Oyuncular için Tıklayın >> Kuruluş Osman dizisi Oyuncu Kadrosu

Kuruluş Osman dizisi tanıtım fragmanı

Etiketler