Harem Dizisi Oyuncu Kadrosu Yapımcısı (2023)

Harem Dizisi Oyuncu Kadrosu Yapımcısı (2023), Harem Dizisi kanalı yönetmeni senaristi kitap yazarı kim?

11.04.2022
1.633
Harem Dizisi Oyuncu Kadrosu Yapımcısı (2023)

Yeni sezon için dizi hazırlıklarını sürdüren kanallar ve digital platformlar bir bir projelerini izleyici ile buluşturuyor. Bunlardan birisi de Harem dizisi olacak. Harem Dizisi Oyuncu Kadrosu Yapımcısı (2022-2023) sezonu yaynlanması beklenen dizi hakkında bilgiler sunacağız bu sayfada.

Harem Dizisi Oyuncu Kadrosu

Zülfü Livaneli’nin ‘Engereğin Gözü’ isimli romanında uyarlanacak olan Harem dizisi hazırlıklarına başladı. Zülfü Livaneli’nin 1997 yılında yayımlanan, Osmanlı döneminde Harem-Sultan-Hanımağa ilişkilerini ve taht kavgalarını anlatan ‘Engereğin Gözü’ adlı romanı dizi olarak uyarlanıyor. Engereğin Gözü kitabı Harem ismiyle diziye çevrilecek. Engereğin Gözü dizisi yerine Harem dizisi daha mantıklı gelmiş yapımcıya. Harem dizisi oyuncu kadrosu belli oldukça konumuza ekleyeceğiz.Harem Dizisi Oyuncu Kadrosu

Harem Dizisi Yapımcısı (2023) Yönetmeni

Harem dizisinin yönetmeni ve senaristi şimdilik belli değil. Yapımcılığını Goya Entertainment ile Ayka Film’in üstleneceği Harem dizisinin hazırlıklarına Mayıs ayında başlanacak ve yaz ayları boyunca dizinin çekimleri devam edecek. Harem dizisi 2022-2023 sezonunda muhtemelen Blu Tv de ekrana gelecek. Tv kanallarında yayınlanıp yayınlanmayacağı ise belirsiz. Harem Dizisi Oyuncu Kadrosu belli oldukça sizlerle paylaşacağız.

Engereğin Gözü – Harem Dizisinin Konusu Özeti

Harem Dizisi Oyuncuları konusu kanalı‘Engereğin Gözü’ isimli romanın konusu şöyle: 17. yüzyılın Osmanlı Sarayındaki gelişmeler ve harem kültürü farklı bir açıyla anlatılıyor. Bir idam mahkûmu olan ve idam edilmek için gün sayan şehzâde, birdenbire hapisten çıkıp tahtın tek hakimi olur. Öyle bir iktidar ki bu, ülkesinde yaşayan milyonlarca insanın canı onun iki dudağı arasındadır. Saraydaki siyah haremağası ise, cinsel gücü elinden alınmış bir hadım olarak tam bir iktidarsızlık simgesidir. Ancak bu iktidar alışverişi yön değiştirecek ve padişah mutlak iktidarsızlığın, haremağası ise padişah üzerindeki iktidarın temsilcisi olacaktır…”

Zülfü Livaneli Osmanlı devletini karalamak için böylesine hayal romanlar üretmiş ve muhafazakar kesimden ciddi tepkiler almıştır. Harem dizisi tv de yayınlanır mı sorusuna pek sıcak bakmıyoruz. Muhtemelen gidital için bir proje olacak olan Harem dizisi hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazınız. 2023 Yılında başlayacak diziler burada.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı, İlk yorumu sen yapar mısın?