Gönül Dağı Rıfat Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı?

23.03.2022
2.792

26 Mart Gönül Dağı dizisinde Rıfat Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mı? Gönül Dağı dizisinde 57. bölüm 26 Mart cumartesi akşamı ekrana gelecek ve herkes Rıfat’ı konuşacak. Gönül Dağı dizisinde Rıfat karakteri Meryem’le evlenmek için gün sayarken Meryem gözleri açıldıktan sonra çok soğuk davranmaya başladı ve bu durumu sezen Rıfat Meryem’in kendisini reddetmesinin ardından ortalıktan kayboldu.

Gönül Dağı dizisi Rıfat öldü mü diziden çıktı mı?

Gönül Dağı dizisinin 57. bölümünde Rıfat karakterini canlandıran Hüseyin Sevimli, Gedelli kasabası’ndan uzaklaştı. Meryem ile arası bozulan Kahveci Rıfat kahvesini Meryem’in gözlerini açmak için satmış ancak gözleri açılan Meryem daha ilk günden itibaren Rıfat’tan uzaklaşmaya başlamıştı. Körün gözü açılınca kıracağı ilk şey bastonu olurmuş hesabı Meryem’in de gözleri açılınca ona yardım eden ve varını yoğunu ortaya koyup gözlerinin açılmasını sağlayan Rıfat’ı reddetmesi çaycı Rıfat’ın tüm hayallerini yıktı.Gönül Dağı dizisi Rıfat Diziden Çıktı mı öldü mü

Meryem’in terk ettiği Rıfat diziden ayrıldı mı?

Bildiğiniz üzere Gönül Dağı dizisinde gönlü kırılan yıkılan herkes ciritçi Abdullah’ın yanında soluğu alır. Meryem’den yediği darbe ile sarsılan Rıfat da soluğu ciritçi Abdullah’ın yanında alsa da daha sonra ortalıktan kaybolur. Çaycı Rıfat’ın ortadan kaybolmasıyla birlikte herkes Rıfat Gönül Dağı dizisinden çıktı mı ayrıldı mı sorusunu merak etmeye başladı. Öncelikle Rıfat Gönül Dağı dizisinin kırmızı çizgilerinden biridir. Her ne kadar Meryem’den etkilenip dünyası başına yıkılsa da Rıfat acılarına tutunup hayatta kalmaya devam edecek ve Gönül Dağı dizisinden ayrılmayacak.

Gönül Dağı dizisi Rıfat neden yok öldü mü?

Gönül Dağı Rıfat Öldü mü Diziden Çıktı Ayrıldı mıMeryem’in kendisine soğuk davranması ve evlenmeyi reddetmesinden sonra Rıfat’ın dünyası başına yıkıldı. Bu nedenle ortadan kaybolan Rıfat herkes tarafından öldü zannedildi. Ancak Gönül Dağı dizisindeki Rıfat ölmedi diziden de ayrılmadı. Bir müddet gözden kaybolup kendini dinlemeye çekilecek ancak daha sonra ciritçi Abdullah’ın konuşması ve amca oğullarının ikna etmesiyle tekrar Gedelli kasabasına dönecek. Hatta belediye başkanı Münir başkan ileriki bölümlerde yeniden kahvehane açması için bir dükkan tahsis edecek. Gönül Dağından ayrılan oyuncular.

Sonuç olarak Gönül Dağı dizisinin kırmızı çizgilerinden biri olan Rıfat karakteri diziye devam edecek. Fragmanı izleyip Gönül Dağı dizisinden Rıfat çıktı mı ayrıldı mı öldü mü gibi soruları merak eden izleyicilerimize tekrar hatırlatalım. Rıfat ölmedi 58. bölümde tekrar dizideki yerini alacak. Sizde Rıfat hakkında yorum ve görüşünüzü aşağıya yazınız. Meryem’in yaptığını doğru buldunuz mu, yorumlarınızı bekliyoruz.

Gönül Dağı Meryem gözü açılınca Rıfatı beğenmedi

Gönül Dağı Meryem ameliyat olunca gözleri açıldı ve Rıfattan uzaklaşmaya başladı. Körün gözü açılınca ilk bastonu kırarmış hesabı ona herşeyini veren Rıfat Meryem tarafından terk edildi. Rıfat kendini dağlara taşlara vurdu.

Gönül Dağı Meryem Diziden Çıktı mı ayrıldı mı?

26 Mart 2022 tarihinde yayınlanan Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde Rıfattan ayrılmak istediğini söyleyen Meryem onu terketti. Buna çok üzülen Rıfatın tüm hayalleri altüst oldu. Meryem de artık Gedelli de kalmayacağını söyledi. Gönül Dağı Meryem karakteri de önümüzdeki bölümlerde diziden ayrılmış olacak.

İzleyici yorumu: Meryem bunu ona yapdi ya ne digim ben meryeme simdi bilmemki. Eger sevdigimiz rifata meryem yüzünden bisey olursa o zaman meryeme tek digcem su her ne kadar gercek olmazada dizi olsada yine digcem Amiliyat olmayida sevilmeyide ve görmeyide haketmiyormussun ve kabul ediyom simdi söylicegim sey agir olcak ama yeniden kör olman senin icin daha iyi meryem körken seni daha cok seviyorduk ama simdi senden nefret ediyoruz. Umarim rifata kötü bisey olmaz..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.