Gönül Dağı Meryem Karakteri Gerçek Adı Kime Geldi?

16.10.2021
165

TRT ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan köprü film yapımcılığında ki Gönül Dağı dizisine Meryem karakteri dahil oldu. Gönül Dağı dizisinde Meryem kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı gerçek adı soyadı nedir ve diziye kimin için geldi gibi merak edilen sorulara detaylı bir yanıt vererek sizlerle bu sayfada paylaşacağız. İşte Gönül Dağı dizisine yeni katılan Meryem rolü merak edilen tüm bilgileri. Not: Gönül Dağı dizisi Meryem’in hikayesi ne, Meryem ile Rıfat ile sevgili olacak, Meryemin gözü görmeye başlayacak mı?Gönül Dağı dizisi Meryemin hikayesi Rıfat ile sevgili olacak

Gönül Dağı dizisi Meryem kimdir?

Gönül Dağı dizisi Meryem kimdirÇekimlerine Eskişehir ilimizin Sivrihisar ilçesinde devam edilen Gönül Dağı dizisinde yeni sezon oldukça hareketli başladı. Ramazan’ın Asuman’ı kaçırmasıyla izleyiciler biraz hüzün yaşasa da yeni bölümlerde diziye katılan oyuncular ile dizi daha da renklenecek. Gönül Dağı dizisine yeni gelen Meryem karakteri hakkında hemen merak edilen bilgilere geçelim. Gönül Dağı dizisinde Meryem karakterini Sevilay Gültekin canlandıracak. Görme engelli Merve karakterini oynayacak olan Sevilay Gültekin Gönül Dağı dizisinde izleyici karşısına geçecek. Sevilay Gültekin kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı Gönül Dağı dizisine kimin için geldi şimdi kısaca bu sorulara yanıt verelim.

Gönül Dağı dizisi Meryem Sevilay Gültekin kimdir?

Gönül Dağı Meryem rolü Sevilay GültekinGönül Dağı dizisinin oyuncularına yeni katılan Sevilay Gültekin 1997 yılında doğmuş başarılı bir oyuncudur. Sevilay Gültekin daha önce almış olduğu oyunculuk eğitimleri sonrasında Hasan Güngör menajerlik şirketi vasıtasıyla 2018 yılında yeni gelin dizisine dahil olmuştur. 2019 yılında TRT’de yayınlanan elimi bırakma dizisinde Sumru karakterine hayat veren Sevilay Gültekin, Gönül Dağı dizisinde ise Meryem rolünde oynayacak.

Gönül Dağı dizisi Meryem kimin için geldi?

Gönül Dağı dizisi Meryem karakteri gerçek adıGönül Dağı dizisine yeni gelen Meryem görme engeli ile diziye giriş yapacak. Amcaoğulları onu iyileştirir mi izleyip göreceğiz. Peki Meryem diziye kimin için geldi sorusunda ise Kahveci Rıfat karakteri ön plana çıkıyor. İzleyici tarafından oldukça beğenilen ve başarılı bir oyunculuk çıkaran ve Gedelli kasabasında Kahveci Rıfat ya da kel Rıfat olarak izleyicinin bildiği karakter geçtiğimiz sezon Zahide’nin kardeşiyle yakınlaşmış ancak oyuncunun diziden ayrılmasıyla Rıfat boşta kalmıştı. Rıfat’a bir partner düşünen yönetmen Meryem rolünü bu yüzden diziye davet etmiş ve Sevilay Gültekin muhtemelen Kahveci Rıfat ile yeni bir serüvene başlayacak. Gönül Dağı dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da sizleri bekleriz.

Gönül Dağı dizisi Meryem’in hikayesi ne, Meryem ile Rıfat ile sevgili olacak, Meryemin gözü görmeye başlayacak mı?

Gönül Dağı Meryem çok sevildi ve Rıfat ile yakıştırıldı. kellerin Rıfat kendine Meryem ile yeni bir yol çizmeye başladı. Diziye güzel bir renk kayyı Meryem. Merak edilen bir diğer soru da Gönül Dağı dizisinde Meryem görmeye başlayacak mı? Bu konuda amcaoğullarından bir icat bekliyoruz. Sizlerin de yorumlarını bekliyoruz.

Gönül Dağı Meryem gözü açılınca Rıfatı beğenmedi

Gönül Dağı Meryem ameliyat olunca gözleri açıldı ve Rıfattan uzaklaşmaya başladı. Körün gözü açılınca ilk bastonu kırarmış hesabı ona herşeyini veren Rıfat Meryem tarafından terk edildi. Rıfat kendini dağlara taşlara vurdu.

Gönül Dağı Meryem Diziden Çıktı mı ayrıldı mı?

26 Mart 2022 tarihinde yayınlanan Gönül Dağı dizisinin yeni bölümünde Rıfattan ayrılmak istediğini söyleyen Meryem onu terketti. Buna çok üzülen Rıfatın tüm hayalleri altüst oldu. Meryem de artık Gedelli de kalmayacağını söyledi. Gönül Dağı Meryem karakteri de önümüzdeki bölümlerde diziden ayrılmış olacak.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..