Gönül Dağı Fazıl Karakteri (Eren Can Vurucu) Bilgileri

28.09.2022
24

Gönül Dağı Fazıl karakterini yakından tanıtacağız. Mustafa Çiftçi’nin bozkır hikâyelerinden esinlenerek çekilen Gönül Dağı dizisine katılan ueni oyuncular merak edildi. Bizlerde, Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisi Fazıl karakterini yakından tanıtacağız. Dizide bu karaktere hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Fazıl Karakteri Kimdir?

Gönül Dağı dizisi Fazıl KimdirTRT’nin reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisine yeni katılan Fazıl karakteri tatlı, sempatik ve komik biridir. Gönül Dağı dizisine ikinci sezon da katılan ve oldukça iyi kalpli biri olan Fazıl karakterine ise en son Kalk Gidelim dizisinde yer alan oyuncumuz Eren Can Vurucu hayat verecektir. Onunla beraber gönül dağı dizisine Selma karakteri dahil oldu.

Diziye yeni gelen Fazıl Kimdir?

Dizide Fazıl karakterini oyuncumuz Eren Can Vurucu canlandıracaktır. Bizlerde, Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan Eren Can Vurucu’yu yakından tanıtacağız ve Eren Can Vurucu kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Eren Can Vurucu Kimdir?

Gönül Dağı Fazıl Kimdir (Eren Can Vurucu)34 yaşındaki oyuncumuz Can Eren Vurucu, 17 Ağustos 1988 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Başkent İletişim Akademisi’nde Diksiyon ve Oyunculuk Eğitimi alan Eren Can Vurucu, Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde eğitimine devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2012 yılında Just 4 Minute isimli kısa filmle geçen oyuncumuz aynı zamanda şarkıcılık da yapmaktadır ve Kurtuluş Son Durak filmiyle beyaz perdeyle tanışmıştır.

Eren Can Vurucu Yer Aldığı Diziler

Emret Komutanım Yeniden – Celil – 2013
Her Şey Yolunda Merkez – Halim – 2013
Yeşil Deniz – Bahri – 2014
Lise Devriyesi – 2017
Bahtiyar Ölmez – Tarkan – 2018
Kalk Gidelim – 2020
Gönül Dağı – Fazıl – 2022

Eren Can Vurucu Resmi İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz Eren Can Vurucu resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 165 gönderisi ve 103 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Eren Can Vurucu’nun resmi İnstagram hesabı: @erencanvurucu

Eren Can Vurucu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Eren Can Vurucu’nun hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Eren Can Vurucu evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Eren Can Vurucu’nun daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır ve bundan dolayı hayatında bilinen biri yoktur.

Gönül Dağı dizisine yeni gelen oyunculardan birisi olan Eren Can Vurucu’yu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..