Gönül Dağı Dilek’in Annesi Gülsüm Öğretmen Kimdir?

Yorum Yap 6 kez izlendi

Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterinin annesi merak konusu oldu.Taner ile yaşadığı aşk ile Gönül Dağı dizisine damga vuran Dilek rolünü oynayan Gülsüm Ali dizinin en beğenilen oyuncularından birisi oldu. Gönül Dağı dizisinde Dilek çocukluk arkadaşı Taner ile annesinin öğretmenlik yaptığı köyde yeniden karşılaşıp Taner’in kendisine beslediği duyguların farkına varmıştır. Ancak annesi onu hiç bilmediği ve sevmediği birisi olan Serdar ile nişanlamış ancak Dilek nişanı bozmuştur.

gonul dagi dizisi dilekin annesi gulsum ogretmen

Gönül Dağı Dilek’in Annesi Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterinin annesi oldukça merak edilmeye başlandı. Çünkü Dilek annesi Gülsüm Öğretmen’in yıllar önce öğretmenlik yaptığı köye mühendis olarak geri dönmüş ve burada çocukluk aşkı Taner ile karşılaşmıştır. Taner Dilek’e sadece okuldayken aşık değil daha sonra da bu aşkı devam ettiren ve sevdiğine sadık kalan genç bir adam olmuştur. Dilek kendisini seven Taner’e karşı kayıtsız kalamaz. Ancak annesi daha farklı köylerde ve şehirlerde öğretmenlik yapmış Dilek herhangi bir yere aidiyet hissetmemiş bu nedenle Serdar ile de annesinin zoruyla nişanlanmıştır.

Gönül Dağı dizisinde Dilek’in annesinin gençlik hali resimlerde görüldü. Dilek’in ve Taner’in çocukluk anıları hatırlandıkça Gülsüm Öğretmen’de görüldü. Gençlik hali görülen Gülsüm Öğretmen’in şimdi ki halini aynı kişi mi canlandıracak yoksa değişecek mi? Bu henüz belli olmadı ancak Gönül Dağı dizisinin Gülsüm Öğretmen’i bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

dilekin anne kimdir

Dilek nişanlısı Serdar’ı sevmediği ve hareketlerine daha fazla katlanamadığı için nişanı bozmuştur. Bu sırada Taner ona yakın davrandıkça geçmişte yaşadıkları da bir bir göz önüne gelmeye başlamıştır. Dilek ile Taner gittikçe birbirine yakınlaşırken Dilek’in eski eski nişanlısı Serdar boş durmamış ve Taner’i adamları ile birlikte dövdürürken bir yandan da uçak yapmaya çalıştığı atölyeyi darmadağın etmiştir. Ancak bütün bu yaptıkları Dilek ile Taner arasını açmaya yetmemiş aksine birbirine daha da yakınlaşmaya başlamışlardır. Dilek annesi tarafından sürekli kontrol edilmeye çalışılan güzel bir kızdır. Peki yakın zamanda diziye dahil olacak olan Dilek karakterinin annesi Gülsüm Öğretmen kimdir, gerçek adı nedir gibi merak edilen sorulara sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

gonul dagi dizisi gulsum ogretmen

Gönül Dağı Dilek karakterinin annesi gerçek adı nedir? (Gülsüm Öğretmen)

Gönül Dağı dizisine dahil olacak olan Dilek’in annesi kimdir? Dilek’in annesi Gülsüm Öğretmen’in gerçek adı soyadı nedir, Bu sorunun yanıtı sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Gönül Dağı dizisinde rol alacak olan Gülsüm Öğretmen yakın zamanda diziye katılacaktır. Gülsüm Öğretmen Dilek’in nişanlısı Serdar ile barışmasını ister. Bu yüzden de onu kontrol etmek için yakın zamanda Gedelli’ye gelebilir. Gülsüm Öğretmen gerçek adı bilgilerini araştırmaya devam ediyoruz. Bilgilerine ulaşınca konumuza bekleyeceğiz.

Etiketler