Gönül Dağı Dilek’in Annesi Gülsüm Öğretmen Kimdir?

21.11.2020
50

Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterinin annesi merak konusu oldu. Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen karakterini canlandıracak isim belli oldu. Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen rolü Ulviye Karaca’nın oldu. Gülsüm Öğretmen gerçek adı bilgileri, rol aldığı dizi filmleri konumuza ekliyoruz. Gönül Dağı dizisine Gülsüm Öğretmen 8. bölümde 12 Aralık cumartesi günü dahil oldu.Gönül Dağı Gülsüm Öğretmen

Taner ile yaşadığı aşk ile Gönül Dağı dizisine damga vuran Dilek rolünü oynayan Gülsüm Ali dizinin en beğenilen oyuncularından birisi oldu. Gönül Dağı dizisinde Dilek çocukluk arkadaşı Taner ile annesinin öğretmenlik yaptığı köyde yeniden karşılaşıp Taner’in kendisine beslediği duyguların farkına varmıştır. Ancak annesi onu hiç bilmediği ve sevmediği birisi olan Serdar ile nişanlamış ancak Dilek nişanı bozmuştur.

gonul dagi dizisi dilekin annesi gulsum ogretmen

Gönül Dağı Dilek’in Annesi Kimdir?

Gülsüm Öğretmen’in gençliğini başka bir oyuncu canlandırmış. Konumuzda Gülsüm Öğretmen’in gençliğini canlandıran oyuncunun bilgilerini paylaşmıştık. Şimdi de Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen’in şimdi ki halini paylaşacağız. Gülsüm Öğretmen’i canlandıran isim Ulviye Karaca oldu. Ulviye Karaca son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde Nuriye rolünü canlandırmıştı.

Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterinin annesi oldukça merak edilmeye başlanmıştı. Çünkü Dilek annesi Gülsüm Öğretmen’in yıllar önce öğretmenlik yaptığı köye mühendis olarak geri dönmüş ve burada çocukluk aşkı Taner ile karşılaşmıştır. Taner Dilek’e sadece okuldayken aşık değil daha sonra da bu aşkı devam ettiren ve sevdiğine sadık kalan genç bir adam olmuştur. Dilek kendisini seven Taner’e karşı kayıtsız kalamaz. Ancak annesi daha farklı köylerde ve şehirlerde öğretmenlik yapmış Dilek herhangi bir yere aidiyet hissetmemiş bu nedenle Serdar ile de annesinin zoruyla nişanlanmıştır.

ulviye karaca kimdir gonul dagi gulsum

Gönül Dağı dizisinde Dilek’in annesinin gençlik hali resimlerde görüldü. Dilek’in ve Taner’in çocukluk anıları hatırlandıkça Gülsüm Öğretmen’de görüldü. Gençlik hali görülen Gülsüm Öğretmen’in şimdi ki halini aynı kişi mi canlandıracak yoksa değişecek mi? Bu henüz belli olmadı ancak Gönül Dağı dizisinin Gülsüm Öğretmen’i bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

Dilek nişanlısı Serdar’ı sevmediği ve hareketlerine daha fazla katlanamadığı için nişanı bozmuştur. Bu sırada Taner ona yakın davrandıkça geçmişte yaşadıkları da bir bir göz önüne gelmeye başlamıştır. Dilek ile Taner gittikçe birbirine yakınlaşırken Dilek’in eski eski nişanlısı Serdar boş durmamış ve Taner’i adamları ile birlikte dövdürürken bir yandan da uçak yapmaya çalıştığı atölyeyi darmadağın etmiştir. Ancak bütün bu yaptıkları Dilek ile Taner arasını açmaya yetmemiş aksine birbirine daha da yakınlaşmaya başlamışlardır. Dilek annesi tarafından sürekli kontrol edilmeye çalışılan güzel bir kızdır. Peki yakın zamanda diziye dahil olacak olan Dilek karakterinin annesi Gülsüm Öğretmen kimdir, gerçek adı nedir gibi merak edilen sorulara sayfamızda yanıt bulabilirsiniz.

gonul dagi gulsum ogretmen kimdir

Gönül Dağı Dilek karakterinin annesi gerçek adı nedir? (Gülsüm Öğretmen)

Gönül Dağı dizisine dahil olacak olan Dilek’in annesi kimdir? Dilek’in annesi Gülsüm Öğretmen’in gerçek adı soyadı nedir, Bu sorunun yanıtı sayfamızda sizlerle paylaşıyoruz. Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen’in şimdi ki halini Ulviye Karaca canlandırıyor. Ulviye Karaca 1968 doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Beni Affet dizisinde oyunculuk yapan Ulviye Karaca son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde rol aldı. Ulviye Karaca instagram hesabı https://www.instagram.com/ulykaraca/

dilekin anne kimdir

Gülsüm Öğretmen (Ulviye Karaca)

Ulviye Karaca Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Öğretmen yani Dilek’in annesi rolündedir. Dilek kasabada kalmaya karar verince kızının yanına gelen Gülsüm Öğretmen onu alıp İstanbul’a gitmek ister. Gülsüm Öğretmen Dilek’in nişanlısı Serdar’dan ayrılmasına çok kızar ve ona geri dönüp evlenmesini istemektedir. Gülsüm Öğretmen ve Dilek arasında çatışmalar izleyeceğiz.

Gönül Dağı dizisinde rol alacak olan Gülsüm Öğretmen yakın zamanda diziye katılacaktır. Gülsüm Öğretmen Dilek’in nişanlısı Serdar ile barışmasını ister. Bu yüzden de onu kontrol etmek için yakın zamanda Gedelli’ye gelecek. Gülsüm Öğretmen gerçek adı bilgilerini sizlerle paylaştık. Gülsüm Öğretmen gençlik ve yaşlılık hallerini konumuza ekledik. Gönül Dağı Dizisine Yeni Gelen oyuncular burada.

gonul dagi dizisi gulsum ogretmen

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..