Gönül Dağı Dilek (Gülsüm Ali) Diziden Çıktı mı Ayrılacak mı?

TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanmaya devam eden Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterine hayat veren Gülsüm Ali diziden çıktımı ayrıldı mı ya da böyle bir durum söz konusu mu merak eden izleyiciler için detaylıca bilgi vermek için bu konuyu açtık. Oldukça başarılı bir oyunculuk sergileyen ve dizide kadın başrol olarak oynayan Gülsüm Ali Gönül Dağı izleyicilerinin en sevdiği isimlerin başında geliyor. Ancak Dilek’in Gönül Dağı dizisinden ayrılması çıkması son günlerde gündeme gelmeye başladı.

Gönül Dağı dizisi Dilek diziden çıkıyor mu?

Öncelikle Gönül Dağı dizisinin cumartesi akşamları yayınlandığını ve TRT 1’de oldukça iyi bir izlenme oranına reyting ulaştığını belirtelim. Haftanın en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başaran Gönül Dağı dizisinde Gülsüm Ali’nin canlandırdığı Dilek karakteri de Taner ile yaşadığı aşk ile hepimizi zaman zaman hüzünlendirse de herkesin çok sevdiği oyunculardan birisi. Peki gerçekten de Dilek karakterini oynayan Gülsüm Ali Gönül Dağı dizisinden çıkacak mı ayrılacak mı?Gönül Dağı Dizisi Dilek çıkacak mı ayrılacak mı

Öncelikle Gülsüm Ali’nin Gönül Dağı dizisinden çıkacağı ayrılacağı haberlerinin kaynağına işaret etmek istiyoruz. Gülsüm Ali Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini oynuyor, ancak dizide özellikle amcaoğulları olarak bilinen grubun dışında kaldığı iddiasıyla ve yeteri kadar ön plana çıkamadığı, rolünün sönük kaldığı gerekçesiyle Gülsüm Ali’nin diziden ayrılacağı haberleri çıkmıştı. Ancak oyuncuyla kurduğumuz iletişim sonrasında böyle bir durumun kesinlikle olmadığı ve Gülsüm Ali’nin Gönül Dağı dizisindeki Dilek karakterine hayat vermeye devam edeceğini öğrenmiş olduk. Kesin bilgi: Gönül Dağı Dilek diziden çıkmıyor ayrılmıyor..

Gönül Dağı dizisi Dilek ve Taner uyumu nasıl?

Gönül Dağı dizisinde Dilek rolündeki Gülsüm Ali ile Taner karakterine hayat veren Berk Atan oldukça güzel bir uyum yakaladılar. İkilinin hikayesi herkesin ilgi ile merakla izlediği bir diziye dönüştü. Hal böyleyken Gönül Dağı dizisinde Dilek diziden çıkacak mı ayrılacak mı gibi sorular yöneltip izleyicinin kafasını karıştırmak pek doğru olmasa gerek. Bazı haber kanalları haber bulamayınca bu tür paylaşımlar yaparak insanların kafasını karıştırıyor. Bizzat kaynağından aldığımız bilgilere göre Dilek ve Taner oldukça uyumlu bir şekilde Gönül Dağı dizisinde rol almaya devam ediyor ve diziden çıkmaları şimdilik söz konusu değil.Gönül Dağı Dilek (Gülsüm Ali) Diziden Çıktı mı Ayrılacak mı

Gönül Dağı dizisi Dilek – Gülsüm Ali diziden çıkmayacak

Neden çıksın ayrılsın ki zaten. Dizinin reytingleri kötü olur, oyuncunun özel bir hastalık durumu veya bir bahanesi olur amenna ancak durduk yere Gülsüm Ali’nin Gönül Dağı dizisinden çıkmasını gerektirecek herhangi bir durum ortada bulunmuyor. Bu nedenle Gönül Dağı dizisinde Dilek diziden çıkacak mı Dilek Gönül Dağı dizisinden ayrılacak mı gibi merak edilen sorulara bir kez daha yanıt vererek konumuzu tamamlamak istiyorum. Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini canlandıran Gülsüm Ali diziden çıkmayacak ayrılmayacak.

Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosu her geçen gün daha da güçleniyor. Yeni oyuncuları merak edenler Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Kadrosu konumuzdan detaylıca takip edebilirler. Not: Detaylı araştırmalarımız sonrasında Gülsim Ali’nin Gönül Dağı dizisinden ayrılık haberlerinin bir başka nedenini daha bulduk. Söylentilere göre Gülsim Ali Dizinin çekimleri için İstanbul dışında olmayı istemiyormuş. Önce Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde sonra da Yozgat’ta çekimler yapan Gönül dağı dizisinden de İstanbul’dan çok uzak olduğu Gerekçesi ile ayrılmak istemiş. Ancak bunlar sadece iddia. Oyuncumuzun böyle bir isteği yada düşüncesi olmadığını belirtelim.

Gönül Dağı Dilek neden çıktı diziden ayrıldıGülsim Ali ile ilgili bir çok iddia sosyal medyada dolansa da bu tür haberler her zaman doğru çıkmayabiliyor. Bu nedenle Gönül Dağı dizisindeki Dilek diziden ayrıldı mı çıktı mı gibi bilgiler bizzat kendi tarafından veya yapımcı tarafından doğrulanmadığı müddetçe doğru kabul edilemez bizce. Her ne kadar ateş olmayan yerden duman çıkmaz gibi bir atasözümüz olsa da durum şimdilik bundan ibaret. Sizce Gülsim Ali Gönül dağı dizisinden çıkmalı mı? Gönül Dağı dizisinde Dilek ve Taner’i birbirine yakıştırıyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yaz

8 Yorum

  1. Çok yakışıyorlar severek takip ediyoruz lütfen diziden ayrılık olmasın 3 yaşındaki oğlum bile Gönül Dağı diye sayikliyor

Etiketler