Gönül Dağı Asuman (Hazal Çağlar) Diziden Çıktı mı Ayrıldı mı, Geri Döner mi?

TRT ekranlarında cumartesi günleri yayınlanan Gönül Dağı dizisinde Asuman karakterini canlandıran (Hazal Çağlar) diziden çıktı mı, Gönül Dağı Asuman diziden Ayrıldı mı, Geri Döner mi? gibi sorular merak edilmeye başladı. Çünkü son bölümde Asuman otobüse binerek Ankara’ya doğru yola çıktı. Hemen akla Gönül Dağı Asuman diziden ayrılıyor mu çıkıyor mu soruları geldi. Merak edenler için: Gönül Dağı Dizisi Asuman Kimdir

Gönül Dağı Asuman (Hazal Çağlar) Diziden Çıktı mı Ayrıldı mı?

Gönül Dağı dizisi Asuman diziden çıktı mı ayrıldı mıGönül Dağı dizisi 13. bölümüyle 23 Ocak 2021 cumartesi günü ekrana gelecek. Gönül Dağı dizisinde Asuman karakterine hayat veren Hazal Çağlar oldukça başarılı ve yetenekli bir oyuncu. Dizide hem saz çalıyor hem de geliştirmek için kursa gidiyor. Katıldığı ses yarışmasında birinci olamasa da içindeki saz aşkı onu bu yolda daha başarılı adımlar atmaya iteliyor. Diğer yandan Gedelli kasabasındaki ortamı çok seviyor. Kendisine aşık olan Ramazan’a ilk başta çok çektirse de sonradan gönlü ısınmaya başladı. Babası belediye başkanı olsa da Asuman çok mütevazi bir kız. Yeni bölümlerde ise Gönül Dağı Asuman (Hazal Çağlar) diziden çıkıyor mu ayrılıyor mu sorusu gündeme geldi.

Gönül Dağı Asuman Neden Diziden Çıktı Ayrıldı?

Gönül Dağı Asuman Hazal çağlar ayrıldı çıktı mı dizidenHemen kızmayın böyle güzel bir diziden oyuncu kolay kolay çıkmaz. Hem çıkarsa bağlama üzülür, şanslı üzülür en çok da Ramazan üzülür. Bu nedenle Ankara otobüsüne binip yola çıkan Asuman Gönül Dağından ayrıldı mı çıktı mı gibi soruları hemen yanıtlayalım. Dizide senaryo gereği bir yarışmaya katılmak başvurmak için Ankara otobüsüne biniyor Asuman. Yoksa amacı diziden gitmek ayrılmak değil. Yani Asuman’ı diziden çıktı sandıysanız yanıldınız. Ayrıca güzel oyuncunun menajeri Hasan Güngör ile iletişime geçerek Asuman’ın dizideki durumunu sorduk.

Gönül Dağı Asuman (Hazal Çağlar) Menajeri Hasan Güngör

Gönül Dağında yetenekli oyuncu Asuman (Hazal Çağlar)’ın menajerliğini yapan Hasan Güngör oyuncunun uzun süreli anlaşma yaptığını ve Gönül Dağı dizisinden ayrılmasının söz konusu olmadığını belirtti. Bizde Gönül Dağı dizisindeki Asuman’ın çıkmayacağını, diziden ayrılmayacağını bir kez daha açıklayalım. Diğer yandan Dilek konusunda da bazı iddialar sosyal medyada dolaşıyor. Hemen ona da açıklık getirelim.Gönül Dağı Asuman neden diziden ayrıldı çıktı

Gönül Dağı dizisi Dilek ayrılacak mı?

Gönül Dağı dizisi başarılı oldukça sosyal medyada bir çok yazı çizi ortaya atılmaya başlandı. Yok Asuman çıkacak yok Gönül Dağındaki Dilek diziden ayrılacak. Yok efendim yalan haber bunlar. Hemen inanmayın ve detaylıca yazılan haberleri okuyun lütfen. İşte Gönül Dağı dizisinin Dilek karakteriyle ilgili aydınlatıcı haberimiz >> Gönül Dağı Dilek Diziden Çıkacak mı?

Gönül Dağı dizisinde Asuman çıkıyor mu sorusuna neden olan video

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler