Gönül Dağı Ali Taner ve Dilek’in Oğlu Bilgileri

03.09.2022
11.265

Gönül Dağı dizisinin 4. sezonu cumartesi akşamı başladı. Gönül Dağı 4. sezon 1. bölümde Taner ve Dilek’in oğlu olan Ali kimdir, ne zaman diziye girecek kim canlandıracak soruları sayfamızda yanıt buldu.

Taner ve Dilek’in oğlu Ali kimdir?

Gönül Dağı dizisi 16 Eylül Cumartesi Ali’yi canlandıran oyuncu Kaan Şençubukçu oldu. Kaan Şençubukçu kimdir konumuzu ziyaret ediniz.

gönül dağı dizisi ali kimNot: Konumuzun devamı Ali dizide ilk görüldüğünde açılmıştı. Bu yüzden de konunun güncel hali üstteki linktedir. Gönül Dağı dizisinde Dilek karakterini canlandıran Gülsüm Ali 2. sezonun sonunda ölerek diziden ayrılmıştı. Ancak Dilek ölürken geriye oğlu Ali Taner’e ve aileye miras kaldı. Dilek’in Taner’e emanet olarak bıraktığı Ali’yi kim canlandıracak hangi oyuncu seslendiriyor merak konusu oldu. Gönül Dağı dizisinde Ali karakterini hayat veren bebek şimdilik sadece seslendirme olarak dizide yer alıyor. Ancak Taner ve Dilek’in oğlu Ali bir süre sonra diziye dahil olacak. Dizinin ilerleyen bölümlerinde yaşanacak olan zaman atlaması sonrasında Dilek ve Taner’in oğlu Ali Gönül Dağı dizisinin kadrosuna katılacak.Gonul Dagi Taner ve oglu Ali

Son Dakika: Gönül Dağı dizisi 3 hafta Dünya Kupası maçları yüzünden yayınlanmamıştı. Bu arada Taner ve Dilek’in oğlu Ali büyüdü. 5-6 yaşlarında bir çocuk oldu.  Ali’yi canlandıran çocuk bilgilerini sizlerle paylaşacağız.gonuldagi ali buyudu kim oynuyor

Son Dakika: Gönül Dağı dizisi 3 hafta Dünya Kupası maçları yüzünden yayınlanmamıştı. Bu arada Taner ve Dilek’in oğlu Ali büyüdü. 5-6 yaşlarında bir çocuk oldu.

Gönül Dağı dizisi Ali kimdir? Taner ve Dilek’in oğlu

Gonul Dagi dizisi Ali kimdir Taner ve Dilekin ogluGönül Dağı dizisinin 3 sezonu oldukça hüzünlü sahnelerle başladı. Dilek’in ölümünden sonra Taner adeta yıkıldı. Tek tesellisi olan oğlu Ali ile yeni bir başlangıç yapacak olan Taner artık Ramazan ve Veysel ile daha da ayrılmaz bir bütün olacak. Taner’in oğlu Ali karakterine hayat verecek oyuncu şimdilik sadece seslendirme kısmında yer alıyor. İlerleyen bölümlerde Taner’in bebeği Ali’yi büyümüş olarak göreceğiz. Gönül Dağı dizisinin oyuncu kadrosuna katılacak olan Ali karakterine daha detaylı şekilde sizlere yazacağız.

YORUMLAR

  1. Faruk dedi ki:

    Bebeğin kim olduğu belli yalan haber yapmayın