Gizem Karaca Yeni Sezon Hangi Dizide Kimle Oynayacak? 2024-2025

19.02.2024
184

Televizyon dizilerinin en güzel en tatlı oyuncularından isimlerinden birisi olan Gizem Karaca Ekmekçi hakkında bu sayfada hem detaylı bilgiler vereceğiz hem de Gizem Karaca‘nın Yeni Sezonda Hangi Dizide kiminle Oynayacağını ve 2024-2025 sezonundaki yeni dizisinin ne olacağı hakkında bilgileri ve haberleri sizlerle paylaşacağız bu konumuzda. (Ekmekçi evlendikten sonraki soyadıdır)

Gizem Karaca 2019-2020 Yeni Sezon Hangi Dizide kiminle

Gizem Karaca 2024-2025 Yeni Sezon Hangi Dizide Oynayacak

Son dönemde adı uyuşturucu operasyonunda geçen Gizem Karaca oldukça zor günleri geride bıraktı. Oynamış olduğu dizilerde rol kabiliyeti ve oyunculuk becerisi ile adından sıkça söz ettiren Gizem Karaca’nın kim olduğunu, yeni sezonda hangi dizide rol alacağını ve kiminle oynayacağını, özel yaşamı ve kariyeri hakkında merak edilenleri güzel oyuncu Gizem Karaca’ya dair her türlü haber ve bilgiyi merak edenler için burada yazmak istiyoruz ve oyuncuya dair tüm haberleri bu sayfada toplamak istiyoruz.

Gizem Karaca Yeni Sezonda nerede olacakGüzel oyuncu Gizem Karaca‘nın oynamış olduğu son dizi olan İnsanlık Suçu dizisinden sonra hangi dizide oynayacağı ve kiminle baş rolü paylaşacağı uzun süredir merak ediliyordu. Yeni sezonda Gizem Karaca yeni bir dizi ile görüşüp anlaşırsa ilk olarak sizlere duyuracağız. Son olarak Ay yapım ile görüşen oyuncunun 2024-2025 yeni sezonda bir dizi ile ekrana gelip gelmeyeceği merak edilirken hangi erkek oyuncu ile baş rolleri paylaşacağı ve yeni dizisinin hangi kanalda olacağı da merak ediliyor.

Gizem Karaca‘nın İnsanlık Suçu Dizisinden Sonra Oynayacağı Yeni Dizisi Nedir?

Gizem Karaca Yeni Sezon Hangi Dizide Kimle2018 yılında İnsanlık Suçu isimli dizide bir süre ekrana gelen ancak dizinin yeterli reyting alamamasından dolayı kısa sürede erken final yapmasının ardından Gizem Karaca bir süredir herhangi bir dizi veya filmde rol almadı. Bir müddet önce 16 Eylül 2017 tarihinde Gizem Karaca baş rolünü oynamış olduğu Güzel Köylü dizisinin çekimlerinde tanıştığı işletmeci Kemal Ekmekçi ile olan ilişkisini ilerleterek sonunda evlendi. Evlendikten sonra çok dizide onu göremesek de ekranların güzel oyuncusunun yeni dizisi merak ediliyor. Peki Gizem Karaca daha önce hangi dizilerde rol almıştı

Gizem Karaca’nın Oynadığı diziler ve rolleri:

Baraj dizisinde 2021 Bahar rolünde.
İnsanlık Suçu 2018 Suna Değirmenci rolünde
İçimdeki Fırtına 2017 Deniz rolünde
İstanbul Sokakları 2016
Güzel Köylü 2014 Gül Alkan Sümbül rolünde
Benim Hala Umudum Var 2013
Eve Düşen Yıldırım 2012 Muazzez rolünde
Muhteşem Yüzyıl 2011-2014 Gözde Cariye rolünde oynadı. Aynı zamanda Barış Kılıç ile birlikte çekmiş olduğu Seni Seviyorum adamın filmiyle Gizem Karaca adından oldukça söz ettirmişti. Tüm bu dizi ve filmlerden sonra Gizem Karaca’nın yeni sezondaki 2020 – 2021 yıllarında yeni dizisi merak edilmeye ve hangi dizide oynayacağı merak konusu olmaya başladı.Seni Seviyorum adamın filmi Gizem Karaca

Gizem Karaca 2024-2025 yeni sezonda yeni bir dizide oynayacak mı?

Gizem Karaca yukarıda saydığımız bir çok diziyi başarıyla oynadı ve adını tüm ülkemizin tanıdığı oyuncuların arasına yazdırmayı başardı. Gizem Karaca yeni sezonda yeni bir dizi ile ekrana gelir mi yoksa yapmış olduğu evlilikten bir bebek mi bekliyor, Gizem Karaca hamile mi haberlerini okurlar çok merak ediyor. Tüm Türkiye’ye malolmuş başarılı bir oyuncunun özel hayatı da merak konusu olurken dizi çekecek mi yeni sezonda bir dizide baş rol olur mu gibi sorulara bir cevap bulunca aşağıya güncelleyerek yazacağız. Peki, Gizem Karaca kimdir, hayatında bilinmeyenler ve kaç yaşındadır? İşte, Gizem Karaca‘nın hayatı ile ilgili sizler için hazırladığımız bilgiler:

 

Gizem Karaca Kimdir, Bilgileri ve Hayatı Hakkında Detaylar:

2011 yılında katılmış olduğu Miss Turkey güzellik yarışması ile ilk olarak adını duyuran ve burada kendisini gösterdikten sonra dizi ve film yapımcılarının gözdesi durumuna gelen Gizem Karaca kariyer hayatını da bu güzellik yarışması ile başlatmış oldu. Gizem Karaca, mankenliğin ardından yapımcılardan gelen teklifler üzerine oyunculuk dünyasında yer edinmek için bir süre dersler aldıktan kendisini dizi oyuncusu olarak ekranda buldu. İşte Gizem Karaca’nın kısa biyografisi ve hayatına dair detaylar.

 

GİZEM KARACA’NIN HAYATI

Gizem Karaca 7 Eylül 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuş, annesi Münevver Karaca ve babası Cüneyt Karaca’dır. Aslen annesi Münevver hanım tarafından Arnavut, babası Cüneyt bey tarafından Selanik göçmenidir. Gizem Karaca ailesi ile birlikte çocukluk yıllarını ABD ve Kanada’da da geçirdi. Gizem Karaca ilkokulu ABD’de, ortaokulu ise Kanada’da bitirdi. Lise yıllarında ise Türkiye’ye dönüp üniversiteye hazırlanarak, İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı. Üniversitede okurken katılmış olduğu Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasında 2. olmuştur. Yarışmadan sonra gelen dizi ve film tekliflerini değerlendirip bir süre özel dersler alan oyuncumuz ilk olarak 2012 yılında yayınlanan Eve Düşen Yıldırım dizisinde oynayarak oyunculuk dünyasına adım atmıştır.

 

GİZEM KARACA’NIN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

Gizem Karaca 2012’de Emir’in Yolu dizisinde bir süre rol aldıktan sonra Amerika’ya gidip New York Film Akademisi’nde oyunculuk dersleri almıştır. Gizem Karaca yeni dizisi Benim Hala Umudum Var ile 2013 yılının yaz aylarına ren katmıştır. Güzel oyuncu 2014 yılında Seni Seviyorum Adamım isimli sinema filminde Barış Kılıç ile birlikte başrol oynadı. Gizem Karaca’yı asıl meşhur eden dizi ise 2014 Haziran ayında Star TV’de başlayan Güzel Köylü adlı dizisi olmuştur.

2017 de İçimdeki Fırtına dizisinde rol alan Gizem Karaca 2017 de aynı zamanda Kara Sevda dizisinde de oynamıştır. 2016 yılında kısa süren İstanbul Sokakları dizisinde sorun çıkardığı için diziden ayrılmak zorunda kalan güzel oyuncu son olarak 2018 yılında İnsanlık Suçu dizisinde oynamıştır. 2018 yılının son aylarında vizyona giren Organik Aşk filminde de baş rolde oynayan güzel oyuncunun 2019-2020 yeni dizisi merakla bekleniyor.Gizem Karaca 2019-2020 Yeni dizi veya film projesi nedir

Gizem Karaca bir çok oyuncu ile sevgili diye yazılıp çizilmiş olsa da 16 Eylül 2017 tarihinde Güzel Köylü dizisinin çekimlerinde tanıştığı işletmeci Kemal Ekmekçi ile evlendi. Kemal Ekmekçi turizmcilik işiyle ilgileniyor ve oldukça mutlu bir evlilik yaşantıları olduğunu dile getiren ünlü isimlere mutluluklar diliyoruz. Gizem Karaca hamile mi çocuk mu bekliyor sorularına bir gelişme olduğunda buradan haber vereceğiz okurlarımıza. Gizem karaca 2020 veya 2021 yeni sezonda bir dizide rol alacak olursa veya yeni bir film çekecek olursa ilk olarak yine bu sayfadan sizlere yazacağız.

Sizlerde Gizem Karaca hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir ve güzel oyuncuyu görmek istediğiniz bir dizi varsa yazabilir, hangi oyuncuyla baş rolde görmek istediğinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Son Haberler: Hayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları arasına Gizem Karaca da dahil oldu. Büyük bir aksilik olmazsa Gizem Karaca yeni sezonda 2022-2023 yıllarında Hayaller ve Hayatlar Dizisinde oynayacak. Detaylı bilgiler için Tıklayın >> Hayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları Gizem Karaca

Bilgi: 2021 – 2022 yeni sezonda Gizem Karaca geçen yıl gündeme gelen Hayaller ve Hayatlar Dizisi rafa kalkınca tekrardan Güzel Köylü dizisi çekimleri gündeme geldi. Güzel Köylü dizisi 2022-2023 Yeni sezonda tekrar çekilecek gibi görünüyor. Güzel Köylü dizisi Yeniden mi Çekiliyor? konumuza göz atabilirsiniz.

Gizem Karaca Baraj Dizisinden sonra hangi dizide?

Güncel: Gizem Karaca Fox Tv de yayınlanan Baraj dizisine Bahar karakteri olarak katıldı. Oyuncu başarılı şekilde Baraj dizisine devam ediyor. Gizem Karaca 2024-2025 yıllarında yeni bir dizide başrol ile ekrana gelebilir.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Öykü dedi ki:

  Gizem karacanın organik aşk filmini izlemiştim ve orada çok beğenmiştim. Gerçekten çok çok güzell ve çok şirin 😍 inşallah yeni bir diziye başlar.🙏 Bu arada köylü filmlerinde oynamak kadın oyunculardan en çok Gizem Karacaya yakışıyor!! ❤👑

 2. Princess dedi ki:

  Gizem Karaca çookk güzel yaa 👸 hem de çok tatlıı! 😍 yeni bir diziye başlasın mesela furkan andıçla çok yakışırlar başrol olsalar… Gizem karacayı Furkan Andıçla birlikte partner olarak görmeyi çok istiyorum! İnşallah partner olurlar! 👫🙈 ve ekranlarda görmek istiyorum artık…😻

  1. Ece dedi ki:

   Evet yaa çook yakışırlar inşallah partner olurlar. 🙏😍

 3. kadir dedi ki:

  valla gizem karacanın tüm dizi ve filmlerini severek izledim süper sanatçı hem güzel hem kabiliyetli filmlerini seyrederken mest oluyoruz flmlere dizilere renk katıyor başarılarının devamını dileriz

 4. Halil dedi ki:

  Filmin çekilmesini çok istiyoruz inşallah çekilir

 5. yeni bir aile dizisi dedi ki:

  Guzel Koylu dizisinin tekrari bile yuksek izleme orani yakaladi ve su anda Guzel Koylu dizisinin ana karakterlerinin buyuk cogunlugu Devletimizin guzide kanali TRT de Kalk Gidelim (Mugla) da ve Gizem kardesimizde Sampiyonda oynadigi bu gunlerde dizinin ger kalan oyuncu kadrosuda buyuk ihtimal Muglada ikamet ediyor cunku Manisada cekilen ege dizilerinde genelde ayni kadro var ayni Kalk Gidelim Kadrosu gibi TRT kalk gidelim icin Mugladayken Guzel Koylunun ana karakter bircok oyuncusu TRT ve buyuk ihtimal Mugladayken diger karakterlerinde geneli su an herhangi bir dizide gorevi yok gozukuyorken Guzel Koylu kadrosuyla yine Guzel Koylu ve Kalk gidelim tadinda Turk orf adet ahlak anane ve yardim severligiyle uzun soluklu en az 130-150 bolum insanimizin kendini yasayacagi kendinden gorecegi yeni bir aile dizisini onceki aile dizileri gibi baglayacak bir aile dizisini devletimizin guzel kanali TRT den istiyoruz su an kanallardaki insanimizin ahlakini bazicak gayri ahlaki siddet gayrimesru hainlik islenen dizilerden artik gina geldi TRT mizden bizden bizi kendine baglayan yunus emre seksenler kalk gidelim payitaht abdulhamit yaninda ayni zamanda guzel koylu kadrosuyla guzel koyde yeni bir aile dizisi

 6. yaşar saral dedi ki:

  göylü dizilerinin Türkiyedeki en iyi oyuncusu gizem karaca güzel göylü dizisinin devamini oynamasinı

 7. Ayhan bayram dedi ki:

  Güzel köylü dizisinde tekrar görmek istiyoruz beyenerek izliyorum işinde başarılı oyuncularımızın daima yanındayız