Hayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kanalı

Yeni sezon öncesinde diziler birer birer ortaya çıkmaya başladı. Yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birisi de Hayaller ve Hayatlar Dizisi olacak. Adından da anlaşılacağı üzere beklentilerin karşılanamadığı bir yüzyılda istekleri bitip tükenmek bilmeyen insanoğlunun günlük arayışları ve hüsranları konu olarak işlenecek. Hayaller ve Hayatlar Dizisi hakkında oyuncu kadrosu ve karakterlerini sizlere buradan duyurmaya çalışacağız.

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni SenaristiHayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları Kimler?

Hayaller ve Hayatlar Dizisinin oyuncularından önce Nazlı Heptürk’ün patronu olduğu NG Medya’nın yeni dizisi olan Hayaller Ve Hayatlar dizisinin oldukça geniş bir kadro ile kamera karşısında olacağını duyuralım hemen. Hayaller ve Hayatlar Dizisinin hazırlıklarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Yeni sezonda ekrana gelmesi beklenen ve seyirciyle buluşacak olan Hayaller ve Hayatlar Dizisinin oyuncuları belli oldukça buraya yazmaya ve sizlere duyurmaya çalışacağız.

1- Gizem Karaca

Hayaller ve Hayatlar dizisinde Gizem Karaca başrolde: Gizem Karaca 7 Eylül 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen annesi Münevver hanım tarafından Arnavut, babası Cüneyt bey tarafından Selanik göçmenidir. Gizem Karaca ilkokulu ABD’de, ortaokulu ise Kanada’da bitirdi. Lise yıllarında ise Türkiye’ye dönüp üniversiteyi İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladı. Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasında 2. olduktan sonra gelen dizi ve film tekliflerini değerlendirip bir süre özel dersler alan oyuncumuz ilk olarak 2012 yılında yayınlanan Eve Düşen Yıldırım dizisinde oynayarak oyunculuk dünyasına atıldı. Güzel Köylü dizisi hayatında çok önemli bir dönüm noktası olmuştur. Hayaller ve Hayatlar dizisinde Gizem Karaca Hangi rolde oynayacak henüz kesinleşmedi. Gizem Karaca hakkında detaylı bilgiler için TIKLAYIN >> Gizem Karaca Bilgileri Oynadığı DizilerHayaller ve Hayatlar dizisinde Gizem Karaca başrolde

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi kim?

Yeni sezonda ekrana gelecek olan Hayaller ve Hayatlar Dizisinin yapımcısı NG Medya olacak. NG Medya patronu Nazlı Heptürk 2020-2021 sezonunda yayınlanması beklenen ve Dijital platform için hazırlanan diziyi kimin yöneteceği de belli oldu. Hayaller ve Hayatlar Dizisi Yönetmeni Kerem Çakıroğlu oldu. Daha önce bir çok dizi ve filmi de yöneten Kerem Çakıroğlu’nun yönettiği diziler arasında Annem Uyurken, Kaçak Gelinler, Derdest ve Mutlu Ol Yeter gibi diziler yer alıyor. İşte Yönetmen Kerem Çakıroğlu:

Hayaller ve Hayatlar Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi kimHayaller ve Hayatlar Dizisi senaryo ekibi de belli oldu. Hayaller ve Hayatlar Dizisinin senaristliğini Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak yapacaklar ve Hayaller ve Hayatlar Dizisini yazacaklar. Oldukça günlü bir yazar ekibi olan dizinin dijital platformda çok sevilmesi durumunda Fi dizisi gibi tv kanallarında da yayınlanacağı konuşuluyor.

2020 – 2021 Yeni sezona kısa bir süre kala bir çok dizide olduğu gibi Hayaller ve Hayatlar Dizisinin kadrosunda da bir hareketlilik başladı. önümüzdeki günlerde tüm oyuncuları burada sizlere detayları ile açıklamak istiyoruz. Dizi ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor, yeni haberleri sizlere sayfamızın alt kısmında sunacağız. Hayaller ve Hayatlar dizisi çok yakında izleyici karşısında olmaya hazırlanıyor. Peki Hayaller ve Hayatlar Dizisi hangi platformda yayınlanacak?

Hayaller ve Hayatlar Dizisi hangi platformda nerede yayınlanacak?

Bildiğiniz gibi ülkemizde Netflix dışında platformlar da var. Blue tv ve Puhu tv gibi internet odaklı yayıncı firmalar arasına Fox play da katıldı. Hayaller ve Hayatlar Dizisi hangi internet ortamında digital platformda yayınlanacak? bu konuda resmi bir açıklama olmasa da tahmini olarak Blue tv de Hayaller ve Hayatlar Dizisinin yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Bu konuda bir gelişme olursa buraya yazacağız.

Hayaller ve Hayatlar Dizisi nerede yayınlanacakHayaller ve Hayatlar Dizisi tv de hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Hayaller ve Hayatlar Dizisi NG Medya tarafından hazırlanıyor ama dizinin hazırlıkları tv de yayınlanmak üzere değil digital platformlardan birinde yayınlanmak üzere kurgulandığı için televizyonda yayınlanmaya pek uygun olmadığını düşünüyoruz. Genelde internet tv dizileri daha küfürlü ve açık sahneleri çok daha fazla olduğu için tv de yayınlansa bile sansür çok oluyor. Daha önce fi dizisinde oldukça çok kesinti olmuş adeta kimse bişey anlamamıştı.

Dijital platformda ekrana gelecek olan yeni dizi ‘Hayaller ve Hayatlar’ için hazırlıklar sürüyor. Yapımcılığını NG Medya’nın, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu’nun, senaristliğini Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın üstlendiği yapım için son olarak ‘Fi’ ve ‘Dip’te izlediğimiz Berrak Tüzünataç ve en son ‘Gülizar’da rol alan Ebru Cündübeyoğlu ile görüşülüyor.

Ebru Cündübeyoğlu hayaller ve hayatlar dizisindeKerem Çakıroğlu’nun yönetmen koltuğunda oturacağı Hayaller ve Hayatlar Dizisi Dijital platformda yayınlanacak ve eğer büyük talep görürse o zaman tv ler ile anlaşma yapabilecek. Hayaller ve Hayatlar Dizisinin senaryo yazarları olan Yelda Eroğlu ile Yeşim Çıtak önümüzdeki günlerde birlikte çalışmaya ve diziyi yazmaya başlayacaklar.

Hayaller ve Hayatlar Dizisi ile ilgili gelişmeler oldukça sizleri bilgilendireceğiz ve yeni haberleri sizlerle buradan paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde Hayaller ve Hayatlar Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kanalı hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen..

Yorum yaz

4 Yorum

 1. Avatar diziler aileye hitap etmeli

  Burada yirumlardada anlasilacagi gibi hayallar ve hayatlar dizisi tv ekranlarinda oynamayacak dijital ekranda oynayacsk bir dizi neden cunku tv de sansur cok dijital ortamda yok ilk once istegimiz devletimiz internet ortami ilgili olsun sosyal medya ile ilgili olsun cikacak bir yasada internet ortamininda oynayacak dizilerinde genclerin cocuklarin hatta 7 den 77 butun insanlara kotu ornek olacak kufur siddet gayri ahlaki sapkin yayinlar yaparak kotu ornek olabilmelerine engel olmak icin dijital internet ortaminada sansur getirilmeli birde burada soylendigi gibi tv lerde sansur yok tvlerdeki ssnsurude 7 den 77 ye butun insanimizin ailecek oturup rahatlikla seyredebilecegi baska kanala gecmek zorunda hissetmedigi eline kumandsyi aceba birszdan ne olacak diye bekletmeye gerek kalmadigi bir sansurleme istiyoruz. dizilerin bizden bizim icimizden kendimizi yasadigimiz bir yadanti sekliyle insanimizin ahlakini yapisini bozmayan bizi bize yasatacak diziler istiyoruz birde film sirketleri senarist ve film yazarlari hatta yonetmenlerimizden bizim evladimiz bizim cocuklarimiz olan oyuncularimiza giyinisiyle hareketiyle senaryosuyla gayri ahlaki sapkin ahlaksiz rollerde oynamaya zorlayarsk hem kendilerinin hem oyuncularin hemde bunu izleyen ve izlemek zorunda kalan kardeslerimize hem izlemelerinden hemde kotu ornek olmalari sebebiyle gunaha vebale girmelerine sebep verecek karakter ve senaryolarla degil bizden bizim icimizden dunysnin hayran kaldigi Turk orf adet ahlak ve ananelerine uygun 7 den 77 ye butun ailenin basinfsn sonuna rahatlikla bakacagi filmlerle hem kendilerini hem oyuncu kardeslerimizi hemde seyirci kardeslerimizi gunah ve vebalden korusunlar kisscasi internet dinital ortsmada siki sansur istiyoruz tv deki sansurlerin dizi ve sinemalar bizden olana kadar dahada sikilastirilmasini istiyoruz birde yonetmeninden sensristine yazsrindsn oyuncusuna hatta seyircisine kendisini vebale gunsha girmesine sebep vermemelerini istiyoruz Allahuteala CC yar ve yatdimcimiz olsun

 2. Avatar yeni bir aile dizisi

  Dunya ahiretin ekin tarlasidir insan bu dunyada ne ekerse onu bicer iyilik guzellik ekerse onun karsiliginj Cennette kotuluk cirkinlik ekerse onun karsiligini Cehennemde bicer birde gunahlarin sadece isledigi gunah kadar cezasi var ama sevaplarin iyiligin ise 10 katindan 700 katina hatta Allah CC bilecegi cok daha fazla kati sevabi var birde insanlarin yaptiklari kendinden oncekilerin yapmadigi ilk defa yapilan veya kendinden sonrakilerin kendisini ornek alarak yapacagi yani yeni bir cigir acacagi insanlarin ornek alarak yapacagi sevaplar ve gunahlar vardir eger bir insan bir iyilikte cigir acarsa actigi cigirda kim devam ederse etsin onlarin yaptiklari o iyilikten hicbir eksilme olmaksizin sevap aynen o cigiri acip insanlara ornek olan kisiye kadar aynen sevap yazilir yani sevabi isleyene 100 sevap yazildiysa bunu o kisiye ogretenden o sevab cigirini acan kisiye kadar hic eksilme olmadan hepsine 100 sevap yazilir en son sevap halkasi Peygamber efendimiz HZ Muhammet Mustafa ( SAV) biter ama bu cigir kotuluk gunah alaninda acilmissa sadece gunahin karsiligi yazilir fakar sonradan kotu fiili yeni cigir acani alinmasindsn dolayi o gunah isleyen ne kadar gunah karsiligi varsa gunahta sadece karsiligi olur aynisi hic eksilmeden onu ogretenden ilk ogrenilene kadar hic eksilmeden devam eder onunda son halkasi butun kotuluklerin gunahlarin ilk sahiplerinde biter fakat Allahutala CC rahmetim gazabimi gecmistir buyurur Allaha CC sirk kosma haric butun gunahlari yapilacak samimi bir nasuh tovbesiyle silecegini hatta sevaplara tebdil edecegini soyler iste bu sebepledirki gayri ahlaki sapkinlik hainlik siddet kotuluk… iceren ve insanlara kotu yonde ornek olup cigir acacak dizi sinema ve filmler yerine insanlari iyilige guzellige sevaba sevkeden filmlerin cekilmesi film sirketinden oyuncusuna kadar dunya ve ahiret hayati icin ve butun insanlar icin hayirlidir hatta dusunun o film kareleri daim arsivlenip cogaltilip bakildiginda ya vebal yada sevap he seferinde artacaktir kardeslerimden istegim lutfen yakiti insanlar cinler taslar olan cehennem atesinden kendilerini korusunlar kendilerini icinde akla hayale gelmeyen nimet ve guzelliklerin oldugu Cennetin gulu olsunlar birde kulun kalbinde gercek anlamda zerre kadar iman varsa ebedi Cehennemde kalmaz ama inemli olan ne kendini nede cevresini hic Cehenneme koydurmamaktir bu sebeple ahlaha insanliga dine islama uygun aile dizileri istiyoruz bu diziler hangi alanda hangi tarzda olursa olsun vebale degil sevaba sevketsin Esselamualeykum ve Rahmetullahu ve Berekatuhu Allahuteala CC iki cihanda yar ve yardimcimiz olsun

 3. Avatar yeni bir aile dizisi istiyoruz

  Guzel Koylu dizisi halen yayinlandiginda yuksek izleme oranina sahip bir dizi ve burada rol alan basta Gizem Karaca Ekmekci kardesimiz olmak uzere halkimiz Guzel Koylu karakterlerini bizden ailemizden icimizden biri olarak gordu ve icsellestirdi Guzel Koylu dizisini sevenler olarak orda rol alanlarida bizden icimizden sayanlar olarak Gizem kardesimiz basta Guzel Koylude rol alan kardeslerimizin su anda cogunun rol aldigi ve yine Muglada olan TRT de Guzel Koyde yeni bir aile dizisinde ayni kadroyla ama bu kez devletimizin guzide kanali TRT de yine dunyanin hayran oldugu Turk orf adet ahlak ananelerine uygun TRT firmatli dizilerden bir dizi ile ekranimiza yine bizden icimizden biri olarak gelmesini istiyoruz. bu halk zaten jendisiyle alakasi olmayan gayri ahlaki sapkin siddet dolu kimin kim oldugu belli olmayan filmleri istemiyiruz. unutulmamaliki bu dunyada yapilan iyi veya kotu islerin hareketlerin sonunda mizanda sirat ve ahirette mutlaka bir hesabi var sonucunda da ebedi Cennet, Cehennem ve herkes ergec birgun emanetini esas sahibine teslim edecek

 4. Avatar yeni bir aile dizisi

  Gizem kardesimizin hayayaller ve hayatlar dizisinde degil yine alisik oldugumuz izkemesini sevdigimiz guzel koylu formatinda Turk orf adet ahlak ve ananelerine uygun bir dizide rol almasini ve Gizem kardesimizin rol aldigi dizinin de su an rol aldigi Sampiyon dizisini bulundugu TRT kanalinda olmasini istiyoruz madem daha kesindegil lutfen kesinlesmesin biz Gizem kardesimizi ailemizden bizden olan bir aile filminde ve her kesim insanimizin seyrettigi TRT de gormek istiyoruz. Guzel Koylunun cekiligi yerde ve guzel koylu gibi bir filmde TRT nin sevilen aile filmleri formatinda tam bizden tam icimizden bir Turk orf adet ahlak ve anane ve yardimseverliginin oldugu bir dizxide gormek istiyoruz Gizem kardesim Guzel Koyluyle bu halka bizden bizim icimizden tam bizim kizimiz imaji verdigi film serisinin devami olacak bir TRT yapim aile dizisinde olsun ve insanimizin tamaminin seyredebilecegi TRT de olsun

Etiketler