Gençliğim Eyvah Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Hangi İl İlçe

25.04.2020
1.852

Bu konumuz Gençliğim Eyvah Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Hangi İl İlçede çekimleri yapılıyor konusunda sizlere yazacağız. Korona virüs sonrasında yayınlanmayı bekleyen ilk dizi Gençliğim Eyvah olacak. Biz de dizi başlayınca merak edilecek olan çekim yerlerinin neresi olduğunu sizlere yazalım istedik. İşte tüm detaylarıyla Gençliğim Eyvah Dizisinin nerede çekildiği bilgisi..

Gençliğim Eyvah dizisinin çekildiği mahalle neresiGençliğim eyvah dizisinin çekildiği Arnavutköy mahallesi nerede?

Gençliğim eyvah dizisi Asmalı ve Bozoğlu kebapçıları elbette gerçek yaşamda bulunmuyor ancak Arnavutköy mahallesi olarak bilinen alanlarda çekimler yapılıyor.

Gençliğim Eyvah dizisi İstanbulda nerede çekiliyorGençliğim Eyvah Dizisi Nerede Çekiliyor?

ATV ekranlarında yayınlanmakta için gün bekleyen Gençliğim Eyvah dizisinin çekim yerleri nerede oldukça merak edildi. Biz de bu konuda dizinin geçtiği mekanları nerelerde çekim yapıldığını hemen sizlere yazalım istedik. Gençliğim Eyvah dizisinin çekim yerleri ilk olarak İstanbul’da bulunan Beykoz kundura fabrikasında başladı. Tarihi özelliği ile dikkat çeken ve şimdilerde dizi film platosu olarak kullanılmaya başlanan mekan bir çok dizi ve filmde kullanılıyor. Son olarak Ferhat ile Şirin dizisi de burada çekimlerini tamamlamıştı.

gencligim eyvah hangi mahallede cekilir Gençliğim Eyvah Çekim Mekanlar Hangi İl İlçede

Gençliğim Eyvah dizisinin çekimleri İstanbul ilimizde Beykoz ilçesinde devam ediyor. Elbette dizinin seti sadece Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasından ibaret değil. Bunun dışında Beykoz’daki farklı mekanlar ve boğaza doğru eski tarihi yerlerin de çekimlerde sıkça karşımıza çıkacağını şimdiden söyleyelim. Dizinin adından da anlayacağınız üzere birçoğumuzun orta yaşta bulunduğu şu sıralarda gençliğe doğru bir nostalji yaşayacağız. Gençliğim Eyvah dizisinde Bozoğlu Kebap nerede sorusu çok merak edilecek.

Gençliğim Eyvah Bozoğlu Kebap neredeGençliğim Eyvah Bozoğlu Kebap nerede

Gençliğim Eyvah dizisi nerede çekildi hangi kafede çekiliyor ve Bozoğlu Kebap gerçekte var mı varsa nerede gibi merak edilen sorular sayfamızda olacak. Bizi güldürecek, güldürürken de düşündürecek olan Gençliğim Eyvah dizisindeki Bozoğlu Kasap gerçekte yok, dizi platosunda kurulmuş bir dükkandır. Gerçekte merak edip de Gençliğim Eyvah dizisindeki kebapçı nerede nasıl gidilir diye sormayın lütfen 🙂

Gencligim eyvah Kebapcilar neredeGençliğim eyvah dizisinin çekildiği sokak, kebapçıları mekanından resimler:

Gençliğim Eyvah Kebapçı neresiGençliğim Eyvah Dizisi Çekildiği Yerler Neresi, Ne Zaman Başlayacak?

Mayıs ayında çekimlerine başlanacak olan gençliğim eyvah dizisi süreç film tarafından oldukça önemseniyor ve ATV ekranlarında yayınlanacak gün iple çekiliyor. Gençliğim eyvah dizisinin çekim yerleri zamanla artacak özellikle coronavirüs sonrasında yeni mekanlarda dizinin çekim yeri olacaktır. Şimdilik iç çekimlerine Beykoz’da başlayacak olan Gençliğim Eyvah dizisinin dış mekan çekimleri ne de kısa süre içinde başlanacak.

Gençliğim Eyvah nerede hangi kafede çekildiGençliğim Eyvah Dizisi Geçmişe götürecek

Gençliğim Eyvah dizisinin merak edilen çekim yerleri arasında İstanbul’un 1960’lı yıllara dair görüntüleri de teknoloji yardımıyla günümüz gibi kullanılabilecek. Böylelikle geçmişe çok güzel bir yolculuk yapmak mümkün olacak. Gençliğim Eyvah dizisi ile ilgili merak edilenler çekim yerleri ve nerede çekildi sorusuna cevap konumuzda sizlere verilmeye devam edecek.

Gençliğim Eyvah dizi çekimleriGençliğim eyvah dizisinin çekim yerleri fragman sonrasında konumuzda güncellenerek sizlere duyurulacaktır. Gençliğim Eyvah Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanlar Hangi İl İlçe konumuz şimdilik bu kadar. Gençliğim Eyvah Dizisi Oyuncuları için buraya göz atabilirsiniz.

Gencligim eyvah dizisinin cekildigi mahalle neresiGençliğim Eyvah dizi çekimleri nerede yapılıyor, aşağıda gördüğünüz yer neresi, 1. köprüden itibaren çekimlerin yapıldığı ve jenerikte ekrana gelen yerler neresi bilenler aşağı yazarsa çok seviniriz.

Gencligim eyvah dizisinin cekildigi sokakGençliğim Eyvah dizisinin çekildiği Beykoz nerede Arnavutköy mahallesi neresi gibi soruları harita üzerinden görmek isterseniz buyrun google haritalardan gösterelim:


YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Bahoo dedi ki:

    Oyuncu kadrosundaki karakterler ne zmaan açıklanacak