Fırıncının Karısı Filmi Oyuncu Kadrosu Resimleri Vizyon Tarihi Kanalı

07.05.2019
1.346

Çok yakında Fırıncının Karısı isimli yepyeni bir film vizyona girecek. Fırıncının Karısı olarak belirlenen filmin adı ve oyuncu kadrosu oldukça merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda Fırıncının Karısı filminde yer alacak oyuncuları filmin yapımcısını yönetmenini ve senaristliğini sizlerle Bu sayfada paylaşarak Fırıncının Karısı sinema filmi hakkında merak edilen her şeyi sizlere aktarmak ve oyuncu resimleri ve set fotoğraflarını sizlere sunmak istiyoruz.

Güncelleme: Fırıncının Karısı Filmi Oyuncu Kadrosu Resimleri Vizyon Tarihi Kanalı diye açtığımız bu sayfa yeni sezonda diziye dönüşecek. Çünkü filmi çok beğenilince izleyiciler dizisini de görmek istedi. Bu sebeple Fırıncının Karısı dizisi Oyuncu Kadrosu konumuzu sizlere yazacağız. Yeni diziler hangileri konumuza göz atabilirsiniz.

Fırıncının Karısı Filminin Yapımcısı Yönetmeni ve Senaristi kim?

Fırıncının Karısı Filminin yapımcısı Two yapım şirketinden Mahmut Kayımtu ve Ertuğrul Fındık olarak açıklandı. Fırıncının Karısı Filminin yönetmeni Murat Onbul olurken Fırıncının Karısı filminin senaristi ise Murat Taşkent oldu. Fırıncının Karısı filmi sete çıktı ve oyuncu kadrosuyla deneme çekimleri başladı. Oldukça keyifli bir atmosferde devam eden Fırıncının Karısı filminin çekimleri kısa bir süre sonra bitecek ve sinema salonlarında vizyona gireceği tarih belli olacak. Fırıncının Karısı filminin vizyon tarihi belli olduğunda burada sizlere ayrıca duyuracağız.

Fırıncının Karısı Filmi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Bir komedi filmi olan Fırıncının Karısı Filminin oyuncularını merak edenler için burada oyuncuları kısaca yazmak istiyoruz. Fırıncının karısı kadrosu oldukça zengin, filmin baş rollerini Alper Kul, Büşra Pekin, Korhan Herduran, Ferdi Sancar, Seda Türkmen, Beyti Engin ve Ayça Koptur gibi önemli isimler üstleniyor. Geçtiğimiz günlerde bir basın toplantısı ile Fırıncının Karısı isimli filmi tanıtım yapınca Two yapım oldukça keyifli geçen toplantıda oyuncular filmden bazı senaryoyu merak edenler ile paylaştılar. Kahkahaların havada uçuştuğu Fırıncının Karısı filminin tanıtım toplantısında oyuncularda bir araya gelmiş oldu.

Herkesi güldürmek için yola koyulan ve komedi içerikli bir film olacak olan Fırıncının Karısı bakalım sinemaseverlerle buluştuğunda izleyicileri sinema salonlarına çekebilecek mi? Komedinin ülkemizde oldukça zor olduğu ve insanları güldüren çok az sayıda komedyen olduğunu da düşünürsek böylesine filmlere gerçekten ihtiyacımız var. Sevilen komedi oyuncularını ve isimlerini bir araya getiren “Fırıncının Karısı’’nda Alper Kul fırıncı Mustafa karakterine hayat verirken, Büşra Pekin ise filmin adı olan fırıncının karısı Ferdane rolünde oynayacak. Fırıncının Karısı Ferdane’nin kardeşi Ramazan karakterine ise Korhan Herduran’ın hayat vereceği film seyirciyle ne zaman buluşacak vizyon tarihi ileriki günlerde kesinlik kazanacak. Fırıncının Karısı filmi izleyenlerine bol kahkahalı bir seyir vaat ediyor.

Fırıncının Karısı Ferdane Kimdir? Büşra Pekin Hakkında Bilgiler:

Büşra Pekin son dönemde kahkaha deyince akla gelen ilk isimlerden birisi olmaya başladı. gerçekten de rolünü en iyi yapan oyunculardan birisi olan Büşra Pekin fırıncının karısı filminde Ferdane rolünde. Büşra Pekin canlandırmış olduğu Ferdane karakterini şöyle anlattı; ” Ferdane çok tatlı bir kadın, çok naif, ben çok sevdim. Aslında bizim tipik Türk kadınına çok benzeyen karakter özellikleri var ama tabi bu komedi filmi olduğu için üzerine bir şeyler daha ekledik. Meraklı bir kadın. Kocasının başına bir anda gelen değişimden sonra kardeşini yanına alıp, kocasını takip etmeye başlıyor. Kocasından çekinen ama kardeşine de bir tık hayatı dar eden bir durumu var. Çok güzel ,çok tatlı sahneler çektik beraber. ” dedi.Fırıncının karısı Ferdane Büşra Pekin

Büşra Pekin kimdir kısa bilgiler: Büşra Pekin aslen Suudi Arabistan doğumlu olmasına rağmen İzmirli olarak bilinir. İzmir’de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinde Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. 2005 yılında katılmış olduğu BKM Mutfak oyuncuları arasında yol kabiliyeti ve sevecen tavırları ile ön plana çıkmış ve Türk halkı tarafından oldukça sevilmiştir. Birçok dizi ve filmde rol alsa da halen BKM Mutfak bünyesinde sahneye çıkmaktadır. BKM de en sevilen tiplerinden bir tanesi olan “Havuçlu Anne” oldukça tutulmuş ve sevilmiştir. Büşra Pekin 2010 yılında, Neşeli Hayat filmindeki rolünden dolayı en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü almıştır.

Fırıncının Karısı filmi Fırıncı Mustafa karakteri Alper Kul:

Fırıncının Karısı filminde fırıncı olan Mustafa’nın gerçek adı Alper Kul. Alper Kul daha önceden birçok kişi tarafından tanınan ve bilinen bir oyuncu. Özellikle Sümela’nın Şifresi filmi ile ön plana çıkmış olan Alper Kul Fırıncının Karısı filminde fırıncı Mustafa olarak karşımıza çıkıyor. Alper Kul Fırıncı Mustafa’yı şöyle anlattı; ” İç Anadolu’nun yağız delikanlısı bir adam. Büşra eşim Ferdane karakterini oynuyor. Mustafa çok kıskanç, çok maskülen bir adam. Günün birinde bu adamın huyu birden değişmeye başlıyor. Bir sebepten dolayı aksi davranmaya başlıyor. Ferdane de doğal olarak ne oldu benim kocama diye eşini takip etmeye başlıyor. Komik ve keyifli bir iş olduğunu düşünüyoruz.”

Fırıncının karısı Fırıncı Mustafa Alper Kul

Fırıncının Karısı Filminde fırıncı Mustafa’yı canlandıran Alper Kul kimdir:

Alper Kul, 5 Aralık 1975 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Üniversite eğitimini Indiana Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlayan oyuncumuz daha sonra İstanbul’da Şehir Tiyatroları ve BKM gibi oluşumlarda oyunculuk yaptı. Komediye oldukça elverişli olan ve izleyenlerini sürekli güldürmeyi başaran Alper Kul birçok sinema ve dizi filmlerde rol aldı. 2011’de Atv’de başlayan 5’er Beşer adlı komedi tiyatro programından sonra, Star TV’de İnsanlar Alemi ve Güldür Güldür adlı programları yaptı. 18 Aralık 2012 tarihinde İnsanlar Alemindeki rol arkadaşı Aylin Kontente ile evlendi.

Fırıncının Karısı Ferdane’nin Kardeşi Ramazan Korhan Herduran Kimdir?

Fırıncının Karısı Filminde Ferdane’nin kardeşi olan Ramazan karakterine hayat veren genç oyuncu Korhan Herduran da oldukça yetenekli bir oyuncu. Fırıncının Karısı filmine Ramazan karakterini canlandıran Korhan herduran şöyle anlatıyor ” Ferdane, eşinin farklı hareketlerini gözlemlemek için Ramazan’ın yardımına ihtiyaç duyuyor . İstemeye istemeye ablasına eşlik ederken liseden arkadaşı Hacer’le karşılaşıyor. Ramazan’ın da hikayesi orada başlıyor.”

Korhan Herduran Fırıncının karısı Ramazan rolündeKorhan Herduran Kimdir? 6 Ağustos 1988 Tarihinde tatil cenneti olan Antalya’da dünyaya gelen Korhan Erduran daha önce oynamış olduğu Kardeş Payı dizisi ile tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isim haline gelmiştir. Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte birçok dizide rol alan Korhan herduran İşler Güçler dizisinde de rol almıştır. Korhan Herduran en son olarak Güldür Güldür Show’da yer almış ve 2019 da yeniden başlayan Güldür Güldür Show programına bırakarak fırıncının karısı filminde rol almıştır. Fırıncının Karısı Filminde Ferdane’nin kardeşi Ramazan karakterini canlandırmaktadır.

Fırıncının Karısı Hacer karakterini canlandıran Seda Türkmen kimdir?

Fırıncının karısı filminde Hacer rolünü Seda Türkmen canlandırıyor. Oldukça yetenekli bir oyuncu olan Seda Türkmen daha önce bir çok dizi ve filmde karşımıza çıktı. Fırıncının karısı filminde Hacer karakterini canlandıran Seda Türkmen oynamış olduğu rolü kısaca şöyle özetledi: “Filmin iki kesimi var; Bir kovalayan Ferdane ve Ramazan bir de kaçan, iş çeviren kısmı var Hacer bu kısımda. Hacer aslında filmde kovalanan kız modunda.”Fırıncının karısı Hacer rolü seda türkmen

Seda Türkmen kimdir: 1 Ocak 1986 tarihinde İzmir’de doğan Seda Türkmen Dokuz Eylül Üniversitesi’nde devlet Konservatuvarında 8 yıl keman eğitimi almıştır. Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra birçok moda dergisinde resimleri yayınlanan Seda Türkmen İstanbul’a geldikten sonra Tiyatro oyunlarında yer almış, daha sonra da Papatyam ve Annem uyurken isimli dizilerde dikkatleri çekmiştir. Fatih Harbiye dizisi ise herkesin Seda Türkmen’i tanıdığı bir dizi olmuştur. Seda Türkmen fırıncının karısı filminde Hacer karakterini canlandıracak.

Fırıncının Karısı Filminin konusu Nedir?

Fırıncının Karısı Filminin konusu oldukça sıra dışı bir hayat hikayesi. Her şey, Ferdane’nin (Büşra Pekin), hareketlerinden şüphelendiği yani kıskanmaya başladığı ve onu takip etmeye başladı kocası Mustafa’yı (Alper Kul) gizliden gizliye araştırıp onu takip etmesiyle başlar. Ferdane’nin bu kıskançlığı kardeşi olan Ramazan’ı da (Korhan Herduran) yanına alarak Ferdane’nin Mustafa’yı takip serüvenini konu alıyor film. Tabii Hepsi bu kadar değil daha sonra İsmail’in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü “Vahdi Dede”nin dahil olduğu bir kovalamacaya dönecektir Fırıncının Karısı filmi. Bu kovalamacanın sebebi ortaya çıktığında işler daha da karışacak, Mustafa, Ferdane ve Ramazan’ı büyük bir macera beklemektedir.

Fırıncının Karısı Filmi Nerede Çekiliyor?

Fırıncının Karısı filmi İstanbul’un değişik semtlerinde çekiliyor. Sarıyer sırtlarındaki evden Üsküdar sahil ne kadar Arka Sokaklar’dan yükseltilere kadar hepsi mevcut bu filmde. Kısacası fırıncının Karısı filmi İstanbul’da çekiliyor.

Fırıncının Karısı Filmi ilk Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Son dönemde filmler vizyona girdikten bir süre sonra özel kanallar tarafından bir an önce televizyonda yayınlanma yarışı başladı. Recep İvedik serisinin ilk olarak yayınlayan TV8, Ayla filmini ilk kez yayınlayan Fox TV gibi kanallar bu filmler sayesinde ilk olarak yayınlamanın avantajını yaşamışlardı. Fırıncının Karısı filmi ilk olarak hangi televizyon kanalında yayınlanacak belli olduğunda buraya yazacağız. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi fırıncının Karısı filmi ile ilgili beklentilerinizi fırıncının karısı filminde çalan müzikleri filmle ilgili tüm yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Fırıncının Karısı filmi ilk olarak Fox Tv de yeni yılda ekrana geldi. 2024-2025 yıllarında Fırıncının Karısı filmi yeniden ekrana gelir mi hangi kanalda yayınlanır gelişmeleri yazmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR

 1. Alperen dedi ki:

  Şive çankırı şivesi kastamonuyla ne alakası var

 2. Anonim dedi ki:

  Bu flim hic istanbulda cekiliyor gibi degil plaka şive vs.hangi yoreye ait nerenin şivesi bu konusmalari onu merak ettim.

  1. Yeşim dedi ki:

   Şive bizim oranın şivesi Kastamonu bende o yüzden merak edip izlemek istedim 🙂

 3. gul tum dedi ki:

  Gülüp,kafa dağıtmak için seyredin.