Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncuları Kimler? Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

22.08.2019
1.393

Ferhat ile Şirin dizisi oyuncuları ve karakterleri kimlerFerhat ile Şirin Dizisi Oyuncuları Kimler? Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? Ferhat ile Şirin dizisi 22 kasım cuma günü Fox tv ekranlarında yayınlanacak. Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncuları ve karakterlerinin kimler olduğunu detaylıca açıklayacağız bu konumuzda.. Dizinin kadrosuna kimler yer alıyor? Ferhat ile Şirin dizisi oyuncuları bilgileri konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncuları2019- FOX TV yeni dizilerinden birisi olan Ferhat ile Şirin Dizisi hakkında detaylı bilgileri oyuncu kadrosunu ve karakterlerini, Ferhat ile Şirin Dizisinin nerede çekileceğini ne zaman yayınlanacağını ve hangi kanalda gösterileceğine dair detaylı sizlere konumuzun devamında paylaştık.

Ferhat ile Şirin dizisi Cansu Dere 22 Kasımda yayınlanmaya başlayan Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncuları Kimler ?  Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncu kadrosunu ve karakterlerini kısaca bu sayfada sizlere aktarmaya devam edeceğiz.Ferhat ile Şirin dizisinin başrol erkek oyuncusu Tolga Sarıtaş oldu.. Kadın başrol oyuncuları ise Leyla Tanlar ve Cansu Dere oldu. Ferhat ile Şirin oyuncuları; Cansu Dere, Tolga Sarıtaş, Leyla Tanlar, Yıldıray Şahinler, Ushan Çakır, Işıl Yücesoy, Şehşuvar Aktaş, Emel Çölgeçen, Alican Barlas ve Nihan Gür gibi isimlerden oluşuyor. Ferhat ile Şirin dizisinin başrol oyuncuları ile ilgili söylentiler oluşsa da başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş, Cansu Dere ve Leyla Tanlar oldu. Kadroya katılan diğer isimler; Yıldıray Şahinler, Işıl Yücesoy.

Ferhat ve Şirin Oyuncu Kadrosu

Ferhat ile Şirin dizisi Tolga SarıtaşFerhat: Tolga Sarıtaş

Ferhat ile Şirin dizisinin erkek başrol oyuncusu olan Tolga Sarıtaş Kimdir? Tolga Sarıtaş 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Tolga Sarıtaş Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda çeşitli tiyatro oyunlarında yer aldı. Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümünde okumaktadır. olan Tolga Sarıtaş Omega adlı bir müzik grubunda baterist ve gitarist olarak sahneye çıktı bir ara.Tolga Sarıtaş Ferhat ile Şirin dizisinde başrolde

2009 yılında yardımcı oyuncu olarak Bahtı Kara adlı sinema filminde rol aldı. Sonrasında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Cihangir karakterini canlandırdı. Tolga Sarıtaş’ın rol aldığı diziler; Öyle Bir Geçer Zamanki, Arka Sokaklar, Muhteşem Yüzyıl, Sende Gitme, 20 Dakika, Benim Adım Gültepe, Büyük Sürgün Kafkasya, Güneşin Kızları, Kötü Çocuk ve Söz dizilerinde rol aldı.

Ferhat: Ferhat babası ile bir marangoz atölyesi işletmektedir.Ferhat cesur yalan bilmeyen biridir. Ferhat dövüşle ilgileniyor ve bu zamana kadar eline silah almamıştır. Ferhat dövüşmeyi eski lisanslı boksör olan babası Salim’den öğrenmiştir. Ferhat babasının öğrettiği tasavvuf ilmi ile ilgilidir ve şiir okumayı ve ezberlemeyi sever. Ailesini trajik bir olay sonucu kaybetmiştir. Ferhat’ın geçmişine dair anılarını ara ara hatırlar ve bu sırları çözmek ister. 

Şirin – Leyla Tanlar

Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin rolü Leyla Tanlar oldu. Rol aldığı Paramparça dizisi  ile meşhur olan Leyla Tanlar’ın yeni dizisi Ferhat ile Şirin oldu. Tolga Sarıtaş ile başrol oynayacak olan Leyla Tanlar kimdir? Leyla Tanlar 1997 yılında İstanbul’da doğdu. Leyla Tanlar küçük yaşlardan itibaren tiyatro oyunlarında rol almıştır. Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Leyla Tanlar’ın rol aldığı ilk dizi 2014 yılında yayınlanan Paramparça dizisi olmuştur. Mehmed Bir Cihan Fatihi, Kuyu ve Şahin Tepesi dizilerinde rol aldı. Genç ve güzel oyuncunun yeni sezonunda Leyla Tanlar Ferhat ile Şirin dizisi ile anlaştı.

Şirin: Karalı ailesinin genç kızıdır. Takı tasarımcılığı okuyan Şirin Mevlevihane’nin müzik grubunda ney üflemektedir. Şirin çocukken geçirdiği hastalık yüzünden Banu tarafından narin yetiştirilmiştir. Şirin bu zamana kadar tüm kötülüklerden uzak yaşamıştır. Şirin’i gerçek hayatla yüzleştiren ona aşkı tattıran Ferhat olacaktır. Şirin’in aşkına engel olan isim ise ablası Banu olacaktır. 

Ferhat ile Şirin dizisi Leyla Tanlar

Banu – Cansu Dere

Ferhat ile Şirin dizisinde Banu rolünde Cansu Dere oynayacak. Cansu Dere 1980 Ankara doğumludur. İstanbul Üniversitesi Arkeoloji bölümünü kazanmış ancak sadece 1 yıl okumuştur ardından modellik yapmaya başlamıştır. 2000 yılında Miss Turkey yarışmasında 3. olmuştur. 2000 yılının ardından bazı programlarda sunuculuk yapmış ve sonrasında dizilerde rol almıştır.

Cansu Dere’yi meşhur eden dizi Kenan İmirzalıoğlu ile başrol paylaştığı 2006 yılında yayınlanan Sıla dizisi. Sonrasında Son Osmanlı Yandım Ali filminde rol almıştır. Cansu Dere bu dizi filmler ile meşhur olsa da rol aldığı yapımlar şöyle; 2003 Alacakaranlık, Metropalas, Güz Yangını, Kabuslar Evi, Altın Kızlar, Beyaz Gece, Anne, Avcı ve Şahsiyet dizilerinde rol aldı. Ferhat ile Şirin dizisi Cansu Dere baş rolde

Banu:Güçlü zeki bir kadındır. Erkeklerin içinde yaşar silahların gölgesinde büyür. Ailesini kaybettikten sonra Şirin’i korumak için hayatını verir. Karalı’ların mirası bugün Banu’nun elindedir. Babasının adını korumak için güçlü olmak zorundadır. Bu zamana kadar aşkı hiç tatmadı. Yıllar sonra Ferhat sayesinde aşkı tanıyacaktır…

Sadık- Ushan Çakır

Ushan Çakır 1984 tarihinde İzmir’de doğdu. İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur ve Ushan Çakır ilk oyunculuk deneyimini 2005 yılında Belalı Baldız dizisinde yaşadı.
Ushan Çakır yakışıklı ve başarılı bir oyuncu rol aldığı diziler; Bir İstanbul Masalı, Belalı Baldız, Kuzey Rüzgarı, Gece Gündüz, Gece Gündüz, Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Kurt Seyit ve Şura, Kara Ekmek ve Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Yazı, Masum Değiliz. Ushan Çakır son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde rol aldı.

Sadık: Hayattaki tek amacı Banu Karalı’yı korumaktır. Ömer Karalı’nın ani ölümü sonrası Hayriye Hanım onu korumuş ve sahiplenmiştir. Banu’nun sağ koludur. Banu’nun karanlık yüzünün tanıyan en yakın tanıktır ve onun için canını vermeye hazırdır.

Hüsrev- Yıldıray Şahinler

1968 İstanbul doğumlu olan Yıldıray Şahinler İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü mezunudur. İstanbul Devlet Tiyatrosu kadrolu çalışanı iken Cem Davran, Erkan Can ve Bahtiyar Engin ile İstanbul Halk Tiyatrosu adlı bir tiyatro grubu kurmuşlardır. Başarılı oyuncu ilk olarak 1989 yılında Ayaşlı ve Kiracıları dizisinde rol almıştır.  Bu zamana kadar onlarca tiyatro oyununda yer alan Yıldıray Şahinler’in rol aldığı diziler; Anne Babamla Evlensene, Elveda Rumeli ,Avrupa Yakası, Kayıp, İntikam, Ulan İstanbul, İçerde ve Ufak Tefek Cinayetler dizilerinde rol aldı. Daha çok dizisi var ancak son yıllarda akılda kalanları sizlerle paylaştık.

Hüsrev:Güçlü bir adamdır. Yalnız kalmaktan korkar. Kaybetmek istemez. Çocukluktan beri verdiği sözü tutmak için her şeyi yapar gözü bir şey görmez.

Hayriye- Işıl Yücesoy

Işıl Yücesoy hem tiyatro oyuncusu hem dizi oyuncusu hem de ses sanatçısıdır. Tiyatro yönetmenliği de yapmıştır. 1945 Kırklareli doğumlu olan oyuncu çocukluk ve gençlik yıllarında sporla ilgilense de sonrasında oyunculuk daha ağır bastığı için sporu bırakmıştır. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde eğitim almıtşır. Sonrasında Devlet Tiyatrolarında çalışmıştır. 1975 yılından sonra da ses sanatçılığı yapmıştır. Çıkardığı plaklardan albümlerden sonra 1981 yılında itibaren tekrar oyunculuğa dönüş yapmıştır. Çağan Irmak’ın yönettiği Çemberimde Gül Oya dizisi ile kendini duyurmayı başarmıştır. Başarlı oyuncunun rol aldığı diziler; Güz Yangını, Rüya Gibi, Zoraki Koca, Yer Gök Aşk, Hayat Mucizelere Gece, Aşk ve Mavi dizileri son rol aldığı yapımlardan bazıları.

Hayriye: Karalı ailesinin başındaki isimdir. Torunları Şirin ve Banu’yu korumak için her şeyi yapar. Bu zamana kadar aileyi o korumuştur. Banu’ya bu görevi o verir. Dediğim dedik, otoriter bir kadındır.

Salim- Şehsuvar Aktaş

Şehsuvar Aktaş Ferhat İle Şirin dizisinde.. 1964 yılında Ankara’da dünyaya gelen Şehsuvar Aktaş ilk olarak dizi oyunculuğu deneyimini 1988 yılında Kavak Yelleri dizisiyle yaşamış daha sonra ise En Son Babalar Duyar, Arapsaçı, Haziran Gecesi, İlk Aşkım, Bıçak Sırtı, Hırçın Kız, Benim Annem Bir Melek, Avrupa Avrupa, Ateşböceği ve Halka gibi dizilerde rol almıştır. Geçen Sezon TRT ekranlarında Halka dizisinde rol alan Şehsuvar Aktaş yeni başlayacak olan Ferhat ile Şirin dizisinde rol alacak.

Salim: Ferhat’a babalık yapan ona zanaat öğreten insandır. Eski lisanslı boksördür ve marangozdur. İnançlı bir adam olan Salim kimseyi üzmeden incitmeden yaşamayı kendine prensip edinmiştir. Salim’in en büyük hayali oğlunun geçmişi unutup hayatına baktığı evlenip mutlu olduğunu görmektir… En büyük korkusuysa Ferhat’ı kaybetmektir…

Emel Çölgeçen – Şehnaz

Emel Çölgeçen 9 Temmuz 1976 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuş, ilk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da bitirdikten sonra Marmara Üniversitesinde İktisat Fakültesi’ne başlamış ancak daha sonra içindeki tiyatro aşkı nedeniyle Akademi İstanbul’da tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. Emel Çölgeçen’in ilk dizi deneyimi 2004 yılında oynadığı Aliye dizisi olmuştur. Emel Çölgeçen daha sonra 2006 yılında Sağır Oda,  2007’de Zeliha’nın Gözleri ve Böyle Bitmesin, Sultan, Geniş Aile, Arka Sokaklar ve Poyraz Karayel gibi bir çok dizide önemli rollerde yer buldu. Son olarak Kalbimin Sultanı dizisinde oynayan Emel Çölgeçen 2019-2020 sezonunda Ferhat ile Şirin dizisinin kadrosunda yer alacak.Emel Çölgeçen Ferhat ile Şirin dizisinde

Şehnaz: Ferhat’ın annesidir. Güzelliği ile dillere destan olurken kocasının ölümü ile hayatı darmadağın olmuştur. Oğlunu kaybettiği o geceyi hiç unutamaz. Tek hayali oğlunu bulmaktır. Ancak oğlunu bulması çok zordur her şey onu engellemektedir.

Yiğit- Alican Barlas

Alican Barlas 1991 İstanbul doğumludur. Alican Barlas babasının da yönlendirmesi ile 2013 de Amerika’ya oyunculuk eğitimi almaya gitmiştir. Los Angeles de oyunculuk eğitimlerini tamamladı. Amerika’ya yerleşen Alican Barlas ünlü Amerikan oyuncu Denzel Washington ile The Equalizer 2 filminde rol almıştır. İstanbul’da çeşitli tiyatrolarda izleyicisi karşısına çıkmıştır.

Yiğit:Şirin’in nişanlısıdır. Hüsrev’in oğludur. Yiğit hayatındaki her şeyi kolay kazanmış babasının sayesinde her şey önüne sunulmuştur. Yiğit’in kaybetmeye tahammülü yoktur. Şirin’i sevmese de onu sırf zengin hayatı için ve babasının onayı için istemektedir.

Sıla- Nihan Gür

Nihan Gür Adana’da doğdu ancak sonrasında ailesiyle taşındığı New York’ta bir Konservatuar Okulu’nda oyunculuk eğitimi aldı. Nihan Gür Amerika’da bir çok kısa metraj filmde ve sinema filminde yer almıştır. Ferhat ile Şirin dizisi için teklif gelince Amerika’da sürdürdüğü oyunculuk kariyerine arar vermiş ve Türkiye’ye dönmüştür. Son olarak 2018 de The Debt Collector isimli sinema filminde rol aldı. Nihan Gür daha önce Westworld ve Criminal Minds filmlerinde de yer almıştır. Türkiye’de N1 Danışmanlık ile çalışan Nihan Gür kendi hayat hikayesini de yazmaktadır.

Nihan Gür kimdir? Nihan güzelliği, zekâsı ve hırsıyla erkekleri etkilese de gözü Yiğit’ten başkasını görmez. Yiğit’le  gizli aşk yaşamaktadır. Şirin’den gizli yaşanan bu aşk eninde sonunda ortaya çıkacaktır. 

Zeynep Özyağcılar- Eleni
Serdar Akülker- Timuçin
Ali Bahadır Bahar- Remzi
Durukan Çelikkaya- Ali

Melisa Değer- Aysel

Ferhat ile Şirin Dizisinin Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstleneceği dizi bu sezonun son dizilerinden birisi olacak. 2020 yılı öncesinde yayına girecek olan dizinin yapımcısı bir çok diziye de imza atmış olan Q3 medya olacak. Ferhat ile Şirin Dizisi bir drama olacak, Fox tv ile Q3 medya arasında bu yeni dram dizisi türündeki proje için imzalar atıldı. Ferhat ile Şirin Dizisinin yönetmeni ise Mehmet Ada Öztekin oldu. Dizinin senaristi ise şimdilik kesinlik kazanmadı. İlerleyen günlerde Ferhat ile Şirin senaryo yazarı belli oldukça buradan yazacağız. Mehmet Ada Öztekin Ferhat ile şirin dizisinin yönetmeni oldu. 

Ferhat ile Şirin Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Ferhat ile Şirin dizisi 22 Kasımda başladı. Fox tv ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisi reytingleri şimdilik çok iyi durumda böyle giderse sezon sonuna devam edecektir.  Yeni sezonu da reytinglerin genel durumuna bakılarak karar verilir.

Ferhat ile Şirin Dizisi Nerede Çekilecek?

Ferhat ile Şirin dizisi nerede çekilecek? Ferhat ile Şirin dizisi İstanbul Kapalıçarşı da çekilirken Banu ve Şirin’in evi de tarihi bir köşk. Banuların evi nerede? Ferhat ile Şirin dizisi çekim mekanları bilgilerini sizlerle başka bir konuda paylaştık.. Ferhat ile Şirin nerede çekiliyor TIKLA…

Ferhat ile Şirin Dizisinde oyuncu olmak isteyenler ve dizi oyunculuğuna uygun yapıdaki kişiler yan roller için veya figüran olmak için başvuru yapabilir. Ferhat ile Şirin Dizisinde oyuncu olmak ve dizide rol almak için öncelikle yapımcı firma ile bağlantıya geçebilir ve şartlarınız tutuyorsa oyuncu olabilirsiniz. Dizioyuncu.Com olarak dizi oyuncusu olmak isteyenler için bilgilendirme sayfamız için Tıklayın >>> Dizi Oyuncusu Olmak için Ne Gerekir?

Ferhat ile Şirin Dizisinin Şarkıları Müzikleri:

Ferhat ile Şirin dizisi Kasım 2019 da FOX TV’de yerini alacak. Ferhat ile Şirin Dizisinde çalan şarkıları müzikleri jenerik fon müziklerini burada sizlere sunacağız. Özellikle Ferhat ile Şirin Dizisinin başlaması ile birlikte dizinin yeni bölümlerinde çalan her türlü müziği sizlere sunuyor olacağız. Ferhat ile Şirin Dizisinin başında sonunda çalan şarkı nedir, Ferhat ile Şirin Dizisinin fragman müziği şarkısını kim söylüyor yada Ferhat ile Şirin Dizisinde çalan şarkının sözleri nedir diye merak edilen her türlü şarkı ve müziği istekleriniz doğrultusunda sizlere sunacağız.

Ferhat ile Şirin Dizisinde Çalan Şarkılar Müzikler TIKLAYIN…

Ferhat ile Şirin Dizisiyle ilgili yazacaklarımız şimdilik bu kadar. Sizlerde 2019-2020 sezonunda başlayacak yeni dizileri merak ediyorsanız dizioyuncu.com da bulunan yeni diziler kategorimize mutlaka göz atınız. İşte yeni başlayacak diziler >> 2020-2021 Sezonu Başlayacak Olan Yeni Diziler Hangileri?

Ferhat ile Şirin tanıtım fragmanı videosu:

YORUMLAR (Sen de YAZ)

 1. Sevtap dedi ki:

  Dizi tekrar başlayacak deniliyor doğrumu acaba ne zaman ve hangi kanalda dönmesini çok istiyorum devam etsin dizi lütfen

 2. Anonim dedi ki:

  Çok istiyorum çok Ferhat ile Şirin dizisini böyle bir dizin yok fox tv

 3. Derya dedi ki:

  Ferhat ile Şirin dizisi reytingleri kötü de değildi bana göre güzelde diziydi geri gelmesini diliyorum fox tv böyle bir diziyi bulamazsın.

 4. Anonim dedi ki:

  Fox tv inşallah hiçbir dizinde başarılı olamazsınız inşallah Ferhat ile Şirin dizisini final yapmadan yayından kaldırdığınız için bütün dizilerinizide aynı duyguları yaşarda bizim ne hissettiğimizi anlarsınız Cuma günü Ferhat ile Şirin dizisinin yerine o programla birinci olacağınızımı zannediyorsunuz ben söyleyeyim anca sondan birinci olursunuz Ferhat ile Şirin dizisinin yerini dolduramaz.

 5. Özlendin dedi ki:

  Seni çok özledim Tolgam inşallah Fox tv hata yapmamıştır

 6. Duy sesimizi dedi ki:

  Fox tv asla affetmeyeceğim seni hatanı düzelt Ferhat ile Şirin dizisini kaldırma Tolga Sarıtaş çok iyi bir oyuncusun çok Leyla Tanlar’la uyumunu çok beğenmiştim muhteşemdiniz yine bir araya geleceğiniz günü bekliyordum ne olur Ferin💕 aşkına kıymayın ne olur.

 7. Anonim dedi ki:

  Gerçekten Ferhat ile Şirin dizisini fox kaldırdı mı yayından biri birşey söylesin öyle birşey varsa fox kanalını asla izlemeyeceğim.

  1. Oğuz dedi ki:

   Evet Ferhat ile Şirin kesin bitti, Fox tv de yayın akışından çıkarıldı.

   1. Anonim dedi ki:

    Biz değil fox tv kaybetmek istedi ne yapalım.

 8. ?????????? dedi ki:

  Tolga Sarıtaş yoksa bende Fox da yokum.

 9. 👎👎👎👎👎 dedi ki:

  Gerçekten böyle birşey mi var şimdi gördüm fox tv tarihin en büyük hatasını yapıyorsun diziyi değil kendini bitirirsin Tolga harika bir oyuncusun her rolün hakkını veriyorsun Türk televizyon tarihinin gelmiş geçmiş bana göre en iyi erkek oyuncususun ekrana çok yakışıyorsun çok inşallah doğru değildir sonuna kadar Ferhat💕Şirin

 10. Ferhat ile Şirin dedi ki:

  Nasıl yani Ferhat ile Şirin final yapmadan veda etti yapma fox tv böyle bir hata yapma çok yanlış karar vermeden dön lütfen yanlışında güzel bir dizi herkesi dinleyin düzeltin diziyi yoksa çok güzel dizi inanın bana.

 11. Ferin💕 dedi ki:

  Biraz daha Banu derseniz kusura bakmayın final gelecek çok üzülüyorum Ferhat💕Şirin aşkına yazık olacak ilk bölümde başladı ikinci bölümde bitti ve bir daha göremedik birbirleriyle keşke Banu’ya verilen şans Ferhat💕Şirin aşkına verilseydi reytingler yüksek çıkardı belki ama kimseye laf anlatamadık inşallah bu diziden sonra Tolga ve Leyla aynı projede yer alırlarda izleriz yoksa bu dizide görmemiz imkansız bu aşkı.

 12. Anonim dedi ki:

  Dizinin ismi Ferhat ile Şirin ama ne aşk var ne de yanyanalar hiçbir yerde göremiyoruz Banu’yu her yerde gösterip duruyorsunuz ama olmuyor düzeltin diziyi tamam entrika olacak ama Banu diye diye baydınız diziyi de bizi de

 13. Ne bekliyorduk ne oldu dedi ki:

  Tekrar döndük başa Banu tuturmuşsunuz Ferhat’ın karşısına Şirin’i çıkarmalıydınız dizinin ismi ne siz ne yapıyorsunuz anlamadım biz ne bekliyorduk siz ne yaptınız Tolga seni çok seviyorum çok yakışıklısın muhteşem oynadın ama Cansu’yu sana yakıştıramıyorum Leyla Tanlar muhteşem oynadın bu senariste Banucu çıktı biz ne yapalım siz unuttunuz biz unutturmayacağız sonuna kadar Ferin💕

 14. Güzel aşkım dedi ki:

  Fragman çok güzel Ferhat Şirin sizi çok seviyorum

 15. Anonim dedi ki:

  Dizinin 6.bölüm fragmanı nerede hiçbir yerde yok ne tv de ne YouTube göremedim.

  1. Oğuz dedi ki:

   Ferhat ile şirin fragmanı yayınlandı mı ki aradınız?

 16. #leytol dedi ki:

  Tolga&Leyla sizi çok seviyorum

 17. Anonim dedi ki:

  Kadrosunda oyuncu Ali Bahadır Bahar da var. Remzi karakterine hayat vermektedir. Duyduğuma göre dizi tutmamış ama

 18. Durum bu dedi ki:

  Dizi niye tutmadı diye bir yazı gördüm sizin söylediklerinize katılmıyorum neden tutmadı söyleyeyim Tolga Sarıtaş’ın yanına Cansu Dere gibi birini koydunuz mimik yok birşey yok kadında birde Tolga’ dan büyük, dizinin ismi Ferhat ile Şirin ama ilk bölümde Ferhat’ı Şirin’i çok sevdik sonra hiç yanyana göremedik ikinci bölümden sonra hep Banu hep Banu yaptınız hadi ben Banu’yu sevemedim çok soğuk oynadı yaşı olgun diye niye Banucular izlemedi diziyi o zaman Leyla Tanlar’ı gülüsüyorsunuz ya kız Cansu Dere’den bin kat daha güzel oynuyor Banu karakterini daha genç biri oynasaydı keşke birde dün akşam ki bölümü sevdim biraz reytingleri artıysa Tolga Sarıtaş güzel oynadı diye yoksa kimsenin umurunda değil dizi bunu farkettim keşke Ferhat’ın yanına Banu’yu koymak yerine Şirin’i koysaydınız daha iyiydi sizler Cansu Dere’yi tutuyorsanız bizim sorunumuz değil ama gerçek bu.

  1. Oğuz dedi ki:

   Durum gerçekten de bu, güzel bir tespit olmuş kesinlikle Banu gereksiz, zaten dizi Ferhat ile Şirin dizisi gerisi boş..

 19. Anonim dedi ki:

  Tolga harika oynadın dizi reytinglerde biraz yükselmiş artık Ferhat’ın yanında Banu değil Şirin olsun zaten Ferhat olmuş ama Banu Ferhat’ın yanında çok büyük duruyor dizinin ismi Ferhat ile Şirin ama Ferhat’ın Şirin’le hiç sahnesi yok biraz da Ferhat Şirin sahneleri ve aşkını görmek istiyoruz.

 20. Çok güzeldi dedi ki:

  Muhteşem oynadın Tolga adeta yaşadın sahneyi tebrik ediyorum tekrar tekrar izleyip duruyorum Tolga’nın sahnelerini artık Ferhat annesini bulduğuna göre herkesin beklediği Ferhat&Şirin aşkı başlasın lütfen.

 21. Efsane bir bölüm dedi ki:

  Dizinin 5. bölümü muhteşemdi Tolga tek kelimeyle döktürdün her sahnen muhteşem oynadın👏👏👏👏👏 vurulduğu sahnede çok üzüldüm Ferhat’a ama Ferhat iyileşince senarist dizinin ismi olan siz unuttunuz ama biz unutmayacağız unutturmayacağız Ferhat💕Şirin aşkı ve Ferhat’ın yanında Şirin olsun İS_Tİ_YO_RUZ 5.bölümü sevdik 6. bölümde bu diziyi gömmezsiniz inşallah

 22. Meraktayım dedi ki:

  Fragmana bak istediğim oluyor Banu’ya elveda Ferhat Şirin’e merhaba vakti gelmişti zaten Ferhat’a Banu hiç yakışmıyordu Tolga’nın yanına olgun patner hiç yakışmıyor kendi yaşına uygun patner daha güzel yakışıyor Banu yüzünden dizi bitiyordu hele şükür döndünüz yanlışınızdan bu akşamı çok merak ediyorum.

 23. HA_Rİ_KA dedi ki:

  Yeni fragman YI_KI_LI_YOR Tolga oyunculuğun tek kelimeyle MUH_TE_ŞEM ve çok yakışıklısın ekrana o kadar yakışıyorsun ki anlatamam Şirin ne yapıyorsun ben Ferhat Şirin aşkı isterken Ferhat’a yapma bunu yinede Ferhat Şirin’i çok seviyorum çok yakışıyorsunuz çok.

 24. Anonim dedi ki:

  Dizi güzel fakat keşke senarist yerine Cansu Dere’yi çıkarsaydınız diziden Banu hiç yakışmadı diziye

 25. Beklemekteyim dedi ki:

  Dizi final olmasın fox tv lütfen çok güzel bir dizi Tolga o kadar yakışıklısın ki o kadar güzel oynuyorsun ki anlatamam seni çok seviyorum fragman güzel Ferhat&Şirin sahneleri olsun istiyorum çok sevdim bu ikiliyi lütfen Cuma gününü bekliyorum.

 26. Gerçek bu dedi ki:

  Dizi çok güzel ahlaksız diyorlar ama ben hiç öyle düşünmüyorum ne ahlaksız diziler vardı şimdi de var söylemeyeyim herkes bilir o dizileri bu dizi onlardan daha ahlaklıda bence sorun şu Banu Ferhat’a hiç olmamış olgun, yaş faktörü var, birde çok ruhsuz oynuyor Banu bu yüzden hiç yakıştıramıyorum izlemek istemiyorum halbuki Tolga bu rolleri öyle oynarki karşısındaki patner doğru değil Tolga’nın bütün dizideki patnerlerini çok sevdim ama Banu’yu sevemiyorum Ferhat&Şirin öyle mi gerçek aşıkmış gibi oynuyorlar o yüzden reytingler yüksek çıktı o hafta senarist lütfen Ferhat&Şirin aşkına yönel final olmasın lütfen.

 27. Anonim dedi ki:

  Ah ah senarist hep Banu hep Banu takıntın yüzünden dizi bitiyor dizinin ismi Ferhat ile Şirin Tolga seni çok seviyorum ama Banu karakterini sana yakıştıramıyorum halbüki en güzel aşk yaşatan oyuncusun ama seni ne kadar seviyorsam Banu bana o kadar itici geliyor aşk duygusunu veremiyor bana ama Ferhat Şirin birbirlerine uymu muhteşemdi 1.bölüm ferin💕sevdirdiniz 2. bölüm ferin💕öldürdünüz 3.bölüm ferin💕toprağa verdiniz 4.bölüm ferin💕yasını tutuyoruz lütfen dizi final olmasın fox tv dizi de değişiklik yapın aslında güzel bir dizi daha genç biri lazım Banu karakteri için Ferhat Şirin sahneleri artırılmalı lütfen dizinin başından beri birkaç kişi dedik Banu karakteri olmamış Tolga’nın yaşına uygun birisi diye ama dinlemediniz bu sefer dinleyin ne olursunuz dizinin final yapmasını istemiyorum.

 28. Ferhat💕Şirin dedi ki:

  Ferhat hem kendini hem Şirin’i üzme ne olursun çok yakışıyorsunuz birbirinize en sevdiğim sahne Ferhat’ın Şirin’i kıskanması sizi yanyana görmek bile güzel Ferhat’ın Şirin’e bakmasını ve aşkını çok seviyorum Şirin’in de Ferhat’a aynı şekilde gerçek sevgililer gibi birde Ferhat ve babasının sahnelerine bayılıyorum gerçek baba ve oğul gibiler.

 29. Çok mutluyum dedi ki:

  Nihayet istediğim sahneler geliyor çok mutluyum Ferhat’ın Şirin’i sevdiğini biliyordum çok acı çekiyorlardı fragman efsane yarın akşam diziyi dört gözle bekliyorum.

 30. 👍💕 dedi ki:

  Dizinin yeni fragmanını izleyip izleyip duruyorum yine çok yakışıklısın tek kelimeyle muhteşemsin Tolga seni çok seviyorum harika bir oyuncusun Her Cuma seni bekleyip duruyorum.

 31. Anonim dedi ki:

  Ferhat💕Şirin sahneleri görmek istiyorum.

 32. Zirveye otururduk dedi ki:

  Dizi çok güzel aslında reytingleri fena değil Cuma günü zirveye de oturabilirdikte siz de hata var biz o kadar dedik dizi başlamadan önce Banu olmamış daha genç bir oyuncu olsun Banu karakterini dedik çünki Cansu Dere kızmasın güzel bir bayan ama Tolga’dan çok olgun ve büyük bir de hep Banu hep Banu ama dizinin ismi Ferhat ile Şirin ama Ferhat ile Şirin den çok Banu’yu görüyoruz sizler yine sevdirebilirsiniz bu diziyi bizlere çok güzel bir dizi çünki ilk bölüm harikaydı biraz bizim dediklerimizi dikkate alsanız olmaz mı Tolga dün akşamki sahnelerin harikaydı sadece Banu’nun yerine Ferhat Şirin’le yaşasaydı bu sahneleri ne güzel olurdu Cuma günü bizim olurdu.

 33. Anonim dedi ki:

  Ferhat Banu hiç yakışmıyorlar daha genç bir oyuncu bulun Banu karakteri için çünki Tolga aşk sahnelerini en güzel oynayan oyuncu ama Banu’yu yakıştıramıyorum yanına dizinin ismi Ferhat il Şirin güya ama Ferhat Şirin sahneleri hiç yok biraz fazlalaştırın artık Cuma günü zor diyorlar ya yalan bu dediklerimiz olsa var ya Cuma gününün zirvesi bizimdir.

 34. Kavuşamayan aşklarım dedi ki:

  Tolga her rolünü resmen yaşıyorsun muhteşemsin Ferhat Banu’ya Şirin’e baktığı gibi bakmıyor Ferin💕 birleşsin diyorum ama ne yapıyorsunuz anlamadım.

 35. Anonim dedi ki:

  Bende Banu’yu Ferhat’a yakıştıramıyorum yaş farkı var hiç yakıştıramıyorum bu haftaki sahneleri Ferhat💕Şirin oynasa var ya Cuma gününün birincisi olurduk.

 36. Çok üzülüyorum dedi ki:

  Yeni fragmanı izledim Banu karakterini hiç sevemiyorum Ferhat ile uyumu hiç güzel durmuyor Ferhat’ın ablası gibi duruyor Banu ah ah başka oyuncumu kalmamıştı daha genç bir oyuncu Tolga’nın yaşına uygun Banu karakterini oynayacak Tolga oyunculuğunla döktürmüşsün yine aşk duygusunu o kadar güzel oynuyorsun ki patner yanlış Şirin karakteri gibi Banu karakteri daha genç olamazmıydı o yüzden Ferhat Şirin’e dönmelisin Ferhat Banu’yu tanınan hak
  Ferhat💕Şirin’e tanınsaydı reytinglerde zirveye oynardık.

 37. Of of dedi ki:

  3.bölümde dua ediyorum Ferhat Banu birlikte olmaz inşallah ne olur
  Ferhat💕Şirin aşk acısı çekince bende çekiyorum.

 38. En güzel çift Ferin dedi ki:

  Ferhat💕Şirin aşkına acilen yönelmeniz lazım reytinglere güzel başladık ama malesef bu gün reytingler hiç iyi değil evet hikaye de Banu Ferhat’a aşık ama Ferhat yüz vermesin Ferhat Banu yakışmadı Ferhat💕Şirin daha sempatik duruyor Tolga muhteşem oyuncusun çok güzel oynuyorsun.

  Editör Notu: Bu dediklerinize kanıt niteliğinde Ferhat ile Şirin dizisi neden izlenmedi reytingleri niçin düştü?

 39. Kalp ağrısı dedi ki:

  Resmen Ferhat❤️Şirin yasını tutuyorum ama herşey rağmen Ferhat çok seviyor Şirin’i 3.bölümün fragmanı çok güzel fakat Ferhat’ın bu sahnelerini Banuyla değilde Şirin’le yapmasını kendi adıma isterdim adıdanda belli olduğu gibi imkansız aşk ama Ferhat❤️Şirin çok yakışıyorlar.

 40. Ağladım😂😂😂😂😂 dedi ki:

  Tolga muhteşem oynuyorsun ama Şirin’i çok üzdün Ferhat haberin olsun gönlünü al Ferhat Banu olmaz 👎👎👎👎👎👎Ferhat’ın Şirin’i var💕💕💕💕💕 Ferhat ve babasının sahnelerine de bayıldım Ferhat bir babam diyor o kadar içten oynadılar ki anlatamam.

 41. Bekliyorum dedi ki:

  Bu akşam Ferin💕 var merakla bekliyorum Tolga seni çok seviyorum.

 42. Ferin💕 dedi ki:

  Fragman süper olmuş Tolga yakışıklılığın, ses tonun, gülüşlerin, bakışların, aksiyon sahnesi, aşk sahnesi Şirin’e bakışın ve sarılışın varki öyle güzel oynuyorsun ki yaşıyorsun sanki ekrana çok yakışıyorsun tek kelimeyle muhteşemsin Tolga güzel çiftim Ferin💕

 43. YavDer fan dedi ki:

  Leyla ve Tolga çokk yakistilar. Güzel de çift oldular. Basarilar ikisinede. Dizi çokk güzel severek izliyorum. Bir sorum olacakti? Deniz Baysalin yeni dizisi varmi? lutfen soyleyin???

 44. Merakla bekliyorum dedi ki:

  2.bölümün 2.fragmanı muhteşem Tolga sen bir efsanesin muhteşem oyunculuk, muhteşem yakışıklılık, müzik efsane Banu hanım Ferhat sana muhteşem cevap verir inşallah Ferhat❤️Şirin’i ayıramazsın (Amin)

 45. Sonuna kadar Ferin💕 dedi ki:

  Cuma günü biran önce gelse Ferhat’ı özledim ama umarım Banu Ferhat’ı öpmez yakışmıyorlar Cansu Dere çok güzel bir bayan ama Tolga ile olmaz çok yaş farkı var Banu karşılıksız aşk olabilir ama Ferhat yüz vermesin lütfen sonuna kadar Ferin💕

 46. Ferin💕 dedi ki:

  Fragmanları ve diziyi tekrar tekrar izleyip duruyorum tek kelimeyle muhteşem bir bölümdü aksiyon sahnesi, dövüş sahnesi, müzikler süperdi ve #ferin💕 muhteşem çiftim birbirinizle uyumunuz harikaydı çok yakıştınız çok ah ah o konakta Ferhat için olmak isterdim ben olamayacağıma göre Şirin Ferhat’ını yedi yirmi dört saat kolla siz ikiniz için yaratılmışsın #ferin💕

 47. Çok güzeldi çok dedi ki:

  Bende Ferhat karakterini çok beğendim Tolga muhteşem oynadın Şirin’i çok yakıştırdım birde müzikler harikaydı hele son sahnedeki türkü birde müzik vardı muhteşemdi bu haftada o türkü ve müzik olsun lütfen.

 48. Dikkatli!!!!! dedi ki:

  Biraz diziyi dikkatli seyredelim lütfen Ferhat Şirin’e hemen aşık oldu diyorlar keşke ama hayır şu anda Şirin’e aşık değil annesini aramaya gittiğinde tekrar arabaya döndüğü zaman bir not buldu “bütün sorunun cevabı Karalı ailesinde” yazıyordu onun için Şirin’i
  annesinin geçmişini öğrenmek için aileye girmek için kullandı gibi geliyor bana kısaca çok göz yaşı dökülecek Ferhat❤️Şirin birbirinize çok yakışıyorsunuz ama bir eleştirim var yönetmene herşey muhteşemdi ama Ferhat❤️Şirin’in öpüşme sahnesi çok uzak açıdan almışsınız ve çok kısa sürdü biraz daha uzun olabilirdi. Bu haftaki bölümde Banu Ferhat’ı öpmez inşallah Ferhat❤️Şirin birleşmesi için her gün dua edeceğim.

 49. Çok güzeller dedi ki:

  Tolga💕Leyla birbirlerine çok yakıştılar çok muhteşem bir çift olacaklar Ferhat💕Şirin

 50. çiçek hazal dedi ki:

  ferhat ve şirin ilk bolumde ferhat dikkatimizi hemen çektı badskın bir sekilde ve sakin ve guzel fakat cansu derenın dizideki yeri diizyi alıp bgoturecek gibi hem asık hem guclu karakter diiz ilerleyen bolumlerde tamamen cuma akşamına arka sokaklardan sonara hakim olacak gibi

 51. Mutluyum dedi ki:

  Dizi muhteşem yükselecek Totalde de yavaş yavaş zirveye çıkacağız daha yeni başladık Ab resmen uçmuşuz daha yeni dizi olmasına rağmen Ferhat❤️Şirin

 52. Bekliyorum dedi ki:

  Tolga yine muhteşemdin oyunculuğunla döktürmüşsün Ferhat’ın Şirin’e bir bakışıları vardı bittim resmen diziyi izledim döndüm tekrar izledim yine olsa yine izlerim izlenmeye değer çok güzeldi çok Ferhat_Şirin👍👍👍👍👍👍 Ferhat_Banu👎👎👎👎👎👎 inşallah reytingleriniz zirvede olur inşallah.

 53. Anonim dedi ki:

  Dizinin haftaya Cuma gününkü fragmanında Banu Ferhat’ı öpmesin ne olur yalvarıyorum Ferhat’ın Şirin’i var çok yakıştırdım Tolga tek kelimeyle herzaman ki gibi muhteşem oynadı Leyla’da çok güzel oynadı Ferhat ile Şirin’i
  ayır ma yin.

 54. İyi şanslar dedi ki:

  Ferhat ile Şirin dizisinin bütün ekibine, bütün oyuncularına ve Tolga’ya bu akşam için iyi şanslar diliyorum.Cuma gününün anlamı bende çok büyük Cuma gününün güzel bir anlamı daha var benim için artık Tolga seni çok seviyorum ve ekrana dönemene çok sevindim mutluluktan şu haldeyim😁😁😁😁😁💕💕💕💕💕

 55. Luna🌙 dedi ki:

  Dizi Tolga sayesinde ilgimi çekti. Söz den sonra gözlerim bir hayli arıyordu kendisini.
  Tolga için izleyecem. Ayrıca ben azerbaycanlıyım

 56. Luna dedi ki:

  Tolga için izliyecem ❤❤❤❤❤❤❤❤

 57. Ferhat ile Şirin dedi ki:

  Tolga ve Leyla’yı kendi adıma söyleyeyim çok yakıştırdım sadece şunu merak ediyorum Tolga’yı ekranda seyrederken mavi gözleri, karizması, sempatisi, konuşması, gülüşleri ve muhteşem oyunculuğuyla ben hayran hayran baka kalıyorum da Leyla Tolga’nın yanında ve karşısında oynayacak Leyla sana geçmiş olsun.

 58. 🌼 dedi ki:

  Tolga ve Leyla’yı aynı fotoğrafta yan yana görmek mutlu etti beni son üç gün kaldı bekliyorum bir an önce Cuma gelse.

 59. ???????????? dedi ki:

  Dizinin başrolü Tolga Sarıtaş değil mi hemen başa Cansu Dere ismini yazmışsınız ne alaka şimdi siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz acaba bu ne saçmalık böyle hemen hatanızı düzeltin yoksa Cuma günü oturup diziyi sizler izlersiniz de nerede hata yaptık dersiniz.

 60. Geri sayım başladı dedi ki:

  Dizinin bütün fragmanlarını tekrar tekrar izleyip duruyorum Tolga senin için Tolga’nın yakışıklılığı herkeste olabilir ama senin kadar kimse yakışıklı olamaz, Tolga’nın o mavi gözleri herkeste olabilir fakat senin kadar güzel ve anlamlı bakamaz, Tolga’nın gülüşü hiç kimseye senin kadar yakışmadı, Tolga’nın muhteşem oyunculuğu herkes olabilir fakat senin gibi yaşayarak oynayamaz Cuma günü Ferhat ile Şirin dizisi geliyor hadi herkese geçmiş olsun.

 61. hande erçel dedi ki:

  Tolga çok yakışıklı görünüyordu dizide

 62. 👍👍👍👍👍 dedi ki:

  Dizinin iki fragmanıda muhteşem olmuş izlemekten bıkmadım Tolga her fotoğrafında çok ama çok yakışıklısın ne yapacağım şimdi gözlerimi alamıyorum senden maşallah diyeyim.

 63. Çok mutluyum dedi ki:

  Cuma gününün benim için güzel bir anlamı daha var artık çünki Tolga seni göreceğim için dizinde iyi şanslar.

 64. çiçek dedi ki:

  cansu dere ve tolga saritas guzel bir ikili dzii heyecan uyabdırdı. Zaten tolga saritas soz disizinden hayaranız

 65. Nihayet dedi ki:

  Çok mutluyum yeni fragmanı gördüm birde baktım ki ne göreyim fragmanın altında dizi 22 Kasım Cuma günü yazıyor havalara uçtum resmen nasıl sevindim bir bilseniz herşey süper Tolga çok ama çok yakışıklısın o mavi gözlerinle bakman muhteşem ötesi oyunculuğun zaten kusursuz dizinde bol şanslar.

 66. Doğru gün ne zama dedi ki:

  Dizinin yayın günü ne zaman 19 Kasım Salı günü deniyor doğrumu of olsa keşke keşke bu Salı olsa diyeceğim ama Cuma günü de söylenmişti Pazartesi de söylendi Cumartesi de söylendi of kafam karıştı benim için dizi hangi gün olursa olsun farketmez çünki hiçbir dizim yok geçen sezon Tolga’nın diğer dizisini izliyordum o dizisi bittikten sonra hiçbir dizi izlemedim şimdi de Ferhat ile Şirin dizisini bekliyorum gün benim için farketmez dizinin içinde Tolga varsa bende varım ne zaman başlayacak lütfen doğru söyleyin de sevineyim.

 67. Muhteşem muhteşem muhteşem dedi ki:

  Dizinin fragmanı muhteşem olmuş Tolga ve Leyla’yı çok yakıştırdım birbirine Leyla güzel bir bayan Tolga zaten Türkiye’nin en yakışıklı oyuncusu aşkları muhteşem olacak bence Leyla’ya şunu söylemek istiyorum maalesef Tolga’nın patnerleri ilk başta hiç sevilmez nereden mi biliyorum diğer patnerlerine neler söylendi bir bilsen sonradan çok sevildiler Leyla senin şansın ne biliyormusun Tolga gibi muhteşem bir patnerin yanındasın oyunculuğu ve aşkı en güzel yaşatan bir oyuncu o yüzden dizi bir başlasında bir bak herkes Tolga_Leyla diyecek buna adım gibi eminim.

 68. Anonim dedi ki:

  Hoşuma gitmeyen “Ferhat ile Şirin” sayfasını açınca ekranın üst tarafında başka bir oyuncu çıkıyor biran yanlış sayfaya girdim sandım ama yok doğru sayfadaymışım o oyuncu ne alaka şimdi Tolga varken hiç hoşuma gitmedi benim.

 69. 👍👍👍👍👍👍👍👍👍💕💕💕💕💕💕💕💕 dedi ki:

  Heyt be dizinin fragmanı sonunda verildi muhteşem olmuş çok ama çok mutluyum Tolga fragmanı senin yüzünden izleyip duruyorum feci şekilde yakışıklısın ekrana hiç kimse senin kadar yakışmadı yakışmayacakta seni çok seviyorum Tolga

 70. Anonim dedi ki:

  Dizi büyük bir ihtimalle Cuma günü ama pazartesi de olabilirmiş hangi gün olursa olsun muhteşem olacak çünki dizi de Tolga varsa herkese geçmiş olsun.

 71. Mavişim dedi ki:

  Başrol oyuncusu Tolga Sarıtaş değil mi Cansu Dere ne alaka şimdi bu dizinin bu kadar ön plana çıkması Tolga sayesindedir yoksa kimsenin umurunda değil dizi birde Tolga ve Cansu aşk yaşıyacak imajı veriyorsunuz Tolga_Cansu👎👎👎👎👎Tolga_Leyla👍👍👍👍👍 böyle olursa izlerim.

 72. Anonim dedi ki:

  Vallahi ne yalan söyleyeyim bu dizinin yalan olduğunu düşünüyordum çünki Tolga’nın diğer dizisi bittikten sonra bir çok dizide ismi geçti ama hepsi bizi kandırdı ama bu dizisi doğru çıktı fotoğraflarda Tolga’yı, Leyla’yı, Cansu’yu ve diğer oyuncuları gördükten sonra hele şükür nihayet dedim. Fotoğraflarda mavişim süper çıkmışsın daha çok fotoğraf yollayın lütfen lütfen lütfen bence de bu Cuma keşke bir mucize olsa da dizi başlasa (Amin)

 73. Anonim dedi ki:

  “Ferhat ile Şirin” dizisi Cuma günü yayınlanacak diyorlar ah keşke biran önce çekimlere başlayında bir sürpriz yapın bu Cuma günü izleyelim ne olur çok beklettiniz çok özellikle Tolga oyunculuğunu ve ekranda olmanı özledim çünki ekrana çok yakışıyorsun.

 74. Hayat dedi ki:

  Tolga Sarıtaş dizide sen olduğun için bekliyorum yoksa umrumda değil dizi seni sevmek, seni beklemek benim suçum değil senin suçun Tolga dizilerinde bu kadar güzel oynamasaydın 💕💕💕💕💕

 75. Semral dedi ki:

  İşil yucesoyu kapadokya da çekilecek zumrudu anka dizisinde görmek isterdim bakalim bu nasil bir dizi

 76. Anonim dedi ki:

  Bu akşam Fox tv’nin gecesine Tolga Sarıtaş katılacak mı lütfen bir söyleyin.

 77. Anonim dedi ki:

  Bu dizide tek beğenmediğim Banu karakteri Cansu Dere bu role yakışmaz Şirin’in ablası olarak olurda Ferhat karakterine aşık olmasın karşılıksız aşk olsa bile Tolga’nın yaşına uygun değil Şirin karakteri Leyla Tanlar olduğu gibi Banu karakteri de Leyla Tanlar gibi Tolga’nın yaşına uygun birini bulun lütfen Cansu Dere dizide oynamasın demiyorum oynasın ama farklı bir rol verin.

  1. Gülay Albasan dedi ki:

   Bencede Cansu dere olmasın..
   Daha güzel ve daha genç bir oyuncu olabilir..

 78. Anonim dedi ki:

  Tolga’nın patneri Leyla değil mi Cansu nereden çıktı. Ben Leyla’yı daha çok Tolga’ya yakıştırdım.

  1. Güzellik dedi ki:

   cansu dere banunu canlandiracak.

 79. DenizTolga fan dedi ki:

  Ferhat ile Sirinde Sirinin ablasi karakterini Cansu Dere canlandiracak

 80. DenizTolga fan dedi ki:

  Ferhat ile Sirinde Banu karakterini Cansu Dere canlandiracak

 81. DenizTolga fan dedi ki:

  Aldigim son bilgilere göre Ferhat ile Sirinde Banu karakterini Cansu Dere canlandiracak

 82. Anonim dedi ki:

  “Ferhat ile Şirin” dizisinin ismi değişiyormu saçmalamayın lütfen dizinin ismi nasılsa öyle kalsın dram, aksiyon, aşk hepsi olsun patneri Leyla Tanlar olsun kıza çok ön yargılı davranıyorlar evet bende Leyla’nın hiçbir dizisini izlemedim ama merak ediyorum bu dizisindeki performansını ama unutmuşum Tolga’nın diğer patnerlerine aynıları yapıldı fakat sonradan çok sevildiler. Yeni bir diziyse yeni oyuncular olsun diğer dizisindekiler değil.

 83. Anonim dedi ki:

  Leyla Tanlar çok güzel olmuş Tolga ile yaşıda uyuyor Tolga’nın patneri Leyla dediniz dediğinizde durun lütfen.

 84. Bahar küçükken dedi ki:

  Birce Akalay çok güzel bir oyuncu ne olur Birce Akalay oynasın

 85. DenizTolga fan dedi ki:

  Aladigim son bilgilere gore Tolga Saritasin partneri Leyla Tanlari-mis:( Uzuldum yanii. Ama iki oyuncuda sari tenli bence yakisirlar

  1. Oğuz dedi ki:

   Bence de çok yakışırlar, ama daha bilindik bir oyuncu da olabilirdi.. Ferhat ile Şirin dizisinde Tolga Saritas ve Leyla Tanlar bakalım begenilecekler mi?

 86. Celil bedir dedi ki:

  Yeterki tolga olsun ne olursa izlerim ben tolga şarıtaş olsun yeter

 87. Anonim dedi ki:

  Mavişimin yeni dizisindeki patneri Biran Damla Yılmaz olsun kız güzelde ne bileyim ön plana çıkamadı şöyle mavişimle aşk yaşalar var ya of of ne güzel olur kız güzel oğlumuz Türkiye’nin en yakışıklı oyuncusu e ne olsun aşk olsun vallahi çok yakışırlar.

 88. Hayranı dedi ki:

  Tolga aksiyonda oynasa, kabadayıda oynasa, mafyada oynasa, kötü çocuğunda oynasa kısaca hangi karakteri oynarsa oynasın aşkı kesinlikle olsun diğer dizideki aşklarının hepsini çok sevdim ama yeni diziye yeni patneri Ayça Ayşin Turan olsun.

 89. DenizTolga fan dedi ki:

  Birce Akalay guzel bir oyuncu ama Tolga Saritasla yakismiyor. Lutfen Tolgani Deniz Baysal,Hande Ercel,Ayca Aysin Turan gibi guzel oyuncularla oynasin. Ama Deniz Baysal olursa daha guzel olurrr. yaa lutfenn yorumumu goz ardi etmeyin. lutfennn:)

 90. Anonim dedi ki:

  Tolga’ya bula bula Birce Akalay’ı mı buldunuz biz ne diyoruz siz ne yapıyorsunuz anlamıyormusunuz yoksa anlamak mı istemiyorsunuz yaşına uygun birisini bulun Birce güzel bir bayan ama Tolga’nın ablasını veya annesini oynar.

  1. Oğuz dedi ki:

   Sevgili ziyaretçimiz, haklısın ama Birce Akalay adı kesin değil, olsa bile Tolga ile sevgili olacak hali yok, arada yaş farkı çok fazla dediğin gibi.

 91. Eda dedi ki:

  Amasya da yaşanmış bir aşk neden başka biryerde çekilirki çok saçma

 92. Anonim dedi ki:

  Tolga SarıTAŞ olurda ben izlemezmiyim dört gözle bekliyorum patneri Tolgamın yaşına uygun olsun.

 93. Zehra dedi ki:

  Kesinlikle izleyecem

  1. ESMA dedi ki:

   BENCE YAKISMIISLAR TOLGA NIN YASI KUCUK DIYE KUCUK YASTAKI BAYANLAR YAKISIUO SOZ DEKI DERYA HIC OLMAMISTI AMA BU KIZ IYI YAKISIRLAR.

   1. Gamzeli dedi ki:

    Tolga Saritas Deniz Baysalla çok yakismislardi. Güzel cift olmuslardi. Asil Aybüke Pusatla yakismamislardi.Aybükenin oyunclugu güzelliyi hiç bir seyi yok. Tolgayla dizide partner oldu iyi role çekildi diye sevildi sadece o kadar. Yoksa oyunculugu falan yok. Yapisik yilisik bi karakter.