Ferhat ile Şirin Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri (Şirin Banu Ferhat) Markası Modeli

22.11.2019
39

Ferhat ile Şirin Dizisindeki Oyuncuların Kıyafetleri Elbiseleri (Şirin Banu Ferhat) neler giydi hangi marka modeli fiyatı hakkında bilgilendirmeler için sizlere yazmak bilgilendirmek istiyoruz.  Ferhat ile Şirin Dizisinde oyuncuların özellikle Banu Şirin ve Ferhatın giydikleri merak konusu olmaya ve araştırılmaya başlandı. Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin, Banu ve Ferhat’ın giymiş olduğu elbiseler ve kıyafetler merak konusu olmaya devam ediyor. Ferhat ile Şirin dizi Kıyafetleri ve elbiselerini burada sizlere yazmaya ve bölüm bölüm takip edip bilgilendirmeye çalışacağız.

Ferhat ile Şirin dizi KıyafetleriFerhat ile Şirin Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri Markası Modeli

Dizilerde giyilen genellikle sponsor firmaların üstlendiği kıyafet markaları oldukça merak edilirken oyuncuların bölümlerdeki elbiseleri mont ve ceketleri giydikleri kaban tişört ve takıları ile saatleri bile merak ediliyor. Bizde Ferhat ile Şirin Dizisinde merak edilen elbiselerin marka model ve fiyatlarını sizler için araştırıp buraya eklemek istiyoruz. Özellikle Şirin, Banu, Ferhat gibi oyuncuların neler giydiklerini izleyenler marka ve model soruyorlar.

Ferhat ile Şirin dizisinde Banu’nun giyindiği siyah trençkotun marka ve modelini merak eden seyirciler için paylaştık. Ferhat ile Şirin dizisi Banu’nun kıyafeti Ekol marka. Ürün indirimde Ekol’un internet satış sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin’in giydiği pembe elbisenin markası Zara. Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin’in giydiği Zara marka pembe elbise 200 TL. Resmini sizlerle paylaşıyoruz.  Şirin’in kıyafetlerini beğeniyor musunuz? İstediğiniz kıyafetleri yorum kısmına yazabilirsiniz.

Ferhat ile Şirin dizisinde oyuncuların kıyafetleri özellikle başrol oyuncuların kıyafetleri merak edilirken bizlerde bu merakınızı gidermek adına konumuza ekliyoruz. Ferhat ile Şirin dizisindeki kıyafetler her hafta güncellenecektir. Yeni kıyafetleri konumuzun üst kısmında paylaşıyoruz.

Ferhat ile Şirin dizisinde Banu’nun giydiği bluzun markası Adil Işık. Bluzu aynı zamanda Yasak Elma’da Zehra’da giymişti. Banu’nun da giydiği mavi bluzun markası Adil Işık ve fiyatı 400 TL.    x

Ferhat ile Şirin Dizisi (Şirin Banu Ferhat) Kıyafetleri Elbiseleri Markası Modeli

Ferhat ile Şirin dizisinde oyuncuların kıyafetlerinin görsellerini sizlerle paylaşıyoruz. Hayriye Hanım evin babaanesi ve giydiği kıyafetler kadınlara fikir olabilir. Gayet modern tarzda ve şık giyiniyor. Sonrasında dizinin genç ve güzel kadınları olan Şirin, Banu ve Sıla’da giyindiği kıyafetlerle seyircileri kendine hayran bırakacaktır. Ferhat ile Şirin’in yeni bölümlerinde giyilen kıyafetler merak konusu oluyor. Bizlerde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz Şirin’in giydiği kadife elbiseyi aynı zamanda Yasak Elma’da Ender’in giydiği elbise ile aynı. Şirin’in elbisesi kırmızı kadife elbise Birgül Göralcan imzası taşıyor. 

Ferhat ile Şirin dizisinde Banu’nn kıyafetlerini paylaşıyoruz. Banu’nun tarzı Şirin ve Ferhat’tan farklı. Ferhat ve Şirin daha spor giyinirken Banu daha klasik giyinen birisi. Banu’yu canlandıran Cansu Dere fiziği ile göz doldururken kıyafetleri de çok güzel taşıyor.

Ferhat ile şirin Ferhatın Kıyafetleri ElbiseleriFerhat ile şirin Ferhat’ın Kıyafetleri Elbiseleri. Ferhat’ın giydiği gömleği ceketi taktığı gözlüğü ve saati her bölümde konumuza ekleyeceğiz.

Ferhat ile şirin Şirinin Kıyafetleri ElbiseleriFerhat ile şirin Şirin’in Kıyafetleri Elbiseleri… Şirin’in giydiği spor kıyafetlerin yanı sıra konserde giydiği elbise pantolon bluz hepsini konumuza eklemeye çalışacağız.

Ferhat ile Şirin dizisi ilk bölümünde Şirin’in giydiği mavi tül bluzun markası Zara. Zara marka bluzun fiyatı da 170 TL. Şirin’in kıyafetini almak isterseniz Zara sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ferhat ile Şirin dizisinde Banu’nun giydiği daha klasik tarzda kıyafetleri de konumuza ekleyeceğiz. Banu tüm Karalı ailesinin tek varisidir ve ailede söz hakkı ağırlığı olan kişidir. Banu Karalı babasından kalan köşkü restore etmek için işi Ferhat’a verir. Böylece hayatlarına Ferhat girer ve her şey değişir. Banu bir iş kadını olduğu için daha ciddi kıyafetler giyiyor. Takım tarzında giydiği kıyafetlerin resimleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Ferhat ile Şirin Banunun giydiği elbiseFerhat ile Şirin Banu’nun giydiği elbise markası modelleri. Ferhat ile Şirin dizisi 1. 2. 3. bölümde Banu’nun giydiği elbise ve kıyafetlerin detayları burada..

Ferhat ile şirin Şirinin giydiği Kıyafet ElbiseFerhat ile Şirin dizisinde Şirin’in giydiği Kıyafet Elbise nedir hangi marka modeli ne ceketi eteği üflediği ney veya araba markası modeli gibi merak edilen herşeyi sorabilirsiniz aşağıya. Ferhat ile Şirin dizisinde Şirin’in giydiği Kıyafet Elbise modelleri ile markalarını merak ettikçe aşağı yazın lütfen.

Ferhat ile Şirinde giyilen elbiseler ve markalarıFerhat ile Şirinde giyilen elbiseler ve markaları ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi yorum kısmına yazabilirsiniz. Ferhat ile Şirin dizisinde kıyafetlerin resimlerini görünce satıldığı yeri markasını fiyatını  biliyorsanız yorumlarınızı aşağı yazınız.

Ferhat ile Şirin 2. bölüm Ferhat ile Şirinin giydiği kıyafetler de oldukça dikkat çekici olacak. Ferhat ile Şirin dizisinin 2. bölümünde Ferhat ile Şirin’in dikkat çeken kıyafetleri elbiseleri ve 2. bölümde giydiği kıyafetlerin tamamını istekleriniz doğrultusunda buraya eklemeye devam edeceğiz.Ferhat ile Şirin 2. bölüm Ferhat ile Şirinin giydiği kıyafetler

Ferhat ile Şirin dizisi Ferhat ile Şirinin giydiği elbiseler hangi marka modeli nedir fiyatı kaç lira gibi sorulara yanıtlar bu sayfada olacak.

Ferhat ile Şirin dizisi Ferhat ile Şirinin giydiği elbiseler

Ferhat ile Şirin Banu’nun buz beyazı palto ceketi de merak edilen bir diğer elbise oldu. Aslında Ferhat ile Şirin dizisinde şıklığın simgesi haline gelen ve giydiklerini çok yakıştıran abla Banu’nun buz beyazı palto ceketi markası modeli bilen bulan aşağı ekleyebilir..

Ferhat ile Şirin Banunun buz beyazı palto çeketi

Ferhat ile Şirin Banunun kahverengi çeketi

Ferhat ile Şirin dizisi Şirin Kıyafetleri

Ferhat ile Şirin Şirinin kırmızı kazağı da merak edilen bir diğer elbise oldu. Ferhat ile Şirin dizisi yeni bölümde Şirinin giydiği kırmızı kazağın markası modeli fiyatı hakkında hemen bilgi verelim. Bu kazak Trendyolda mevcut ve yeni sezon kazakları arasında bulunuyor. Fiyatı ise 89 lira..

Ferhat ile Şirin Şirinin kırmızı kazağı

Ferhat ile Şirin dizisi Banu Kıyafetleri

Ferhat ile Şirin Banu kırmızı ceket pantolon Ferhat ile Şirin dizisi Banu Kıyafetleri Ferhat ile Şirin dizisi Banu elbisesi

Ferhat ile Şirin dizisinde Ferhat’ın giydiği tişört, gömlek ve Kıyafetler:

Ferhat ile Şirin dizisi Şirin Kıyafetleri

Ferhat ile Şirinde giyilen elbiseler ve markaları

Ferhat ile Şirin dizisinde sizler de merak ettiğiniz kıyafetleri bizlere yazarak fiyat veya marka bilgisi sorabilirsiniz. Mesela yorum kısmına Şirinin 2. bölümde giydiği mavi elbise, Ferhat ile Şirinde Banu’nun giydiği kırmızı takım elbise markası fiyatı yada Ferhat’ın 3. bölümde taktığı saat giydiği pantolon gibi isteklerinizi bizlere sorabilir ve yorum kısmında talep edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Fatih dedi ki:

  Ferhat’ın kullandığı gözlük, saat ve çizgili gömlek marka ve fiyat yazabilir misiniz?

 2. Anonim dedi ki:

  Şirin akşam yemekde bölumda lacvert küpe ve kolya hangi marka

 3. Nar dedi ki:

  Şirinin 1.bölümde giydiği pempe mont

 4. Ancelina dedi ki:

  Şirini 7 bölümde gri elbise,hangi marka acaba?

 5. MK6161 dedi ki:

  Ferhat in yüzüğü dikkatimi çekti??ve
  Son bölümde giydiği önden çift çizgili gomlek??cvplayabilirmisiniz??

 6. Anonim dedi ki:

  Şirin’in giydiği yemekte giydiği uzun kollu lacivert elbise

 7. Anonim dedi ki:

  Banu’nun son giydiği Kahverengi mont hangi marka

 8. Nazlım dedi ki:

  Şirinin son bölümde giydiği spor ayakkabı lütfen

 9. Anonim dedi ki:

  Son bölümdeki 20 aralık şirin in giydiği spor ayakkabının markası nedir abaca ?

 10. Efu dedi ki:

  Banu nun 3.bölümde ormanda ferhat la yürüyüş yaparken giydiği şişme montun markası nedir?

 11. Anonim dedi ki:

  Ferhat ın gözlüğü nü buldum sonunda holly and son marka el yapımı gözlük. Turkuaz optik .

 12. Ancelina dedi ki:

  Şirinin peluş ceket ,son bolümde giymiş onu.Hangi marka acaba?

 13. Onur dedi ki:

  Ferhatın taktığı yüzüğü bilen varmı?

  1. Mehmet dedi ki:

   Onu bende bulmaya çalışıyorum.kimse cevap vermiyor
   ?:/

 14. Aygül dedi ki:

  1 . Bölümde Banunun giydiği sarı buluzun markadı

 15. Mehmet dedi ki:

  Ferhat ın taktığı yüzüğü kimse fark etmemiş onu sormak istedim nerede bulabilirim markası nedir

 16. Pelin dedi ki:

  Şirin in babaannesiyle hastaneden çıkarken üzerindeki kısa bej ceketin markası nedir?

 17. Mami dedi ki:

  Ferhatın altın çerçeveli gözlüğü hangi marka

 18. sss dedi ki:

  ferhatın ilk bölümde giydiği çizgili gömleklerin markaları?

  1. Mami dedi ki:

   Sarı çizgili gömlek ZARA fiyat 200 TL

 19. Hatice dedi ki:

  Banunun taktiği kolye ve yüzük hakkında bilgi lutfen

 20. Gizli dedi ki:

  Turuncu çantanın markası neydi acaba

 21. Ali dedi ki:

  Gözlük ferhatın markası?

 22. Anonim dedi ki:

  Sadigin taktigi günes gözlügü fiati ve markasi nefir

 23. MERYEM dedi ki:

  CANSU DERENİN YAKA VE KOLUNDA FIRFIR DETAYI OLAN BEYAZ GÖMLEĞİ HANGİ MARKA VE FİYATI NEDİR?

 24. Mami dedi ki:

  Ferhatın gözlüğünün markasını bulan yok mu beyler

 25. Anonim dedi ki:

  şirinin küpesi bilen varmı

 26. Anonim dedi ki:

  Dayanamadım kendisine sordum gözlüğü umarım cvp verir 😂

  1. Ygt dedi ki:

   Hay allah senden razı olsun. Umarım verir 🙂 bulana kadar devam 😂

  2. Anonim dedi ki:

   Buldum hally and son. Turkuaz optik

 27. Manisa dedi ki:

  Arkadaşlar Ferhat’ın gözlüğünün markası nedir?

 28. Ygt dedi ki:

  Şu gözlüğü bi bulalım gençler

 29. Muro dedi ki:

  Ferhatın taktığı gözlüğün markası nedir

 30. Mami dedi ki:

  Ferhatın taktığı gözlüğün markası ne kappa nede danirl klen. Bilen varsa marka ve modeliyle beraber yazabilirim mi acaba

 31. İ dedi ki:

  Şirinin giydiği pembe desenli bluz markası nedir??

 32. Esma dedi ki:

  Ferhat ile Şirin de 3. Bölüm de Banu’nun giydiği yeşil takım ceket pantolon hangi marka acaba

 33. Muhammet YAŞAR dedi ki:

  Ferhatın taktığı gözlüğün markası nedir?

  1. Oğuz dedi ki:

   Ferhat’ın güneş gözlüğü bu mu istediğiniz? Eğer bu resimdeki ise Kappa marka Ferhat'ın güneş gözlüğü Kappa marka

   1. berkay dedi ki:

    burda giydiği gömleğin markası nedir

   2. Mehmet dedi ki:

    Ferhatın taktıgı yüzüğü öğrenebilirmiyim ?

 34. İpek dedi ki:

  Ben FERHAT İLE ŞİRİN dizisine bayıldım özelikle altını çiziyorum banunun gerçekten çok güzel bir kız

 35. Anonim dedi ki:

  Ferhat’ın güneş gözlüğünün markası ve modeli ?

  1. mustafa sadi colakoglu dedi ki:

   bu sorunuza cevap alabildinizmi .. cidden bende merak ediyorum gozlugun markasi modelini

 36. Sana dedi ki:

  Sirinin yesil tasli ve yaprak olan kupé nerden?

 37. Yücel dedi ki:

  Ferhat’ın 2. Bölümde mezarlığa giderken taktığı gözlüğün markası nedir.

  1. Melek dedi ki:

   Daniel Klein sanirim

 38. Anonim dedi ki:

  2.bolumde sirinin giydigi acik yesil bamber ceket hangi marka acaba

 39. Seçil dedi ki:

  Banu’nun arkadaşının meyhanesine gittiğindeki üzerindeki deri ceket hangi marka ve ne kadar

 40. Zz dedi ki:

  Şirin in giydiği haki tulum markası ne

 41. Sevil dedi ki:

  Trendyolda dediğiniz sweatshirt bulamıyorum marka nedir

 42. Hacııı dedi ki:

  Cansu Deren’in giydiği kimono Harika. Ben de istiyorum. Kardeşine süt götürürken giydiği. 😍

 43. Serkan dedi ki:

  Ferhat ın tişörtleri ne marka?

  1. Oğuz dedi ki:

   Ferhat’ın konakta çalışırken giydiği gri tişört Mavi marka..

 44. Feran dedi ki:

  Banunun yemekte giydiği buluz

 45. Luckyugur07 dedi ki:

  Merhaba
  Cansu Derenin kabanının markası ne acaba

 46. Şş dedi ki:

  Şirinin yeşil tulumu ve bel çantası markası

 47. Aa dedi ki:

  Ferhatın gömlekleri hangi marka bulamadım bir türlü

  1. Anonim dedi ki:

   Levi’s

 48. çiçek dedi ki:

  guzel bir diiz banu ve ferhat diizde ağirlıkl<arı hissediliyor ve şirini koruması banun ailesiğne düşkunluğü ve mevalana ney dinlemek bir dizide çok guzel

 49. Dgn dedi ki:

  Ferhatin saati ne marka

 50. Ceyda dedi ki:

  Şirin in giydiği bordo elbise markası ve fiyatı nedir?