Kuş Uçuşu Dizisi Kıyafetleri Kombin Markaları

05.06.2022
3.524

Kuş Uçuşu dizi kıyafetleri ve oyuncu kombinlerini marka bilgisi vererek sizlerle paylaşacağız. Dijital platform olan Netflix de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuş Uçuşu dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer oturmaktadır. Kuş Uçuşu dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetler ve yaptığı kombinler de merak edildi. Bizlerde, Kuş Uçuşu dizi kıyafetleri ve oyuncu kombinlerini sizlerle paylaşacağız. Kuş Uçuşu Dizisi Nerede çekiliyor?

Kuş Uçuşu Dizisi Kıyafetleri Ve Dizi Kombinleri

Kuş Uçuşu dizisi Miray Daner’in giydiği krem renkli hırka ve kareli şort çok merak edildi. Hırka Bershka 399.95 TL. Şortu Bershka 219.95 TL. kus ucusu miray daner

Birce Akalay Kuş Uçuşu Dizisi Kıyafetleri kazak Cos marka fiyatı 2200, etek Mossimo Dutti marka fiyatı 1299 lira. Birce Akalay Kuş Uçuşu Dizisi Kıyafetleri

Kuş Uçuşu Dizisi kıyafetleri Miray Daner Birce Akalay elbise kombin detayları: Birce Akalay’ın giydiği elbise closhboutique, takıları kendi markası olan bircefinejewellery. Miray Daner’in elbisesi cerenocakofficial, ceket jacquemus markalı.Kuş Uçuşu Dizisi kıyafetleri Miray Daner Birce Akalay elbisesi

Ay Yapım imzalı Kuş Uçuşu dizisi Netflix’te izleyici karşısına çıkacaktır. Senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı Kuş Uçuşu dizisinin başrollerini Birce Akalay, İbrahim Çelikkol ve Miray Daner paylaşmaktadır. Bizlerde, bu içeriğimizde Kuş Uçuşu dizisinin oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbiseleri ve yaptığı kombinleri markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Kuş Uçuşu Dizisi Aslı (Miray Daner) Kıyafetleri

Son dönemin popüler oyuncuları arasında yer alan Miray Daner, Kuş Uçuşu dizisinde Aslı karakterini canlandıracaktır. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun geniş bir hayran kitlesi vardır ve bu kitle Miray Daner’in kıyafetlerini de merak etmektedir. Bizlerde önümüzdeki günlerde Miray Daner’in Kuş Uçuşu dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. Kuş Uçuşu Dizisi kıyafetleri Miray Daner’in elbisesi cerenocakofficial, ceket jacquemus marka.Kuş Uçuşu Dizisi kıyafetleri Miray Daner’in elbisesi

Kuş Uçuşu Dizisi Lale (Birce Akalay) Kıyafetleri

Kuş Uçuşu Dizisi Kombinleri Birce Akalay kıyafetleri: Elbise closhboutique marka.Kuş Uçuşu Dizisi Kombinleri Birce Akalay kıyafetleri Kuş Uçuşu dizisinin başrolünde yer alan Lale karakterini oyuncumuz Birce Akalay canlandıracaktır. Bugüne kadar oldukça başarılı projelerde gördüğümüz oyuncumuz Birce Akalay tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde güzel oyuncumuz Birce Akalay’ın Kuş Uçuşu dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Kuş Uçuşu Dizisi Müge (İrem Sak) Kıyafetleri

Kuş Uçuşu dizisinin ana karakterlerinden biri olan Müge karakterini canlandıran oyuncumuz İrem Sak kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Bizlerde yeteneğinin yanı sıra güzelliğine de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz İrem Sak’ın Kuş Uçuşu dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ve yaptığı kombinleri markalarıyla birlikte sizlerle paylaşacağız.

Kuş Uçuşu Dizisi Kenan (İbrahim Çelikkol) Kıyafetleri

Kuş Uçuşu dizisinin başrolünde yer alan ve dizide Kenan karakterini canlandıracak olan oyuncumuz İbrahim Çelikkol yakışıklıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Daha önce oldukça başarılı projelerde yer alan oyuncumuzun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde, İbrahim Çelikkol’un Kuş Uçuşu dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Kuş Uçuşu dizi kıyafetleri ile oyuncu kombinlerini sizlerle paylaştık ve paylaşmaya devam edeceğiz. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR (Sen de YAZ)

 1. Ceren dedi ki:

  İbrahim Çelikkolun taş rengi oversize kazağı hangi marka

 2. Kübra dedi ki:

  Bircenin 6. Bölümde giydiği su yeşili elbise nerden lütfen yazın

 3. Anonim dedi ki:

  Aslının birinci bölümün son on dakikasında giydiği deri ceket nereden?

 4. Şenay dedi ki:

  Birçe Kalay’ın son sahnede giyindiği mayo hangi marka?

 5. Canan dedi ki:

  İbrahim Çelikkol un, ortasından mavi çizgi geçen kazağı hangi marka acaba

 6. Dilem dedi ki:

  İbrahim Çelikkol un, ortaaından mavi çizgi geçen kazağı hangi marka acaba. (Kuş Yçuşu)

  1. Anonim dedi ki:

   Allahımı seven tshrtun markasını yazsın