Kızılcık Şerbeti Aylin Kim? Fatih Doğa’yı kimle aldattı? Hamide Akkuş

06.05.2023
3.338

Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih Doğa’yı kiminle aldattı? Yeni gelen kız Aylin’i yakından tanıtacağız. Show TV’nin reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti dizisi Gold Film imzasıdır. Seyirciler yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisi Fatih’in Doğa’yı kimle aldattığını merak etti. Fatih 24. bölümde Doğa’yı Aylin isminde bir kadınla aldatmıştır. Bizlerde Fatih’in Doğa’yı aldattığı Aylin karakterini ve bu karakteri canlandıran oyuncumuz Hamide Akkuş’u yakından tanıtacağız.

Fatih Doğa’yı Kiminle Aldattı?

Kızılcık Şerbeti Aylin kimdirKızılcık Şerbeti dizisinin başrolünde yer alan Fatih karakteri, 24. bölümde dışarı çıkmadan önce eşi Doğa’yla onun kıyafetlerine karışması sebebiyle tartışmıştır. Bunun üzerine Fatih dışarı tek başına çıkmıştır. Fatih’in gittiği yerde ber fırsatta Fatih’i arayan ve onunla ilgilenen Aylin’de vardır. Aylin, haflar öncesinden Fatih’i aklına koymuştur. Fatih’in de o gün moralinin bozuk olmasından faydalanarak onu evine davet etmiştir. 24. bölümün son sahnesinde ise Fatih, Doğa’yı Aylin ile aldatmıştır.

Kızılcık Şerbeti Aylin Karakteri Kimdir?

Senaristliğini Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün üstlendiği Kızılcık Şerbeti Aylin karakteri, diziye sonradan dahil olmuştur. Fatih’in Doğa’ya doğum hediyesi olarak araba almak istemesiyle diziye katılan Aylin, galeride çalışmaktadır. Aylin diziye katıldığı ilk bölümden itibaren Fatih’in kendisiyle birlikte olması için elinden geleni yapmıştır. Kısacası Aylin karakteri, Fatih’i elde etmek isteyen kötü bir kızdır. Kızılcık Şerbeti’ne Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular:

Kızılcık Şerbeti Aylin Kimdir?

Kızılcık Şerbeti dizisi Fatih Doğa'yı kimle aldattıFatih’in birlikte olduğu ve Doğa’yı aldattığı Aylin karakterine oyuncumuz Hamide Akkuş hayat vermektedir. Hamide Akkuş sektörün yeni yüzleri arasındadır. Kızılcık Şerbeti sevenleri oyuncumuz Hamide Akkuş’u da merak etti. Bizlerde Kızılcık Şerbeti dizisine Aylin karakteriyle dahil olan genç oyuncumuz Hamide Akkuş’u yakından tanıtacağız ve Hamide Akkuş hakkında ki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Hamide Akkuş

27 yaşının içinde olan oyuncumuz Hamide Akkuş, 22 Ağustos 1995 yılında dünyaya gelmiştir. Hamide Akkuş, Filiz Özden menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan Hamide Akkuş, özellikle Tik Tok’a çektiği eğlenceli videolarla tanımaktadır. Kızılcık Şerbeti dizisine Aylin karakteri ile katılan oyuncumuz daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almamıştır. Kızılcık Şerbeti dizisiyle oyunculuğa adım atan Hamide Akkuş, modellikte yapmaktadır.Kızılcık Şerbeti Aylin kimdir Fatih Doğa'yı aldattığı kız

Hamide Akkuş Yer Aldığı Diziler

Yer aldığı ilk dizisi Kızılcık Şerbeti olmasına rağmen, Hamide Akkuş özellikle bu dizideki performansıyla tanınmıştır. Bizler Kızılcık Şerbeti’de hayat verdiği Aylin karakteriyle yükselen oyuncumuz Hamide Akkuş’un önümüzdeki yıllarda bir çok başarılı dizi-film projesinde yer olacağını tahmin ediyoruz.

Hamide Akkuş Resmi Instagram Hesabı

Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan oyuncumuz Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram 158 gönderisi ve 10 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Hamide Akkuş’un resmi Instagram hesabı: @hamideakks Kızılcık Şerbeti Aylin Hamide Akkuş

Hamide Akkuş Evli Mi, Sevgilisi Var?

Kızılcık Şerbeti dizisiyle yükselen oyuncumuz Hamide Akkuş evli değildir. Hamide Akkuş’un sevgilisinin olup olmadığı da merak ediliyor. Ancak Hamide Akkuş sektörde yenidir. Bundan dolayı da daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Kısacası, henüz bekar olan oyuncumuz Hamide Akkuş’un hayatında bilinen biri yoktur. İşte Fatih ile Aylin’in o sahnesi:

Kızılcık Şerbeti Aylin – Hamide Akkuş Kıyafetleri

Aynı zamanda modellik yapan Hamide Akkuş, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Oyuncumuz güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan Hamide Akkuş, son trendleri yakından takip etmektedir. Bizler ilerleyen günlerde Hamide Akkuş’un Kızılcık Şerbeti dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Fatih ve Doğa Boşanacak mı Ayrılacak mı?

24. bölümde Fatih’in Doğa’yı aldatması hem dizi için hem de izleyiciler için oldukça kötü oldu. Seyirciler artık Fatih ile Doğa’nın evli kalamayacağını ve kesinlikle ayrılması gerektiğini söylüyorlar. Boşanma için şartlar elverişli olsa da gelen bebek herşeyi zora sokacak görünüyor. Sizce Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih ve Doğa Boşanacak mı boşanmalı mı? Bu konuda yorumlarınızı merak ediyoruz ve yorum kısmına yazmanızı rica ediyoruz.

Fatih Doğa’yı kiminle aldattı? Yeni gelen kız Aylin’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. İşte Kızılcık şerbet, 25. bölümün fragmanı ve Fatih’in Doğa’yı aldattığı Aylin videosu.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.