Esra Erol Avukat Hülya Kuran Kimdir? Whatsapp İletişim Bilgileri

Bu haberimizde Esra Erol Avukat Hülya Kuran kimdir? Avukat Hülya Kuran WhatsApp iletişim bilgileri nedir? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız. 31 Ağustos 2015 tarihinden itibaren hafta içi her gün Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Esra Erol’da programı 29 Nisan 2017 tarihinden itibaren izdivaç programı yerine hayatın içindeki konuları anlatan bir program olmuştur. Esra Erol’un programında yıllardır yer alan avukat Hülya Kuran’da merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Esra Erol Avukat Hülya Kuran kimdir? Avukat Hülya Kuran WhatsApp iletişim bilgileri nedir? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Esra Erol’da Avukat Hülya Kuran Kimdir?

Esra Erol Avukat Hülya Kuran KimdirEsra Erol’da programında yer alan başarılı Avukat Hülya Kuran 1972 yılında Çanakkale’de dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale’de tamamlayan Hülya Kuran, 1996 yılında Marmara Üniversitesi hukuk fakültesi bölümünden mezun olmuştur. Üniversiteden mezun olduğu yıl kendisi gibi hukukçu olan profesör Selami Kuran ile dünya evine giren başarılı avukat Hülya Kuran’ın Zeynep adında bir kızı ve Ahmet adında da bir oğlu vardır. Yıllardır Esra Erol’da programında karşımıza çıkan başarılı avukat Hülya Kuran özel bir avukatlık firmasında çalışmaktadır.

Hülya Kuran Resmi İnstagram Hesabı

Esra Erol’da programında yer alan başarılı avukat Hülya Kural sosyal medyadayı da oldukça aktif kullanmaktadır. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan başarılı avukat Hülya Kuran’ın instagram da 1085 gönderisi ve 304 bin takipçisi vardır. Avukat Hülya Kuran’ın resmi İnstagram hesabı: @hulyakurann Esra Erol Avukat Hülya Kuran bilgileri

Esra Erol’da Avukat Hülya Kuran WhatsApp İletişim Numarası

Hayatın içindeki konuları anlatan, kayıpları bulan ve çözülemeyen olayları çözmeye çalışan Esra Erol’da programında 2015 yılından beri yer alan başarılı avukat Hülya Kuran programdaki olayların hukuki boyutlarını değerlendirmektedir. Programa başvuran kişilere haklarını anlatan ve onlara yardımcı olmaya çalışan avukat Hülya Kuran’ın WhatsApp iletişim numarası da merak edilmiştir. Esra Erol’da programla başvurmak, avukat Hülya Kuran ile iletişime geçmek veya ihbarda bulunmak için 0 545 746 25 25 numarasına WhatsApp’tan mesaj atabilirsiniz.Esra Erol Avukat Hülya Kuran telefon whatsapp bilgileri (1)

Esra Erol’da Avukat Hülya Kuran İletişim Bilgileri

29 Nisan 2017 tarihinden itibaren hayatın içindeki olayları ve gerçek yaşanan konuları anlatan Esra Erol’un programı hafta içi her gün ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Programda yıllardır yer alan ve büyük başarılara imza atan avukat Hülya Kuran programdaki olayların hukuki boyutlarını değerlendirmektedir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan programın sevenleri tarafından avukat Hülya Kuran’ın iletişim bilgileride merak edilmiştir. Esra Erol’da programı ulaşmak ve başarılı avukat Hülya Kuran ile iletişime geçmek için 212 975 25 25 numarasını kullanabilirsiniz.

Bu haberimizde Esra Erol Avukat Hülya Kuran kimdir? Avukat Hülya Kuran WhatsApp iletişim bilgileri nedir? Gibi sorulara en iyi şekilde cevap vermeye çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. Esra Erol Kıyafetleri Elbiseleri burada.

Yorum yaz

Lütfen Türkçe'mize yakışır bir dil ile yorum yazalım.