Esra Erol’un Programda Giydiği Elbise ve Kıyafetler (2020-2021)

5 Yorum 153 kez izlendi

Esra Erol’un Programda Giydiği Elbise ve Kıyafetler (2020-2021) Esra Erol 1982 İstanbul doğumlu güzeller güzeli bir sunucumuz. Esra Erol 2007 yılında Flash TV’de ilk kez evlilik programlarına başlatan isim. Sonrasında Star TV’de ve Atv’de evlilik programları sundu ancak 2013 yılında evlilik programlarının yasaklanması ile küsleri barıştırma, aileleri bir araya getirmeye dayalı program sunmaya başladı.

Esra Erol’un yıllardır programlarda giydiği her kıyafet çok beğenilmiştir. Esra Erol’un elbetteki özel bir stil danışmanı ve onu program için hazırlayan özel bir ekip var. Bu ekip Esra Erol’a yakışabilecek kıyafetleri hazırlıyor. Esra Erol 2020-2021 sezonunda Atv’de sunduğu programda giydiği kıyafetleri bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Esra Erol’un program süresince giydiği elbiseler kullandığı aksesuarlar ve taktığı takıların marka ve fiyatlarını size için konumuza paylaşmak istiyoruz. Esra Erol’un giydiği her kıyafete ulaşmamız mümkün değil tabi ki bu yüzden sizler de Esra’nın giydiği kıyafetlerin marka ve fiyatlarını biliyorsanız yorum kısmına yazabilirsiniz. Paylaştığınız bilgiler diğer ziyaretçilerimiz için faydalı olabilir teşekkür ederiz.

Esra Erol’un Programda Giydiği Kıyafet Elbiseler Marka Fiyatları 

Esra Erol 9 Haziran salı giymiş olduğu elbiseyi @moltitipi sayfasından bulabilirsiniz. Ayakkabısı için @louboutinworld sayfasını ziyaret ediniz.
esra erol 9 haziran elbisesi

Esra Erol 5 Haziran 2020 de programda giydiği elbise ile dikkat çekti. Makyajı dnzklc10 Saç taramasını ise serdarakbuluttria yaparken Saç renk uzmanı ferdimidilliofficial Takma kirpikleri ise belizkozmetik tarafından hazırlandı.Esra Erol Haziran 2020 kıyafetleri

Esra Erol 3 Haziran 2020 de çok şık bir siyah takım elbise giyindi. Stili gardiropgurusu Ayakkabısı ise louboutinworld olan Esra Erol’un  Takım Elbisesi perspective marka idi. Esra Erol’un küpesi ise theskynisantasi markalı idi. İşte o günden bir resim:Esra Erol yeni Haziran 2020 elbise ve kıyafetleri

Esra Erol’un 2020-2021 Sezonunda Giydiği Kıyafetlerin bazıları marka ve fiyatları;

Esra Erol Yeşil Elbise Esra Erol’un Atv de sunduğu programda giydiği yeşil ceketli kombin markası Nocturne.

Esra Erol'un Programda Giydiği Elbise ve Kıyafetler
Esra Erol’un programda giydiği beyaz çiçek desenli elbisesi evosstore. Esra Erol’un turkuaz renkli ayakkabıları pelininayakkabilari marka ve kullandığı aksesuar olan bilekliği ise maskgumus markadır.

Esra Erol son bölümde giydiği elbise mavi beyaz desenli

Esra Erol yeni bölümde giydiği beyaz gül renkli kıyafeti

Esra Erol yeni bölümde giydiği mor Elbise

Esra Erol son giydiği Kıyafet

Esra Erol Siyah Kıyafeti

Esra Erol Kıyafet ve Elbiseleri

 

Esra Erol daha önce programda giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri satışa çıkarıp gelirini hayır kurumlarına bağışlıyor. Esra Erol programda giydiği elbise ve kıyafetleri Mehmetçik ve Lösev gibi hayır kurumlarına bağışlayarak katkıda bulunuyor. Sizler de Esra Erol’un programda giydiği elbise ve kıyafetleri satın almak ve hayır kurumlarına destek olmak isterseniz Esra erol’a WhatsApp ve telefon üzerinden ulaşılabilirsiniz. Esra Erol Mavi Elbisesi

Ayrıca Esra Erol’un programda giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri merak edenler aşağıdaki yorum kısmına sorarak bizden marka fiyat talep edebilir. Merak ettiğiniz elbise ve kıyafetleri sorarken lütfen şu şekilde sormaya dikkat ediniz. Esra Erol’un 8 Haziran pazartesi günü giymiş olduğu elbise markası nedir ya da Esra Erol 11 Haziran 2020 Perşembe günü mavi elbisesi hangi marka ya da Esra Erol’un ayakkabıları nereden gibi merak ettiğiniz her şey bizlere sorabilirsiniz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Avatar Filiz gulkiran

    03 09 2020 persembe Esra hanimin giydiği yesil elbiseye bayildim markasi nedir acaba teşekkurler

Etiketler