El Turco Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Disney+)

Can Yaman ve Greta Ferro’nun başrolünde oynayacağı yeni Disney+ dizisi El Turco oyuncuları belli olmaya başladı. İtalyan güzel ile Türk yakışıklının uyumu nasıl olacak merak ediliyor. Bizde bu içerikte El Turco Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu yayınlanma tarihi çekim yerleri gibi sorulara yanıt vereceğiz.El Turco Dizisi Oyuncuları Kadrosu

El Turco Dizisi Oyuncuları Kadrosu

El Turco Dizisi bir Disney+ yapımı olacak. Disney+ Türkiye projesi olan El Turko hem konusu hem oyuncu kadrosuyla merak uyandırdı. Disney+ da Ekim ayında başlaması beklenen çekimler için şimdiden hazırlıklar başladı. Oyuncu seçmeleri yapılan El Turko dizisi El Turco lakaplı Yeniçeri Hasan Balaban’ın hayatını ve başından geçen aksiyon dolu aşk hikayesini konu edinecek. Can Yaman El Turco dizisinde Yeniçeri Hasan Balaban karakterine hayat verecek. El Turko dizisinde Gloria karakterini oynayacak kadın başrol ise Greta Ferro oldu. İşte El Turco Dizisi Oyuncu Kadrosu:

Can Yaman – Yeniçeri Hasan Balaban

El Turco Dizisi Oyuncuları kimler Can YamanEl Turco Dizisinin erkek başrol oyuncusu Can Yaman oldu. Son dönemde İtalya merkezli iler yapan ve tüm Avrupa’da hayranlıkla takip edilen oyuncu ülkemizde son olarak Bay Yanlış dizisinde rol almıştı. Daha önce oynadığı uzun soluklu dizi Erkenci Kuş’ta Demet Özdemir ile başrolleri paylaşmıştı. Son dönemde iki İtalyan dizisinde oynayan Can Yaman Disney+ platformunda El Turko dizisinde erkek başrol oldu. Can Yaman El Turko dizisinde Yeniçeri Hasan Balaban rolünde bir Osmanlı askerini canlandıracak. Gloria isimli bir cariyeye aşık olacak.

Greta Ferro – Gloria

El Turco Dizisi kadın başrolü Greta ferroGreta Ferro 1995 doğumlu İtalyan manken ve oyuncudur. Ülkesinde bir çok dizide başrol oynayan Greta Ferro ilk kez ülkemizde bir dizide rol alacak. Greta Ferro Can Yaman ile İtalya’dan arkadaşlıkları olduğu için ülkemize gelmiş. Disney+ projesi olan El Turko dizisinde güzel bir cariye olan Gloria karakterine hayat verecek olan Greta Ferro gönlünü bir yeniçeri askeri olan Hasan Balaban’a kaptırır. Ancak zorlu bir aşk onları bekler. Hiç bir aşk kolay elde edilmez. Gloria ile Hasan Balaban aşkıda tam böyledir. Bakalım Greta Ferro ile Can Yaman uyumlu bir çift olacak mı izleyip göreceğiz. 2023 Yeni diziler

El Turco Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Ülkede?

El Turco Dizisinin çekimleri Macaristan‘da başladı. Budapeşte de başlayan çekimler bir süre sonra İstanbul‘da devam edecek. Tarihi konsept üzerine özel hazırlanmış setlerde çekimler yapılacak. El Turco Dizisi Disney+ da Ekim ayından sonra ekrana gelebilir. Kesin tarih belli olunca yazacağız. El Turco Dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi merak ediyoruz. Sizce El Turco Dizisi tutar mı, siz El Turco Dizisi Oyuncularını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

QUIEN SERÁ LA PARTNER DE CAN YAMAN EN EL TURCO?
Continuando su carrera en Italia, la serie “El Turco”, de Can Yaman, que será
rodada para Disney Plus, comenzará a rodarse en septiembre. Kerem Deren escribió la serie que Ay Yap im rodará en inglés y Uluç
Bayraktar la dirigirá.En la serie, que se rodará en Hungría, la mayor parte del equipo, incluido el director de fotografía, consistirá en nombres extranjeros. Can Yaman le dará vida a Yeniceri Hasan Balaban, apodado El Turco. Yaman, que tiene muchos fans en todo el mundo, se ha estado preparando para el papel durante mucho tiempo.

La epopeya heroica del soldado otomano, cuya vida salvó, se ha convertido en una leyenda por los italianos, que se ha contado durante siglos, será inmortalizada una vez más con la serie. El universo El Turco será creado. El socio de Can Yaman fue tema de curiosidad en la serie, en la que un director de casting ganador del Emmy tomó el control. Para Gloria de El Turco, la estrella italiana de 26 años Greta Ferro está en conversaciones. La historia de Hasan Balaban, apodado ‘Balaban, un ave de rapiña porque es mucho más grande y más fuerte que sus Compañeros, no se limitará solo a esta serie. Disney Plus creará un universo “EI Turco” y también firmará el giro del proyecto.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Uluç Bayraktar’ın oturacağı, senaryosunu Kerem Deren’in kaleme aldığı El Turko dizisi hakkında görüşlerinizi yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 16 Ağustos 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: