El Kızı Dizisi Mert Kimdir? Harun’un Kardeşi (Rahimcan Kapkap)

27.11.2021
1.791

Bu haberimizde El Kızı dizisine yeni katılan Mert karakterini yakından tanıtacağız. NTC Medya imzalı El Kızı dizisi 23 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu El Kızı dizisinin çekimleri Muğla’nın Ula ilçesinde devam etmektedir. Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan El Kızı dizisine yeni katılan Mert karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde El Kızı dizisine yeni katılan Mert karakterini yakından tanıtacağız ve El Kızı dizisi Mert karakteri kimdir? El Kızı dizisi Mert karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

El Kızı Dizisi Mert Karakteri Kimdir?

El Kızı Dizisi Mert Kimdir Harun'un Kardeşi23 Ekim 2021 tarihinden itibaren her cumartesi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan El Kızı dizisine yeni katılan Mert karakteri Harun’un kardeşidir. Mert oldukça iyi kalpli biridir ve dizinin ilerleyen bölümlerinde Seher’le aralarında bir yakınlaşma olacaktır. Bizler Mert karakteri hakkında başka bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

El Kızı Dizisi Mert Kimdir?

El Kızı dizisine Harun’un kardeşi olarak katılan Mert karakterine yakışıklı oyuncumuz Rahimcan Kapkap hayat vermektedir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan dizinin sevenleri tarafından Mert karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Rahimcan Kapkap da merak edilmiştir. Bizde bu haberimizde El Kızı dizisinde Seher’le partner olan Mert karakterini canlandıran yakışıklı oyuncumuz Rahimcan Kapkap’ı yakından tanıtacağız.Rahimcan Kapkap El kızı dizisinde Mert rolünde

Rahimcan Kapkap Kimdir?

El Kızı dizisinde Mert karakterine hayat veren yakışıklı oyuncumuz Rahimcan Kapkap, henüz 23 yaşında içindedir ve 1998 yılında dünyaya gelmiştir. Yıldız Teknik Üniversitesinde eğitimine devam eden Rahimcan Kapkap, Craft oyunculuk atölyesinde ve Akademi 35 buçuk sanat evi sahne sanatlarında oyunculuk eğitimi almıştır. Ileri seviyede İngilizce konuşan oyuncumuz Rahimcan Kapkap, tango, salsa, vals, bachata gibi danslarda da oldukça başarılıdır. Tenis, voleybol ve basketbol gibi sporlarla yakından ilgilenen oyuncumuz Rahimcan Kapkap, El Kızı dizisinde canlandırdığı Mert karakteri ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır.

Rahimcan Kapkap Yer Aldığı Diziler

Yıldız Teknik Üniversitesinde eğitimine devam eden Rahimcan Kapkap El Kızı dizisinde canlandırdığı Mert karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha önce herhangi bir dizi ya da film de yer almayan Rahimcan Kapkap’ın profesyonel oyuncu olarak yer aldığı ilk projesi El Kızı dizisidir

Rahimcan Kapkap Resmi Instagram Hesabı

El Kızı dizisinde Harun’un kardeşi olan Mert karakterine hayat veren yakışıklı oyuncumuz Rahimcan Kapkap sosyal medyada da oldukça aktiftir. Sektörün yeni yüzlerinden olan Rahimcan Kapkap resmi ınstagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. İnstagram da 31 gönderisi ve 8 binden fazla takipçisi bulunan oyuncumuz Rahimcan Kapkap’ın resmi ınstagram hesabı: @rahimcabk

Rahimcan Kapkap Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan yakışıklı oyuncumuz Rahimcan Kapkap’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak edilmiştir. 23 yaşının içinde olan Rahimcan Kapkap henüz evli değildir. Oyuncumuz Rahimcan Kapkap sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuzun hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

El Kızı Dizisi Mert – Rahimcan Kapkap Kıyafetleri

El Kızı dizisi ile profesyonel oyunculuğa adım atan Rahimcan Kapkap, yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir. Son dönemin popüler oyuncuları arasında bulunan Rahimcan Kapkap tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için Rahimcan Kapkap’ın özel hayatında ve El Kızı dizisinde giydiği pantolon, kazak, tişört, hırka, mont, kaban, ceket, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız

Bu haberimizde El Kızı dizisine yeni katılan Mert karakterini ve Mert karakterini canlandıran oyuncumuz Rahimcan Kapkap’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. El Kızı Dizisi Mert Kimdir? Harun’un Kardeşi (Rahimcan Kapkap) hakkında yazdık. El Kızı Dizisine yeni gelen oyuncular burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.