El Kızı Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

13.11.2021
871

Sizler için El Kızı dizisine yeni gelen katılan oyuncuları ve diziden ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız. NTC Medya imzalı El Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Feride Kaytan oturmaktadır. Senaryosunu Hilal Yıldız’ın kalame aldığı El Kızı dizisi her Cumartesi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. 23 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan El Kızı dizisinin çekimleri Muğla da devam etmektedir. Aşk ve drama türünde ki El Kızı dizisine yeni katılan ve diziden ayrılan oyuncular da merak edilmiştir. Bizde sizler için El Kızı dizisine yeni katılan ve diziden ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız.El Kızı Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular

El Kızı Dizisine Yeni Katılan Oyuncular

Her cumartesi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan El Kızı dizisinin çekimleri Muğla’nın Ula ilçesinde devam etmektedir. NTC Medya imzalı El Kızı dizisine yeni katılan oyuncular da merak edilmektedir. Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu El Kızı dizisine Songül karakteriyle Gökçe Akyıldız dahil olmuştur. Bizde sizler için El Kızı dizisine yeni katılan oyuncumuz Gökçe Akyıldız’ı yakından tanıtacağız ve dizinin oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Mert (Rahimcan Kapkap)

Rahimcan Kapkap El Kızı dizisinin oyuncu kadrosuna Mert karakteri olarak katıldı. Mert Nermin’in oğlu, Harun’un kardeşidir. Oyunculuk konusunda çok fazla deneyimi olmayan Rahimcan Kapkap El Kızı dizisinde bir hayli ön planda olacak. Mert karakteri önemli rollarden birisi olacak. Detaylar için >> El Kızı Dizisi Mert Rahimcan Kapkap El kızı dizisinde Mert rolünde

Songül (Gökçe Akyıldız)

El kızı dizisine yeni gelen Songül (Gökçe Akyıldız)El Kızı dizisine yeni katılan Songül karakterine güzel oyuncumuz Gökçe Akyıldız hayat verecektir. 30 Ekim 1992 yılında Sinop’ta dünyaya gelen Gökçe Akyıldız Haliç üniversitesinden mezun olmuştur. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak oyunculuğa adım atan Gökçe Akyıldız 2002 yılında vizyona giren Bir Tutam Baharat isimli sinema filmi ile profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Özellikle 2015-2018 yılları arasında Songül karakterine hayat verdiği Kırgın Çiçekler dizi sayesinde tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Fatih Harbiye, Bizim Okul, Kötü Yol, Hayat Devam Ediyor, Gazi, Ezo Gelin, Beşinci Boyut, Zeynep, Büyük Buluşma gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

El Kızı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

23 Ekim 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan El Kızı dizisinden ayrılan oyuncularda merak edilmiştir. Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan El Kızı dizisinden 1. bölümde Nur Yazar ayrılmıştır. Feride Kaytan yönetmenliğinde çekilen El Kızı dizisinden ikinci bölümde ise, Zeliha karakterine hayat veren oyuncumuz Sedef Avcı ve Resul karakterini canlandıran Fikret Kuşkan ayrılmıştır. Bizde sizler için El Kızı dizisinden ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız ve dizinin oyuncu kadrosundan ayrılan isimler olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Ayfer Bozdağlı (Nur Yazar)

Resul’un ikinci eşi ve Bekir’in ablası olan Ayfer 1. bölümde diziden ayrılmıştır. Ayfer Bozdağlı karakterine hayat veren oyuncumuz Nur Yazar ise, 7 Ocak 1982 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesinden mezun olan Nur Yazar kamera karşısına ilk defa 2005 yılında Aşka Sürgün isimli dizi ile geçmiştir. Oyuncu Dükkanı menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz özellikle 2016 yılında Aşk Ve Mavi dizisinde hayat verdiği Fatma karakteri ile tanınır hale gelmiştir. El Kızı dizisinden birinci bölümde ayrılan oyuncumuz daha önce Yeni Evli ve Sevdim Seni Bir Kere gibi başarı projelerde de yer almıştır.El kızı dizisi Ayfer Bozdağlı (Nur Yazar)

Resul Bozdağlı (Fikret Kuşkan)

Ezo’nun babası olan Resul yangında ölmüş ve El Kızı dizisinden 2. bölümde ayrılmıştır. Resul Bozdağlı karakterini canlandıran oyuncumuz Fikret Kuşkan ise, 22 Nisan 1965 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan Fikret kuşkan kamera karşısında ilk defa 1988 yılında vizyona giren Sis isimli sinema filmiyle geçmiştir. Sis filminde hayat verdiği Murat karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Gençler isimli dizide yer almıştır. Oyuncumuz Fikret Kuşkan daha önce Parmaklıklar Ardında, Hayat Devam Ediyor, Kızlarım İçin, Zalim İstanbul, Bıçak Sırtı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.El kızı dizisi Resul Bozdağlı (Fikret Kuşkan)

Zeliha Bozdağlı (Sedef Avcı)

Ezo’nun annesi olan Zeliha karakteri Resul tarafından camdan atılarak öldürülmüştür. Zeliha karakterine hayat veren oyuncumuz Sedef Avcı, 22 Ocak 1982 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi Çalışma ekonomisi bölümünden mezun olan Sedef Avcı, bir dönem mankenlik yaptıktan sonra 1997 yılında yayınlanan Böyle mi Olacaktı isimli diziyle oyunculuğa adım atmıştır. 1997 Elite Model Look birincisi olan oyuncumuz daha önce Ezel, Arka Sokaklar, Bedel, Çember, Mehmet Bir Cihan Fatihi, Payitaht Abdülhamid, Mazi Kalbimde Yaradır, Evlat Kokusu, Boynu Bükükler, Menajerimi Ara gibi başarılı projelerde de yer almıştır.El kızı dizisi Zeliha Bozdağlı (Sedef Avcı)

Sizler için El Kızı dizisinden ayrılan oyuncuları ve yeni katılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. El Kızı Dizisine Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular hakkında bilgiler verdik. El Kızı Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.