Disney+Plus da Başlayacak Olan Yeni Diziler

Disney+Plus da Başlayacak Olan Yeni Diziler hangileri, bir çok önemli oyuncunun yer alacağı Disney+Plus digital kanalında yeni Türk dizileri merak edildi.

09.03.2022
2.315

Bu konuda Disney+Plus da başlayacak olan yeni dizilerden bahsedeceğiz. 2022 yılının Ocak ayında Rtük’ten onay alan Disney+Plus Haziran ayından itibaren internet ortamında yeni dizileriyle izleyici karşısına çıkacaktır. Henüz yayın hayatına başlamadan bile dikkatleri üzerine çeken ve bir çok oyuncunun anlaşma sağladığı Disney+Plus da başlayacak olan yeni dizilerde merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Disney+Plus da başlayacak olan yeni dizilerden bahsedeceğiz.

Disney+Plus da Başlayacak Olan Yeni Diziler

2022 yılının haziran ayında bir çok yeni diziyle karşımıza çıkacak olan Disney+Plus ile Aras Bulut İynemli, Hafsanur Sancaktutan, Cansu Dere, Demet Özdemir, Burak Deniz, Şahan Gökbakar, Pınar Deniz, Buğra Gülsoy, Kenan Imirzalioğlu, Engin Akyürek gibi oldukça başarılı isimler anlaşmak sağlamıştır. Biz de sizler için bu konumuzda Disney+Plus da başlayacak olan yeni dizilerden ve Disney+Plus ile anlaşma sağlayan oyunculardan bahsedeceğiz.Disney+Plus da Başlayacak Olan Yeni Diziler

Atatürk Dizisi

Yapımcılığını Lenistar Medyanın üstlendiği Atatürk dizisi 29 Ekim 2023 tarihinde yayınlanacaktır. Adından da anlaşıldığı gibi ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını anlatacak olan Atatürk dizisinin yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin oturacaktır. Dijital platform olan Disney+Plus da yayınlanacak olan Atatürk dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Dizinin başrolü için başarılı oyuncumuz Aras Bulut İynemli ile anlaşma sağlanmıştır.

Aras Bulut İynemli

Atatürk dizisinin başrolünde yer alacak olan oyuncumuz Aras Bulut İynemli, 25 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi Uçak mühendisliği bölümünden mezun olan Aras Bulut İynemli, çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektöre adım atmıştır. Kariyerindeki ilk çıkışı Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı Mete karakteriyle yakalayan oyuncumuz daha önce Çukur, İçerde, Muhteşem Yüzyıl, Martıların Efendisi, 7. Koğuştaki Mucize gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Gri Dizisi

Taylan Biraderler yönetmenliğinde çekilecek olan Gri dizisinin yapımcılığını OGM Pictures yapım şirketi üstlenmiştir. Disney+Plus da yayınlanacak olan Gri dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Dizinin başrolü için yakışıklı oyuncumuz Kenan İmirzalıoğlu ile anlaşma sağlanmıştır. Senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı Gri dizisi 2022 yılının haziran ayında izleyici karşına çıkacaktır.

Kenan İmirzalıoğlu

Gri dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Kenan İmirzalıoğlu, 47 yaşının içindedir ve 18 Nisan 1974 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 1997 yılında 10. Best Model of the World yarışmasında ülkemizi temsil eden ve birinci olan Kenan İmirzalıoğlu bu şeklide sektöre adım atmış ve kamera karşısına ilk defa 1998 yılında Deli Yürek isimli diziyle geçmiştir. İlk dizisi olmasına rağmen bu dizideki performansı ile tanınır hale gelen oyuncumuz özellikle Ezel ve Karadayı dizileri ile adını tüm ülkeye duyurmuştur.

Dünya İle Benim Aramda Dizisi

Disney+Plus da yayınlanacak olan Dünya İle Benim Aramda dizisinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturacaktır. Cast çalışmaları devam eden Dünya İle Benim Aramda dizisinin çekimleri 2022 yılının mart ayında başlayacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrol oyuncuları belli olmuştur. Disney+Plus da karşımıza çıkacak olan Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrolünde Demet Özdemir, Hafsanur Sancaktutan ve Buğra Gülsoy yer alacaktır.

Demet Özdemir

Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrolü için anlaşma sağlayan oyuncumuz Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Profesyonel olarak dans eden Demet Özdemir profesyonel oyunculuğa 2013 yılında Sana Bir Sır vereceğim dizisiyle adım atmıştır. İlk dizisi olmasına rağmen Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde ki performansıyla büyük beğeni toplayan ve ertesi yıl Kurt Seyit ile Şura dizisinde yer alan oyuncumuz kariyerindeki ilk çıkışı Çilek Kokusu dizisiyle yakalamıştır.

Hafsanur Sancaktutan

Dünya İle Benim Aramda dizisinin başrolünde yer alan güzel oyuncumuz Hafsanur Sancaktutan, 20 Mart 2000 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Çocuk yaşta tiyatro oyunlarında yer almaya başlayan Hafsanur Sancaktutan çeşitli reklam filmlerinde yer olarak sektöre adım atmıştır. 2018 yılında Gülperi dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan ve dizide Fidan karakterini canlandıran oyuncumuz kariyerinde ki asıl çıkışı 2021 yılında başrolünde yer aldığı Son Yaz dizisiyle yakalamıştır.

Buğra Gülsoy

Dünya İle Benim Aramda dizisinin erkek başrol oyuncusu Buğra Gülsoy, 22 Şubat 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Doğu Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun olan Buğra Gülsoy, Kıbrıs Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda yer almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2004 yılında vizyona giren Trio sinema filmiyle geçmiştir. Başarılı oyuncumuz Kızım, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Kuzey Güney, Azize, Misafir, Eski Hikaye, Unutulmaz gibi oldukça başarılı projelerde de yer almıştır.

Siyaha Bulaşan Kadınlar Dizisi

Disney+Plus da izleyici karşısına çıkacak olan Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisinin yapımcılığını Med Yapım’ın üstenmiştir ve Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisinin yönetmen koltuğunda da Özer Feyzioğlu oturacaktır. Büşra Cebe’nin aynı isimli romanından uyarlanan Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisinin cast çalışmaları devam etmektedir. Dizinin başrolü için bir çok isimle görüşülmüş olsa da Sihaya Bulaşan Kadınlar dizisiyle güzel oyuncumuz Cansu Dere anlaşma sağlanmıştır.

Cansu Dere

Siyaha Bulaşan Kadınlar dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Cansu Dere, 4 Ekim 1980 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey 3. güzeli olan ve profesyonel mankenlik yapmaya başlayan Cansu Dere, 2004 yılında yayınlanan Metro Palas dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Özellikle, Ezel dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelen oyuncumuz Cansu Dere Sadakatsiz dizisi final yaptıktan sonra Disney+Plus da izleyici karşısına çıkacaktır.

Kaçış Dizisi

2022 yılının haziran ayında izleyici karşısına çıkacak olan Kaçış dizisinin yapımcılığını 03 Medya ve Same Film üstlenmiştir. Cast çalışmaları devam eden Kaçış dizisinin senaryosunu ise Ali Doğançay kaleme alacaktır. Disney+Plus da yayınlanacak olan Kaçış dizisinin çekimleri ise Gaziantep’te yapılacaktır. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın’ın oturduğu Kaçış dizisinin başrolünde ise oyuncumuz Engin Akyürek yer alacaktır.

Engin Akyürek

Kaçış Dizisinin başrolü için anlaşma sağlayan Engin Akyürek, 12 Ekim 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tarih Bölümünden mezun olan Engin Akyürek, Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında birinci olduktan sonra oyunculuğa adım atmıştır. Daha önce Karayılan, Yabancı Damat, Bir Bulut Olsam, Kara Para Aşk, Fatmagül’ün Suçu Ne? gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2021 yılında Sefirin Kızı diziyle geçmiştir.

Şahan Gökbahar

Disney+Plus ile anlaşma sağlayan Şahan Gökbahar 22 Ekim 1980 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden dereceyle mezun olan Şahan Gökbahar kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Zıbın programı ile geçmiştir. Özellikle Recep İvedik servisi sayesinde tanınır hale gelen oyuncumuz daha önce Gen, Celal ile Ceren, Osman Pazarlama, Kayhan gibi başarılı projelerde yer almıştır. Şahan Gökbahar’ın Disney+Plus da hangi dizide yer alacağı henüz belli değildir.

Burak Deniz

17 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Burak Deniz, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde Sanat Tarihi okumuştur. 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlükleri dizisiyle oyunculuğu adım atan Burak Deniz, Aşk Laftan Anlamaz dizisindeki performansıyla adını duyurmayı başarmıştır. Daha önce Sultan, Kaçak, Medcezir, Tatlı Küçük Yalancılar, Gecenin Kraliçesi, Bizim Hikaye, Maraşlı gibi projelerde de yer alan oyuncumuz Disney+Plus ile anlaşma sağlamıştır.

Pınar Deniz

Disney+Plus ile anlaşma sağlayan bir diğer oyuncumuz da Pınar Deniz’dir. 4 Kasım 1993 yılında Adana’da dünyaya gelen Pınar Deniz İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Sil Baştan isimli diziyle geçen oyuncumuz dizide canlandırdığı Evrim karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Beyaz Yalan dizisinde yer almıştır. Kariyerindeki ilk çıkışı Vatanım Sensin dizisiyle yakalayan oyuncumuz şimdilerde Yargı dizisinin başrolünde yer almaktadır.

Bu konumuzda Disney+Plus da başlayacak olan yeni dizilerden bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmandan bizlere iletebilirsiniz. 2023 yılında başlayacak tüm diziler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.