Çok Güzel Hareketler 2 Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

08.01.2023
1.529

Bu konumuzda 2008-2011 yılları arasında yayınlanan Çok Güzel Hareketler programının devamı niteliğinde olan Çok Güzel Hareketler 2 programının 2023-2024 yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağından, bu sezon final mi yoksa sezon finali mi yapacağından ve programın ne zaman final yapacağından bahsedeceğiz. Hemen belirtelim ki program şok bir final kararı aldı..

Çok Güzel Hareketler 2 2023-2024 Yeni Sezonda Olacak Mı?

Son DAKİKA: ‘Çok Güzel Hareketler 2’ programı Kanal D’de 31 Ocak 2022 günü final yapıyor! Yapımcılığını BKM Film’in, genel sanat yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın, yönetmenliğini ise Özge Toprak’ın üstlendiği, geçici olarak Eser Yenerler’in sunumu ile ekrana gelen program Kanal D’deki ekran macerasını sonlandırıyor. Çok Güzel Hareketler 2 final bölümüyle 31 Ocak 2022 de Kanal D de olacak. Bu sezon yeni gününde ekrana gelen programın önümüzdeki günlerde yeni adresinde yep yeni bir kanalda izleyici ile buluşması bekleniyor. ‘Çok Güzel Hareketler 2’ final bölümüyle pazartesi 20.00’de Kanal D’de! Not: Programın yeni kanalı ve oyuncuları burada: https://dizioyuncu.com/cok-guzel-hareketler-2-yeni-sezon

10 Şubat 2019 tarihinde Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan program 2008-2011 yılları arasında yayınlanan Çok Güzel Hareketler’in devamı niteliğindedir. BKM Mutfak imzalı program sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Sanat Yönetmenliğini Yılmaz Erdoğan’ın üstlendiği program aldığı reytinglerle yükselişe geçerken, sergilediği komik skeçlerle de adından sıkça söz ettirmektedir. 3. sezonunda olan ve geniş izleyici kitlesine sahip olan eğlence programı Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonda da yine ekranlarda olmaya devam edecektir.

Çok Güzel Hareketler 2 Bitecek Mi?

Çok Güzel Hareketler 2 Ne Zaman Final Yapacak Bitecek3 sezondur Kanal D ekranlarında bizlerin karşısına çıkan eğlence programı başarılı isimleri sayesinde ve komik skeçleriyle sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer almaya devam etmektedir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan ve izleyiciye kendini sevdirmeyi başaran programın sunuculuğunu ise Yılmaz Erdoğan üstlenmiştir. Ancak daha sonradan Yılmaz Erdoğan’ın yanına başarılı komedyen Eser Yenenler de dahil olmuştur. Bu iki ismin beraber sunduğu eğlence programı henüz bitmeyecektir.

Çok Güzel Hareketler 2 Final Mi Sezon Finali Mi Yapacak?

63. bölümde Yılmaz Erdoğan’ın yanına Eser Yenenler’inde katıldığı programın geniş bir izleyici kitlesi vardır. 10 Şubat 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan Çok Güzel Hareketler 2, aldığı reytinglerle yükselişe geçerken ve sosyal medyada da bu kadar gündem olurken final yapması gibi bir durum yoktur. Bu sezon kesin olarak, sezon finaline gidecek olan program önümüzde ki sezon yine kaldığı yerden devam edecektir. Ancak sevilen program Çok Güzel Hareketler 2’nin sezon final tarihi kesin olarak belli değildir.

Çok Güzel Hareketler 2 Ne Zaman Final Yapacak?

Çok Güzel Hareketler 2 2021-2022 Yeni Sezonda var mı2008-2011 yılları arasında yayınlanan Çok Güzel Hareketler programının devamı olan, Çok Güzel Hareketler 2 programı 3. sezondur Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır. Bu sezon kesin olarak sezon finaline gidecek olan eğlence programının final tarihi henüz belli değildir. Program kendini izleyiciye bu kadar sevdirmişken ve ilgi görmüşken doğal olarak final konuşulmamıştır. Bundan dolayı programın ne zaman final yapacağı belli değildir ancak ekranların sevilen programlarından biri olmayı başaran Çok Güzel Hareketler 2 programı uzun yıllar daha ekranlarda ki yerini korumaya devam edecektir.

Bu konumuzda sizlere Çok Güzel Hareketler 2 programının 2023-2024 yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağından, programın bu sezon bitip bitmeyeceğinden ve final tarihinden bahsettik. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Çok Güzel Hareketler 2 Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? konumuz şimdilik bu kadar. Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. ......... dedi ki:

    Sezon finali veriyormuş ama tarihi belli değilmiş.

  2. Anonim dedi ki:

    hiç bişey anlamadım