Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler? (2019-2020)

1 Yorum 249 kez izlendi

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezonda Gelen Oyuncular Kimler? (2019-2020) Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni sezonu yakın zamanda ekranlarda başlayacak. Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonu eylül ayında başlayacak. Yeni sezonunda programa katılan ve programdan ayrılan isimler var elbette. Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni sezonunda yeni oyuncular katılınca bilgileri konumuzun devamında sizlerle.

Kanal D Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezon tarihi 8 Eylül PazarKanal D Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezon tarihi 8 Eylül Pazar

Kanal D’nin iyi izleyici çeken programı Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonuyla 8 Eylül Pazar akşamı başlıyor… BKM Mutfak ikinci kuşak oyuncularından oluşan Çok Güzel Hareketler 2 kadrosu Yılmaz Erdoğan’ın yönetimi ile yayınlanıyor. Atölyede çalışılan ve seyirciye ulaşan yeni skeçlerle Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni oyuncuları kimler resimleri bilgileri sizlerle.  Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonuyla 8 Eylül Pazar 20.00’da Kanal D’de yayınlanmaya başlıyor.

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezonda Kimler Geldi?

Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni sezonunda programa yeni oyuncular katıldı mı? Çok Güzel Hareketler 2 de yeni sezon fragmanında yeni bir oyuncu görülmüyor. Program yayınlandığı esna da yeni oyuncu katılırsa konumuza ekleme yapacağız. Çok Güzel Hareketler 2 Yeni sezon tanıtımda tüm ekibin heyecanla yeni sezona hazırlandığı görülüyor. Atölyede, yazlık evde birlikte oldukları her anda çalıştıkları, skeç yazdıkları ve Yılmaz Erdoğan ile kritik yaptıkları görülüyor.

Çok Güzel Hareketler 2 ekibi yeni sezona bomba gibi hazırlandı. Tüm ekip yeni sezonda oynayacakları skeçleri hem yazdı hem oyuna çalıştı. Çok çalıştılar ve yeni sezonda izlenmeyi hakediyorlar. Bakalım yeni sezonda nasıl bir izlenme elde edecekler?

Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonunda yeni katılan oyuncuların isimleri neler? 

Çok Güzel Hareketler 2 programı yeni sezon tanıtım fragmanında şimdilik yeni bir oyuncu göze çarpmıyor. Ancak yeni katılan oyuncuların isimlerini bilgilerini konumuza ekleyerek konumuzu güncel tutacağız. Önceki sezon ilk olarak Çok Güzel Hareketler 2 başladığında oyuncuların hepsi yeni olduğu için çok merak edilmişti. Özellikle programdaki karakterleri artık üstlerine yapışınca o isim ile anılır oldular. Bu yüzden de oyuncular hem seviliyor hem de merak ediliyor.

Çok Güzel Hareketler 2 Yeni Sezon Başlama Tarihi:

Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonu ne zaman başlayacak? Çok Güzel Hareketler 2 yeni sezonu merakla beklenen programın yeni sezon başlama tarihi netleşti. Çok Güzel Hareketler 2 programı bu sezon 8 Eylül pazar günü yayına başlıyor. Çok Güzel Hareketler 2 programı herkesi güldürmeye geliyor. Yeni sezonu da 8 eylül 2019 pazar akşamı Kanal D ekranlarında olacak. 

Çok Güzel Hareketler 2 Tutuldu mu izlendi mi? Son Reytingler Nasıl?

Çok Güzel Hareketler 2 programı yayına başladığı 10 Şubat akşamında itibaren genel olarak %4 reyting aldı. Çok Güzel Hareketler 2 programı reytinglerde karışık bir sıralama izledi. 2. olduğu da oldu 12. de. Ancak son haftalarda yani sezon finaline doğru Çok Güzel Hareketler 2 programı daha çok izlendi ve son 3 hafta da sırası ile 4. 2. 4. oldu. Gayet başarılı bir sıralama. Yeni sezonda da Çok Güzel Hareketler 2 programı böyle başarılı reyting grafiği elde ederse uzun soluklu bir dizi olacaktır.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Bence gayet komikler sadece seri skeçleri üst üste değil arada verseler ve belirli karakterler üzerinden gitmeseler daha iyi olacak

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba