Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri Neresi?

İlk bölümü ile 1 Nisan Perşembe akşamı seyircilerin beğenisine sunulacak olan Camdaki Kız dizisi hakkında pek çok merak edilen konu oldu. Dizinin oyuncuları ve konusu merak edilirken dizi hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de dizinin çekim yerleri oldu. Yayınlanmış olan fragmanını izleyen izleyiciler dizinin çekim yerlerini merak edip araştırmaya başladı. Sizlere yardımcı olabilmek adına bu konumuzda da sizlere Camdaki Kız dizisinin çekim yerlerinden detaylı bir şekilde sizlere bahsedeceğiz.Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekiliyor?

Oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Hamza Yazıcı, Merve Polat, Nur Sürer, Şerif Erol, Selma Ergeç, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran Camdaki Kız dizisinde pek çok dizide de olmuş olduğu gibi pek çok farklı mekandan yararlanıldı. Dizinin çekimleri boyunca sokak, cadde ve apartman gibi kavramları sıkça yer verildi.

camdaki kiz nalanin evi nerede

Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın evi nerede?

Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın evi Boğaziçi köprüsünü görev boğazdaki yalılardan bir tanesi. Nalan’ın evi çok güzel ve eski binalardan. Camdaki Kız dizisinde Nalan annesinin gölgesinde büyümüş bir kızken Sedat tam tersi yasak ilişki yaşayan biridir. Ama o da babasının gölgesinde büyür ve her dediğini yapmak zorundadır. Camdaki Kız dizisi Nalan’ın evi bilgileri adresine ulaşınca sizlerle paylaşıyoruz.

Camdaki Kız dizisi Nalan'ın cam fanusta durduğu yerCamdaki Kız dizisi Nalan’ın cam fanusta durduğu yer: İstanbul/ Taksim-İstiklal Caddesi Camdaki Kız dizisinin çekimlerinin sürdürülmüş olduğu apartman ise Cihangir’de yer alıyor.

camdaki kiz Nalanin evi nerede (1)

Camdaki Kız Dizisi Sedat’ın Evi Nerede?

Sedat’ın evi çok eski görünümlü bir villa. Camdaki Kız dizisinde Sedat’ın babası Rafet fazla para harcamayı sevmeyen biridir. Bu yüzden de evinin dış yapısı bile çok bozuktur eski bir bina görüntüsündedir. Camdaki Kız dizisinde Sedat’ın evi de İstanbul’un eski konaklarından birisi.

camdaki kiz dizisi Sedat'in evi nerede

Camdaki Kız Dizisi Çekim Yerleri Neresi?

Camdaki Kız dizisi Kanal D’de olan yayın hayatına başlamadan önce pek çok fragman yayınladı. Fragmanda Burcu Biricik’in yani Nalan karakterinin kafes içerisinde beklediği yer İstanbul’da Taksim Meydanı’ndaki İstiklal Caddesi‘nde yer almaktadır. Dizinin çekimlerinin sürdürülmüş olduğu apartman ise Cihangir’de bulunmaktadır.

Camdaki Kiz dizisi nerede cekiliyor bilgileri

Camdaki Kız dizisinde Nalan ve Sedat’ın çalıştığı şirketin giriş yeri de çok gösterişli. Nalan ve Sedat işyeri İstanbul’da yer alıyor. Camdaki Kız dizisinde mekanları resimleri bilgilerini araştırıp konumuza eklemeye çalışıyoruz.

Camdaki Kız Dizisi Çekim Yerleri Neresi

Camdaki Kız Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Camdaki Kız dizisinin çekimleri için de pek çok dizi gibi İstanbul ili tercih edildi. İstanbul’un Taksim, Tarlabaşı, Beyoğlu ve Cihangir gibi pek çok semtinde çekimler sürdürmeye devam etmektedir. Ekranlarda görecek olacağımız sahnelerin pek çoğu Tarlabaşı, Beyoğlu, Cihangir ve Taksim semtlerinde çekilmiştir.Camdaki Kız Dizisi Çekim Mekanları

Camdaki Kız Dizisi Çekim Mekanları

1 Nisan Perşembe günü yayın hayatına başladığı zaman insanların beğenisini kazanacak olan Camdaki Kız dizisi şimdiden oldukça ses getirdi. Dizi dram türünde bir dizi olurken yönetmenliğini Nadim Güç üstlenmektedir. Camdaki Kız dizisinin yönetmeni Nadim Güç ise senaryoya uygun olarak pek çok farklı çekim yerinden faydalandı. Camdaki Kız dizisinin çekim yerlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Sizlerle Camdaki Kız dizisinin çekim yerlerini paylaşmak istedik. Sizlerin de Camdaki Kız dizisi yayın hayatına başladığı zaman sahnelerden nerede olduğunu merak ettiğiniz kısımlar olursa bölüm ve sahne bilgisi ile birlikte aşağıda yer alan yorum kısmından bize sorabilirsiniz. Camdaki Kız dizisindeki oyuncularımızı da tanımak adına Camdaki Kız Dizisi Oyuncu kadrosu isimli konumuza bakabilirsiniz.

Yorum yaz

12 Yorum

  1. Avatar Gül Güven

    Merhaba
    Cok ilginçbir hikaye, gercek olması simdiden huzun verdi.
    Kalvaltı yapilan yerin manzarası harika. Nerde cekildi?
    Sevgiler❤

Etiketler