Burak Özçivit Kuruluş Osman Dizisinden Bölüm Başı Kaç Lira Alıyor Ücreti Maaşı?

Yorum Yap 189 kez izlendi

Burak Özçivit Kuruluş Osman Dizisinden Bölüm Başı Kaç Lira Alıyor Maaşı ne Kadar? Uzun zamandır sosyal medyayı işgal eden Kuruluş Osman dizisi yakında yayınlanmaya başlayacak. Kuruluş Osman dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde bir dönem dizisi. Bu yüzden de merakla bekleniyor. Diriliş Ertuğrul dizisi reytinglerde her zaman ilk sırada yer alıyordu. Kuruluş Osman’da Diriliş Ertuğrul dizisinin reyting başarısını sürdürecek mi? Yoksa beklenen olmayacak mı göreceğiz.

Kuruluş Osman dizisi başrol oyuncusu Burak Özçivit. Burak Özçivit Kuruluş Osman dizisinde Osman Gazi rolünü canlandıracak. Osmanlı Devleti’nin kurucusu olan Osman Gazi’nin hayatı savaşları zaferleri anlatılacak bu dizide. Kuruluş Osman dizisi başrol oyuncusu olan Burak Özçivit diziden ne kadar ücret alacak? Bölüm başı parası bilgileri konumuzun devamında.

Burak Özçivit Kuruluş Osman Dizisinden Bölüm Başı Kaç Lira Alıyor?

Kuruluş Osman dizisi başrol oyuncusu olan Burak Özçivit’in bölüm başı ne kadar para aldığı merak konusu oldu. Burak Özçivit bu zamana kadar rol aldığı dizilerde iyi ücretler aldı. Son olarak rol aldığı Kara Sevda dizisinde 90.000 TL alıyordu. Kara Sevda dizisinden sonra ücreti çok arttı Burak Özçivit’in. Hem başarılı hem yakışıklı hem de bir aile babası olarak oyunculukta level atladı diyebiliriz. Burak Özçivit yeni dizisi Kuruluş Osman ile en yüksek ücreti alacaktır. Çünkü Kara Sevda dizisinden sonra oyunculuk başarısı daha da katlandı Burak Özçivit’in.

Burak Özçivit Kuruluş Osman dizisinden ne kadar ücret alıyor? İşte cevabı sıkı durun çünkü fiyatı duyunca şaşıracaksınız. Burak Özçivit Kuruluş Osman dizisinden bölüm başına 325 bin TL kazanacak. Burak Özçivit’in Diriliş Osman dizisi haftalık ücreti bu. Bir de aylık maaşını hesaplayalım dersek işte; Burak Özçivit’in aylık geliri 1 milyon 300 bin TL.

Burak Özçivit Daha Önce Ne Kadar Ücret Alıyordu?

Burak Özçivit Kuruluş Osman dizisinde başarılı bir performans sergileyecektir. Burak Özçivit’a Kuruluş Osman dizisinde Aslıhan Karalar’ın eşlik edeceği konuşuluyor. Ancak kesinlik kazanmadı. Burak Özçivit Diriliş Osman dizisi için at binme ve kılıç dersleri alıyor. Burak Özçivit bu zamana kadar rol aldığı dizilerde de iyi ücretler aldı. Bazılarını yazarak Kuruluş Osman dizisinin ücreti ile kıyaslayabiliriz.

Kuruluş Osman dizisinde bölüm başı 325.000 TL alacak. Önceki dizilerinde Burak Özçivit 2017 yılında yayınlanan Kara Sevda da 90.000 TL kazanıyordu. Çalıkuşu dizisinde bölüm başı 40 bin tl kazanan Burak Özçvit rol aldığı reklam filmlerinde de ücretini artırdı. Burak Özçivit Ortadoğu’da çok fazla hayran kitlesine sahip. Bu yüzden de Dubai Şeyhi El Maktum’un sahibi olduğu Emaar Square Mall’ın reklam yüzü oldu. İki gün süren çekimler karşılığında 5 milyon TL aldı.

Sizce bu ücretler nasıl? Burak Özçivit yeni dizisi Kuruluş Osman’da bölüm başı 325.000 TL kazanırken siz bunu nasıl yorumlarsınız? Aşağı yazınız.