Blu TV Ankara Havası Belgeseli Oyuncuları Konusu

Tv
14.02.2020
11

İnternet platformunda yayın yapan Blu TV birbirinden güzel programlara ve belgesellere imza atmaya devam ediyor. Daha önce Ankara temalı Pavyon belgeselini yayınlayan Blu tv şimdi de Ankara Havası isimli güzel ve sıradışı bir Belgeseli ekrana getiriyor. Bizde merak edenler için Ankara Havası belgeselindeki Oyuncuları buraya yazıp programın Konusu amacı hakkında bilgiler vereceğiz.

Blu TV Ankara Havası Belgesel Oyuncular kimlerBlu TV Ankara Havası Belgeseli Oyuncuları

En sevilen dijital dizi platformu olan Blu TV’den yeni bir belgesel daha geliyor ekrana. Daha önce Pavyon belgeseli ile bu alanda ses getiren platform Blu TV’nin yeni belgeseli ‘Ankara Havası‘ toplamda 5 bölümden oluşacak ve her bölümünde yeni bir konu ile tüm Türkiye’ye sorular yöneltecek. Blu TV de yayınlanan Ankara Havası Belgeselinde Oyuncuları sizlere tanıtamayacağız çünkü dizi olmadığı için ancak belgeselde çıkan kişiler var o da kısa süreli olduğu için detaya girmek istemedik.

Ankara Havası Belgeseli Konusu Nedir? (Blu TV)Blu TV Ankara Havası Belgeseli Oyuncuları

Ankara Havası belgeseli tüm Türkiye’nin Ankara denilince aklına gelen hikayelerini anlatacak. Ankara deyince her canda başka bir yeri vardır başkentin. Ankara Havası her bölümünde Ankara’nın farklı değerlerinin işleneceği bir belgesel olacak. Ankara deyince Atatürk, Hacı bayram veli, Anıtkabir, Tiftik keçisi, Angora tavşanı gibi önemli değerler akla gelir. Ankara Havası ilk bölümünde ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ü konu edinecek.

Ankara Havası belgeseli İlk bölümüyle 14 Şubat’ta sevgililer gününde izleyici ile buluşacak. Ankara Havası belgesel programın ilk bölüm fragmanı da yayınlandı. Aşağıdan Ankara Havası belgeselinin ilk tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..