Pavyon Dizisi (Belgesel) Oyuncuları Kimler Gerçek İsimleri Karakterleri

04.07.2019
146

Yeni sezonda hem televizyon kanalları hemde internet platformları yoğun bir şekilde yeni dizilere konsantre olmaya başladılar. Yeni sezon başlayacak dizilerden birisi de Pavyon Dizisi olacak. Hangi kanalda yayınlanacağı merak edilen Pavyon Dizisinin tv de değil internet platformu olan Blu tv de yayınlanacağı öğrenildi.

Pavyon Dizisi (Belgesel) Oyuncuları kimlerGeçtiğimiz yılda bir çok yeni dizi ile izleyenlerini daha çok kendine bağlayan Blu Tv bu sezonda Pavyon başta olmak üzere yeni diziler başlatmaya hazırlanıyor. Yayınladığı diziler ve filmler ile dikkatleri üzerine çeken Blu TV’den 2019-2020 sezonun da yayınlayacağı Pavyon (Belgesel) dizisinin hazırlıklarına ve oyuncu seçmelerine başladı. Geçtiğimiz günlerde tanıtım fragmanı da yayınlanan yeni dizinin oyuncuları merak edilmeye başlandı.

Pavyon Dizisi (Belgesel) Oyuncuları yapımcısı yönetmeniPavyon Dizisi (Belgesel) Oyuncuları Kimler Gerçek İsimleri Karakterleri

Yayınladığı içeriklerle dikkatleri üzerine çeken BluTV’den yeni bir dizi geliyor. Sokağın Çocukları isimli diziyi de çekmeye başlayan Pavyon isimli yeni dizi ile daha geniş kitlelere ulaşmak istiyor. Pavyon dizisinin tüm oyuncu kadrosunu ve oyuncuların canlandıracağı karakterleri konumuzda bulabilirsiniz. Önce kısaca Pavyon dizisinin yapımcısı ve yönetmeninden sonra da senaristinden bahsedelim.

Pavyon Dizisi OyuncularıPavyon (Belgesel) Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi Kim?

Pavyon dizisinin yapımcısı kim, Pavyon dizisini kim yönetecek ve Pavyon dizisini senaryosunu kim yazacak sorularına kısa kısa hemen cevap yazalım. Pavyon dizisi senaryosunu ve yönetmenliğini Sami Öztürk üstlenecek. Pavyon dizisinin yapımcı koltuğunda ise Enver Arcak yer alacak.

https://www.youtube.com/watch?v=MIST4m23eRE

Pavyon (Belgesel) Dizisi kaç bölüm olacak nerede çekilecek?

Bildiğiniz gibi Pavyon deyince akla Ankara’nın uzun yıllardır meşhur olmuş pavyonları akla gelir. Pavyon sektörünün en can alıcı noktası özellikle Ankara ilimizde Tandoğan Maltepe civarlarındaki pavyonlar ve gece kulüpleri yıllardır meşhur olmuş ve tüm Ankara’lılara hizmet eden özel bir raconu olan mekanlardır. Ankara’nın gece hayatı oldukça renkli, işte bu Pavyon belgeseli Ankara’da neler olduğu neler yaşandığını daha net bir şekilde Blu tv de izleyeceğiz.

https://www.youtube.com/watch?v=po53lbkjAwc

Blue tv de yayınlanacak olan ‘Pavyon’ isimli belgesel beş bölümden oluşacak. 5 bölümde merak edilecek olan oyuncuların kimler olduğunu ve bu belgeseli kimin sunacağı çok merak edilecek eminiz. BluTV, bu içeriğiyle Ankara’nın karanlık ama bir o kadar da ışıltılı gece hayatına izleyicilerini davet ediyor. Aşağıdaki fragmandan Pavyon dizisinin ilk tanıtım fragmanını izleyebilir ve belgesel dizisi hakkında yorumlarınızı aşağı belirtebilirsiniz.

Pavyon Dizisi (Belgesel) Oyuncuları nerede çekiliyor‘Pavyon’ belgesel dizisi ilk bölümüyle çok yakında Blue TV’de ekrana gelmeye başlayacak. Blu tv de yayınlanacak olan Pavyon sunucusu kimdir, Pavyon belgeselini sunan seslendiren kişi kimdir sorularına yanıt vermeye çalışacağız bu konumuzda. İşte Pavyon dizisinin sizler için hazırlanan ilk tanıtım fragmanı:

Pavyon dizisinin tanıtım fragmanı videosu

Pavyon dizisinin oyuncu kadrosu ve karakterlerini yeni yayınlanmaya başlayacak olan Pavyon belgesel dizisinin sunucusunu ve görüş bildiren kişileri sizlere yazmaya ve konu hakkında bilgilendirmeye devam edeceğiz. Sizlerde Pavyon dizisi hakkında yorumlarınızı aşağı yazın lütfen.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. Sevgi dedi ki:

    Blutv ye tşk.ler. Ilginç, belgesel niteliğinde olmuş 👍👏👏