Biz Böyleyiz Filmi Oyuncuları Kimler Konusu Vizyon Tarihi İlk Hangi Kanalda?

Tv
07.06.2019
1.447

Biz Böyleyiz Filmi Oyuncuları Kimler Konusu Vizyon Tarihi İlk Hangi Kanalda? Biz Böyleyiz Filmi için hazırlıklar tamamlanıyor. Biz Böyleyiz filmi çekimlerine yakın zamanda başlanacak. Biz Böyleyiz filmi ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşalım oyuncuları kimler, konusu nedir, ne zaman vizyona girecek? Biz Böyleyiz filmi sinemadan sonra ilk hangi kanalda yayınlanacak hepsi konumuzun devamında sizlerle…

Biz Böyleyiz Filmi oyuncu kadrosu

Biz Böyleyiz filminde Özge Özpirinçci ve onun yakın arkadaşı Berrak Tüzünataç rol alıyor. İki yakın arkadaşın başrollerini paylaşacağı Biz Böyleyiz filmi için oyuncu arayışları devam ederken kesinleşen oyuncularda var tabi. Biz Böyleyiz filmini Caner Özyurtlu yönetecek. Oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci, Berrak Tüzünataç, Şebnem Bozoklu, Boran Kuzum ve Hümeyra’nın adı geçiyor. Başarılı oyuncu kadrosuna sahip olan filmin tanıtım fragmanı ve gişe rakamları şimdiden merak konusu oldu.

Biz Böyleyiz Filmi Oyuncuları;

Biz Böyleyiz Filmi Özge Özpirinççi

Biz Böyleyiz Filmi Özge Özpirinççi Kimdir Rolü Ne?

Biz Böyleyiz filmi başrol oyuncusu olan Özge Özpirinçci 1986 İstanbul doğumludur. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Bölümünden mezun oldu. Oyuncu ilk olarak Cesaretin Var Mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu bir çok reklam filminin yüzü oldu. Sempatik tavırları ve neşesi ile tüm rol aldığı yapımlarda kendini sevdirdi. Bu yüzden de dizilerin filmlerin aranan yüzü haline geldi.

özge özpirinçci biz böyleyiz filmi oyuncusu oldu

Özge Özpirinççi’nin rol aldığı yapımlar; Kavak Yelleri, Melekler Korusun, Cesaretin Varmı Aşka,Deli Saraylı, Al Yazmalım, Ağır Roman Yeni Dünya, Aramızda Kalsın, Aşk Yeniden dizilerinde rol aldı. Halen de Fox TV de devam eden Kadın dizisinde başrol oynamaktadır. 2017 yılında Fi dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Özge Pirinççi’nin oynayacağı Biz Böyleyiz filminde hangi rolde oynayacağı henüz belli değil. Biz Böyleyiz filmindeki rolü bilgileri netleşince konumuza eklenecektir.

özge özpirinçci biz böyleyiz filmi

Biz Böyleyiz Filmi Berrak Tüzünataç Kimdir Rolü Ne?

Biz Böyleyiz filmi kadrosunda yer alan 1984 Yalova doğumlu Berrak Tüzünataç liseyi Koç Lisesi’bde kazanarak İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2004 yılında BKM’ye katılarak Yılmaz Erdoğan’dan ders almaya başlamıştır. Şöhrete kavuşması şans eseri olmuştur. Fotoğrafçı Zeynel Abidin Ağgül’ün bir fotoğraf çekimi sırasında kenarda çekimleri izleyen Berrak Tüzünataç’ın fotoğraflarını çekmesi ile meşhur olmuştur. Sonrasında Elele dergisi ile birlikte 4 farklı dergi de kapak resmi olmuştur.

Biz Böyleyiz Filmi oyuncu Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç güzelliği fiziği ile her zaman tam not almıştır. Dizi ve filmlerde rol alan Berrak Tüzünataç’ın yer aldığı bazı yapımları sizlerle paylaşalım. Berrak Tüzünataç ilk olarak 2005 yılında Ödünç Hayat dizisinde rol aldı. Sonra Affedilmeyen, Elveda Rumeli, Bu Kalp Seni Unutur Mu, Ezel, Akrep Çemberi, Muhteşem Yüzyıl, Son, Filinta, Fi, Çi, Dip dizi ve filmleri Berrak Tüzünataç’ın rol aldığı yapımlar arasında yerini alıyor.

Biz Böyleyiz filminde Berrak Tüzünataç hangi rolde oynayacak henüz belli değil. Bilgiler geldikçe konumuz güncellenecek Berrak Tüzünataç’ın rolü karakteri hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Biz Böyleyiz Filmi Şebnem Bozoklu Kimdir Rolü Ne?

Biz Böyleyiz filmi oyuncularından olan Şebnem Bozoklu Kimdir? Şebnem Bozoklu 1979 yılında İstanbul’da doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2001 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümünde eğitim aldı. Çisenti Tiyatro’da Sanat Dansı ile Mondi’nin yönetmenliğini yaptı. TRT’de Hazır Mısınız? programında canlı yayın sunuculuğu yaptı. Sonrasında yine TRT’nin Elma Kurdu programında hem solistlik hem de kukla oynatıcılığı yaptı.Rol aldığı yapımlarla bir çok ödüle layık görülmüştür. Şebnem Bozoklu ilk kez 2006 yılında Selena dizisinde rol aldı. Sonrasında başarılı oyuncunun yer aldığı yapımlar Canım Ailem, Emret Komutanım, Bizim Yenge, Cesur Hemşire, Ulan İstanbul, Çifte Saadet, Altınsoylar ve Şahsiyet. Biz Böyleyiz filminde Şebnem Bozoklu’nun rolü netleşmedi. Bilgilerimiz yenilenmektedir.

Biz Böyleyiz Filmi Boran Kuzum Kimdir Rolü Ne?

Biz Böyleyiz filmi oyuncu kadrosunda yer alan Boran Kuzum 1992 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Boran Kuzum oyunculuğa reklam filmleri ve kısa filmler ile başladı. Boran Kuzum ilk olarak Analar ve Anneler dizisinde oynadı. Sonrasında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Şehzade Mustafa karakterine hayat verdi. Onu son zamanlarda en çok meşhur eden dizi Kanal D dizisi Vatanım Sensin dizisi oldu.

Biz Böyleyiz Filmi oyuncuları Boran Kuzum

Boran Kuzum’u meşhur eden rol aldığı yapımlar şöyle; Vatanım Sensin, Şahin Tepesi ve Hakan Muhafız dizileri oldu. Boran Kuzum’un Biz Böyleyiz filminde hangi rolde oynayacağı belli değil. Netleşince sayfamızda olacaktır.

Biz Böyleyiz Filmi Hümeyra Kimdir Rolü Ne?

Hümeyra hem Türk şarkıcı, besteci, söz yazarı, albüm yapımcısı ve oyuncu olarak sanat dünyamızda yer alıyor.  Hümeyra 1947 yılında İstanbul’da doğdu. 1970’li yıllardan bu yana müzikle ve oyunculukla ilgilenmektedir. Hümeyra yılların sanatçısı olsa da yeni nesile de Avrupa Yakası dizisi ve Babam ve Oğlum filmi sayesinde hitap etmiştir. Hümeyra oyunculuk ve müzik dalında çok başarılı olmuş ve bir çok ödüle layık görülmüştür.

Hümeyra yılların eskitemediği bir isimdir. Yaptığı müziklerin yanı sıra rol aldığı projelerde her zaman kendini kanıtlamıştır. Hümeyra’nın rol aldığı yapımlar; Bir Milyara Bir Çocuk, Kanunun Ötesinde, Yerim Seni, Üzgünüm Leyla, Yeşilçam Denizi, Estağfurullah Yokuşu, Avrupa Yakısı, Sıla, Kabuslar Evi, Kelebek Çıkmazı, Melekler Korusun, Muhteşem Yüzyıl, Annem Uyurken, Paramparça, Şahsiyet. Biz Böyleyiz filminde hangi rolde oynayacağı şimdilik net değildir.

Biz Böyleyiz filminde oyuncu olmak mümkün mü nasıl oyuncu olunur?

Biz Böyleyiz filminde oyuncu olmak mümkündür ancak yan rollerde veya filmde figüran sahneleri için oyuncu başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk başvuru Biz Böyleyiz filminin yapımcısı ile görüşerek oyuncu ihtiyacına uygun olup olmadığını sormak. Biz Böyleyiz filmi için oyuncu seçmelerinden önce mutlaka oyuncu olmak konumuza bakmanızı öneririz >> Oyuncu Olmak İçin Ne Gerekir, Nasıl Oyuncu Olunur Şartları Nedir?

Biz Böyleyiz filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Özge Özpirinççi ve Berrak Tüzünağaç gibi ünlü isimleri kadrosunda bulunduran Biz Böyleyiz filmi için kesin olarak vizyon tarihi belirlenmiş değil. Filmin çekimlerinin ardından montaj esnasında filmin kesin vizyon tarihi belli olur olmaz sizlere duyuracağız bu konumuzda.

Biz Böyleyiz filmi ilk olarak hangi kanalda Ne Zaman yayınlanacak?

Biz Böyleyiz filminin tv de ilk olarak hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı konusunda kesin bir bilgi bizlere ulaşmasa da genellikle Fox tv filmleri ilk olarak yayınlamak için diğer kanallardan bir adım önde olmak için film yapımcıları ile görüşerek filmleri ilk yayınlıyor genelde. Ancak son yıllarda ülkemizde yayılmaya başlayan Net flix gibi platformlarda bazı film yapımcıları ile anlaşarak film ve dizileri yayınlamaya başladılar. Biz Böyleyiz filmi Netflix veya fox tv gibi yerlerden ilk olarak hangisinde yayınlanacak sizlere duyuracağız bu konumuzda.

Biz Böyleyiz filmi Nerede Çekiliyor?

Biz Böyleyiz filminin çekim yerleri nereler diye merak edenler için hemen yazalım. Biz Böyleyiz filmi genellikle İstanbul ağırlıklı çekim yapılan bir film olacak, ancak Biz Böyleyiz filmi sadece İstanbul ile kalmayacak ve güney sahillerimizde de Biz Böyleyiz filmini izleyeceğiz. Ancak bir çok ünlü isim bir araya gelince Biz Böyleyiz filmi nerede çekildi hangi, il ilçe köy diye meraklı soruların da geleceğini fragmandan hemen sonra kesin bilgilerle sizlere aktaracağız.

Biz Böyleyiz filmi setinden fotoğraflar resimler:

Biz Böyleyiz Filmi Oyuncuları kimler set fotoları

Biz Böyleyiz Filmi Oyuncuları setten resim

YORUMLAR

  1. dudu dedi ki:

    meric aralindizileri cokiyi

  2. Erythros dedi ki:

    Dizi,daha once bir cok dizi ve filmin cekildigi,Cesme’nin en guzel yerlerinden biri olan ILDIR koyunde cekildi ve 15 temmuz itibariyla cekimler tamamlandi..