Bir Sevdadır Dizisi Yeşil Kimdir? Sude Zülal Güler

17.12.2023
1.183

Bir Sevdadır dizisi Yeşil kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Bozdağ Film imzalı Bir Sevdadır dizisi TRT 1’de yayınlanacaktır. Senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in yazdığı Bir Sevdadır dizisi Yeşil karakterini genç oyuncumuz Sude Zülal Güler canlandıracaktır. Bizlerde Bir Sevdadır Yeşil’i ve Yeşil rolüne hayat veren oyuncumuz Sude Zülal Güler’i yakından tanıtacağız.

Bir Sevdadır Dizisi Yeşil Karakteri Kimdir?

Sude Zülal Güler Bir Sevdadır Dizisinde Yeşil rolündeYönetmen koltuğunda Yıldız Aşanboğa’nın oturduğu Bir Sevdadır dizisi Yeşil karakteri, dizinin başrolünde yer almaktadır. Yeşil karakteri için seçmeler devam ettiği için çekimlerde ertelenmiştir. Yeşil karakteri, kaderine meydan okuyan töre mağdur bir genç kızdır. Bir Sevdadır Dizisi Oyuncuları ve Konusu:

Bir Sevdadır Dizisi Yeşil Kimdir?

Dizinin başrolünde yer alan Yeşil karakterine oyuncumuz Sude Zülal Güler hayat verecektir. Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan Sude Zülal Güler hakkındaki bilgiler de merak edilmiştir. Bizler de bu içeriğimizde Bir Sevdadır dizisinin kadın başrol oyuncusu Sude Zülal Güler’i yakından tanıtacağız. Sude Zülal Güler hakkındaki tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız.Ağlayan Gelin Dizisi Yeşil Kimdir Sude Zülal Güler

Sude Zülal Güler

25 Ağustos 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sude Zülal Güler, 14 yaşında sektöre adım atmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Mayıs Kraliçesi dizisiyle geçmiştir. Makedonya kökenli olan Sude Zülal Güler, Özden Cengiz Anadolu lisesinden mezun olmuştur. Özellikle Kazara Aşk dizisinde canlandırdığı Şimal Karadeniz karakteriyle tanınan oyuncumuz İcon Talent menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Oyuncumuz en son Gönül Dağı dizisinde rol almıştır.

Sude Zülal Güler Rol Aldığı Diziler ve Filmler

2015 Mayıs Kraliçesi – Pınar – TV Dizisi
2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem – Ayşe Sultan – TV Dizisi
2017 İsimsizler – Biruske – TV Dizisi
2018 Keşif – Esma – Sinema Filmi
2020 Şeref Sözü – İsra Adabeyli – TV Dizisi
2021 Kazara Aşk – Şimal – TV Dizisi
2021 Öğrenci Evi – Esra – İnternet Dizisi
2022 Gülümse Kaderine – Yaren (Gülsün Güneş) – TV Dizisi
2022 Tozluyaka – Mavi Güneş – TV Dizisi
2023 Gönül Dağı – Yeşim – TV Dizisi
2023 ABir Sevdadır – Yeşil – TV Dizisi

Sude Zülal Güler İnstagram Kullanıcı Adı

Sude Zülal Güler yeni dizisi Ağlayan Gelin TRT deBir Sevdadır dizisinin başrol oyuncusu Sude Zülal Güler, sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Instagram’dan sık sık paylaşımı yapan oyuncumuz Sude Zülal Güler’in 95 gönderisi ve 275.000 takipçisi bulunmaktadır. Sude Zülal Güler’in Instagram kullanıcı adı: @zulalsudeguler’dir.

Sude Zülal Güler Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Popüler oyuncumuz Sude Zülal Güler, evli değildir. Oyuncumuzun hayranları onun sevgilisini de merak etmiştir. Başarılı oyuncumuz Sude Zülal Güler, daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Emre Bey ile birlikteydi. Ancak çiftini ilişkisi kısa sürmüştür. Ünlü çift anlaşamamış ve 2023 yılının ilk aylarında yolların ayırmıştır. Sude Zülal Güler’in şimdilerde ise bilinen bir sevgilisi yoktur.

Sude Zülal Güler Kıyafetleri ve Aksesuarları

Güzelliğiyle de yapımcıların ve izleyicilerin büyük ilgisini çeken Sude Zülal Güler, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Genç oyuncumuz tarzıyla da beğeni toplamaktadır. Bizlerde trendleri yakından takip eden güzel oyuncumuz Sude Zülal Güler’in giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri ve kullandığı aksesuarları markalarıyla beraber sayfamızdan paylaşacağız.

Bir Sevdadır Yeşil kimdir? Yeşil rolüne hayat veren oyuncumuz Sude Zülal Güler’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Emel dedi ki:

    Sude Zülali ilk defa Kazara Ask dizisinde izlemistim, daha sonra sevdiğim dizi gönül dağı’na dahil oldu ordan cıkmasına cok üzüldüm. İnşallah bir sevdadır yesil dizisi cumartesi günleri yayınlanmaz yoksa izleyemem 🙁

  2. isimsi dedi ki:

    dizinin karakterleri çok iyi

  3. aysu dedi ki:

    bu dizinin aşığıyım ya severek izliyorum inşallah bozmaz