Beran Özel Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler

09.02.2023
50

Beran Özel Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler hangileri, Beran Özel Kimdir? Kimse Bilmez dizisi Ezgi karakterinden sonra hangi dizilerde oynadı Beran Özel Bilgileri Beran Özel Oynadığı Diziler Beran Özel yaşı boyu nereli bilgileri.

Beran Özel Kimdir? Bilgileri Oynadığı Diziler

Kimse Bilmez dizisi Ezgi Kimdir? Ezgi rolünde oynayan oyuncunun kim olduğu ve Pilot ile sevgili olup olmayacağı merak konusu oldu. Bu konumuzda Kimse Bilmez dizisi Ezgi Kimdir? gerçek adı bilgileri daha önce oynadığı dizileri sizlere sunacağız. Kimse Bilmez Ezgi Pilota aşık olan ve ona yaklaşmak için elinden geleni yapan kızdır. Not: oyuncumuzun yeni Dizisi Aşkın Tarifi Asuman rolü

Kimse Bilmez Ezgi ile Pilot aşık olacak mıSon bölüm fragmanında da gördük ki Kimse Bilmez Ezgi gerçekten Pilot ile arkadaş olmayı çok istiyor. Ama Pilot’un derdi başka, onun sevdiği var. Dizide sevdiği olmayan birisi var oda Ezgiden hoşlanan Hüdaverdi. İleriki zamanda Pilottan yüz bulamayan Ezgi büyük ihtimalle Hüdaverdi ile kıskançlık gösterisinde bulunmak için ona yakınlaşacak ama Pilot ona yüz verir mi bilinmez.

Kimse Bilmez Dizisi Pilotun Mekanı Uçağı Nerede?

Kimse Bilmez Ezgi kimdir9 Temmuz salı akşamı yayınlanan Kimse Bilmez dizisinde Pilotun karşısına beklenmedik anda çıktı Ezgi karakteri. Ezgi Kimdir gerçek adı nedir gibi sorular çok merak edildi? Kimse Bilmez dizisine yeni gelen Ezgi rolü Kimdir? Cevap verelim, Ezgi rolünü Beran Özel oynayacak.

Beran Özel Kimdir? 1994 İstanbul doğumlu olan Beran Özel küçük yaşından beri tiyatroya ilgilidir. Kendisini bu konuda geliştirmiş tiyatro oyuncusudur. Beran Özel oyunculuk ajansına kayıt olarak teklif beklemeyi tercih eden Beran Özel 9 temmuz akşamı Kimse Bilmez dizisinde pilotun karşısına ansızın çıktı.

Beran Özel kimse bilmez dizisi ezgi

Kimse Bilmez dizisi Ezgi Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Oynadığı Diziler

Kimse Bilmez dizisi yeni bölümünde yeni bir oyuncu görüldü. Kimse Bilmez dizisinde Ezgi karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Kimse Bilmez dizisine katılan yeni oyuncu diziye yeni bir renk katacaktır. Ali ve Sevda arasında aşk kıvılcımları yanmaya başlarken Sevda babasının Ali’nin oğlunu öldürdüğünü öğrenir ve kendini suçlu hisseder. Sevda bunu öğrendiğini Ali’ye söyleyemez ve kendini Ali’den uzak tutmak zorunda olduğunu bilir.

Ali ise buna anlam veremez ve Sevda’nın kendine neden böyle davrandığını anlamaya çalışır. Ancak Sevda sürekli ondan kaçmaktadır. Bakalım Sevda ne kadar uzak kalabilecek Ali’den. Ali ise hem Sevda’yı anlamaya çalışırken hem de kötü insanlarla mücadele etmektedir. Mahallenin asayişini kendi görevi bilen Ali mahallede kötü emelleri olan insanları engellemek için her şeyi yapar.

Kimse Bilmez dizisi Ezgi kimdir

Kimse Bilmez Ezgi Kimdir?

Diğer yandan Pilot eczacı kıza vurulmuş olsa da karşısına birden bire çıkan Ezgi’yle de ilgilenir. Ezgi kimdir sorusuna hemen yanıt verelim. Beran Özel Kimse Bilmez dizisine dahil oldu ve Ezgi rolünü oynayacak. Beran Özel daha önce herhangi bir dizide oynamadığı için hakkındaki bilgiler de sınırlı. İlerleyen zamanlarda daha detaylı bilgiler sunacağız sizlere. Kimse Bilmez Ezgi resimleri:Kimse Bilmez Ezgi resimleri

Kimse Bilmez dizisinde Ali ve Sevda’nın aşkına engeller ortaya çıkmaya başladı. Yeni katılan Ezgi karakteri ile hikaye yeni bir alan açmıştır kendisine. Kimse Bilmez dizisi yeni bölümde Ezgi karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Ezgi’yi canlandıran oyuncu kim ve daha önce hangi dizilerde rol aldı? Ezgi’yi nereden tanıyoruz? Bilgileri konumuza eklenecektir. Konumuz güncellenecektir.

Beran Özel Kimse Bilmez dizisine dahil oldu ve Ezgi rolünde

Kimse Bilmez Ezgi karakteri Beran Özel kimdir?

Kimse Bilmez Ezgi Hüdaverdi aşkı bir süre sonra başlarsa şaşırmayın. Ezgi çok güzel bir kız. Kimse Bilmez dizisine renk katan oyunculardan birisi olan Ezgi artık Hüdaverdi tarafından takip ediliyor ve eski arkadaşına çok benzediğini söyledi Hüdaverdi. bakalım Ezgi biraz naz yaptıktan sonra Kimse Bilmezde Ezgi Hüdaverdi aşkını görebilecek miyiz?

Kimse bilmez Ezgi ve hüdaverdi

Kimse bilmez Ezgi ve hüdaverdi aşkı olacak mı?

Elbette zor bir soru, Kimse bilmez Ezgi ve Hüdaverdi tatlı bir ikili olabilir ama sevgili olmaları çok zor, Aslında Hüdaverdi de farkında bu işin olmayacağını, Ezgi açıkça söyledi seni sevgili gözüyle göremem diye. Ama Hüdaverdi işte laftan anlasa da anlamamazlıktan geliyor. Ezgi gibi güzel bir kızı gördüğüne şükredecek artık 🙂 Sizlerde yorumunuzu yazın lütfen aşağıya. Kimse bilmez Ezgi ve Hüdaverdi olur mu sizce?

Kimse Bilmez Ezgi Hüdaverdi resimleriKimse Bilmez Ezgi diziden çıktı ayrıldı mı?

Ezgi Hüdaverdiye uzaklara gideceğini söyledi ve vedalaştılar. Kimse Bilmez Ezgi diziden çıktı ayrıldı mı? izleyip göreceğiz. Ama izleyicilerden büyük bir talep geldiği için Ezgi dizide devam ediyor. Kimse Bilmez Ezgi ve Hüdaverdi adeta efsane oldu bu dizide..

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..