Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Çekim Mekanları Neresi

19.05.2019
187

Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Çekim Mekanları Neresi… Kimse Bilmez dizisi Atv ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak. Kimse Bilmez dizisi tanıtım fragmanı yayınlandı. Tanıtım fragmanında olanlarda seyircinin dikkatini çekti. Kimse Bilmez dizisi nerede çekiliyor? Kimse Bilmez genel bilgileri neler?

Kimse Bilmez Dizisi Nerede Hangi mahallede Semtte Çekiliyor?

Kimse Bilmez Dizisi Nerede Hangi mahallede Semtte Çekiliyor

Kimse Bilmez Dizisinde Ali Hocanın Dükkanı Nerede?

Kimse Bilmez dizisinde Alinin kardeşi olan Pilot lakaplı işletme sahibi ve mafya babasının mekanı olan gerçek uçak Balıkesir ilimizin Burhaniye ilçesinde bulunuyor. Kimse Bilmez dizisinde kullanılan Airbus Uçak hem pilotun mekanı oldu hemde bir zamanlar Thy uçuşlarına giden, sonra ise artık uçmayacağı için Airbus A 340 tipi uçaktan yapılan restaurant Kimse Bilmez dizisinde de kullanılıyor. Kimse bilmezde bir ara çekimler Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde özel dizayn edilmiş bu uçakta çekildi dizi için kiralandı.

Terimi kaldır: Kimse Bilmez Pilotun yeri uçağı nerede Kimse Bilmez Pilotun yeri uçağı nerede

Kimse Bilmez Dizisi hangi mahallede çekiliyor İstanbulda hangi semtte dizinin çekimleri sürüyor. Kimse Bilmez Dizisinin çekildiği mahalle nerede nasıl gidilir dizinin setine? Dizi Üsküdar da İmrahorda çekiliyor bazı sahneleri. Üsküdar açıklarındaki deniz kıyısı manzaraları da oldukça güzel görünüyor.

Kimse Bilmez Pilot ile Duygunun oturdukları deniz manzaralı yer 3 Eylül Salı

Kimse Bilmez Pilot ile Duygunun oturdukları deniz manzaralı yer

Kimse Bilmez Dizisinde Ali hoca ile Sevdanın Pilot ile Duygunun mekanları sahneleri en çok merak edilen yerlerin başında yer alıyor. Kimse Bilmez Pilot ile Duygunun gittiği yer neresi, Kimse Bilmez son bölümde Pilot ile Duygunun gittiği yeri bilenler varsa aşağı yazabilirler:

Kimse Bilmez Nerede çekildi pamuk şekeri satılan sokak

Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor Seti Çekim Mekanları

Kimse Bilmez dizisinin çekimleri bir çok mekanda yapılıyor. Sadece İstanbul ve ilçelerinde süren çekimlerin ilerleyen bölümlerde deniz sahilinin olduğu İzmir ve Antalya gibi illerimizde de devam etmesi bekleniyor. Ancak yoğun çekimler Beykoz civarında yapılmaktadır. Kimse Bilmez dizisinin yeni fragmanları yayınlandıkça çekim yerleri ile ilgili fotoğrafları da sizlere daha net ve kesin bilgilerle aktarmaya devam edeceğiz. Kimse Bilmez İstanbul’da hangi semt ve mahallelerde çekiliyor hangi ilçelerdeki müdürlüklerden izinler alındı hepsi konumuzda..

Kimse Bilmez dizisi Üsküdar ilçesi İmrahorda çekiliyor

Kimse Bilmez dizisi Üsküdar ilçesi İmrahorda çekiliyor

Kimse Bilmez dizisi başrol oyuncuları Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri. Dizi de Keremcem Ali karakterini canlandırırken Özgü Kaya Sevda rolünü oynuyor. Engin Hepileri de Kimse Bilmez dizisinde Uygar karakterini canlandırıyor. Kimse Bilmez dizisi Baba Yapım imzası taşımaktadır. Kimse Bilmez başarılı oyunculardan oluşuyor. Kimse Bilmez dizisinde oyuncuları ve karakterleri; Kerem Kimse Bilmez dizisi başrol oyuncusudur ve Ali rolünü oynuyor. Kimse Bilmez dizisi Üsküdar ilçesinde İmrahorda çekiliyor. Tarihi binaları ve gecekondu tarzındaki evleriyle eski yerleşim yerlerinden birisidir İmrahor..

Kimse Bilmez dizisinde Sevda karakterini canlandıracak oyuncu Özgü Kaya. Kimse Bilmez dizisi diğer başrol oyuncusu da Uygar. Uygarı canlandıracak olan oyuncu Engin Hepileri.  Kimse Bilmez dizisi diğer oyuncu ve karakterleri; Duygu karakterini Zeynep Elçin canladırıyor. Kimse Bilmez dizisinde Cenk Torun Hakan karakterini, Zehra Yılmaz Tuğçe karakterini, Yiğit Koçak Sinan karakterini, Şerafettin Alakent Nihat karakterini, Burak Serdar Şanal Süleyman karakterini canlandırmaktadır.

KİMSE BİLMEZ DİZİSİ OYUNCU KADROSU DETAYLI BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN…

Kimse Bilmez Sevdanın deniz kıyısında çekim yaptığı yer neresi

Son bölümde Kimse Bilmez Sevdanın deniz kıyısında çekim yaptığı yer neresi

Kimse Bilmez dizisinde başrol oynayan oyuncular en son hangi projede yer aldılar? Biz onları hangi dizilerde tanıdık bir hatırlayalım. Kimse Bilmez dizisi başrolü olan Keremcem’i Söylediği muhteşem şarkılarla hatırlıyoruz. En son O Hayat Benim dizisinde rol almıştır.

Kimse Bilmez dizisi kadın başrolü olan Özgü Kaya henüz yeni bir oyuncudur ve bu zamana kadar Adı Efsane dizisinde ve Mehmetçik Kutül Amare dizilerinde rol aldı. Kimse Bilmez dizisinde Engin Hepileri ise daha önce bir çok projede yer aldı. Engin Hepileri son olarak Gülizar ve 7 Yüz dizilerinde rol aldı. Kimse Bilmez oyuncularını nereden hatırladığımızı da yazdık. Kimse Bilmez dizisi ile ilgili diğer bilgiler konumuzun devamında.

Kimse Bilmez Dizisi Konusu

Kimse Bilmez dizisinde Ali tamircilikle uğraşmaktadır. Ali küçük yaşta ailesini kaybetmiştir. Ali’nin ustası görmek engelliydi. Bu yüzden de ona karanlıkta görebilme yeteneğini öğretmiştir. Ali kimliğini gizleyerek devlet için çalışan bir ajandır. Ali eşini ve çocuğunu kendi işi yüzünden kaybetmiştir. Ali hayata küsmüştür. Ali başka bir mahalleye taşınarak yeni bir hayat kurmak ister. Burada kendi halinde yaşamaya başlarken bir gün tanımadığı bir kadın ondan bir yardım ister.

Kimse Bilmez dizisi fragmanda olanları şöyle özetleyelim. Sevda ve Uygar arabanın içinde oturmaktadır. Ali ise camiden çıkar ve çocuklarla balon ve pamuk şeker satan bir yerde onlarla gülüşmektedir. Sevda arabadan pamuk şeker alma bahanesi ile iner. Sonrasında Ali’nin eline ”beni kurtar” yazılı bir not bırakır.  Ama Ali Sevda’nın kim olduğunu bilmemektedir. Neden ona bir not bıraktı ne demek istedi hiç bir şey anlamamıştır. Bundan sonra Sevda’yı arayacak ve onun kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Sevda neden öyle bir not bıraktı. Arabada yanında oturan Uygar onu zorla mı tutmaktadır?

Kimse Bilmez dizisi Nerede çekiliyor hangi mahalle

Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kimse Bilmez dizisi çekimleri İstanbul’da yapılıyor. İstanbul’un hangi semtlerinde mahallelerinde çekimler yapılıyor? Kimse Bilmez seti nerede çekim mekanları bilgilerini sizlerle konumuzda paylaşacağız. Yoğun set çekimlerinin Beykoz’da devam ettiği bilgisini aldık ancak sadece burası değil İstanbul da bir çok mekanın Kimse Bilmez dizisinin çekim yeri olarak kullanılacağını biliyoruz. Kimse Bilmez dizisi çekim mekanları bilgisi İstanbul semtleri en kısa zamanda konumuza eklenecektir. Kimse Bilmez Keremcem’in çıktığı cami nerede adı ne?

Kimse Bilmez Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Kimse Bilmez dizisi çekimleri nisan ayı sonunda başladı. Kimse Bilmez dizisi tanıtım fragmanı mayıs ayının ortasında yayınlandı. Muhtemelen Kimse Bilmez dizisi Ramazan Bayramı sonrasında Haziran ayında Atv ekranlarında yayınlanacaktır. Kimse Bilmez dizisi kesin yayın tarihi açıklanmadı. Yakın zamanda Kimse Bilmez’in yayın tarihi netleşir bizlerde konumuza ekleriz. Kimse Bilmez dizisi ismi ilk olarak Ali ve Sevda olarak belirlenmişti. Fragmanı yayınlanmadan kısa bir süre önce dizinin adı değişti. Kimse Bilmez olarak netleşen dizinin adı ile ilgili bilgiler geldikçe konumuz güncellenecektir. Takipte kalınız.

Kimse Bilmez Dizisi Nerede Çekiliyor? Kimse Bilmez Dizisi seti nerede kuruldu nasıl gidilir, Kimse Bilmez Dizi oyuncuları ile görüşmek mümkün mü Özgü Kaya ve Keremcem ile konuşmak fotoğraf çekinmek ve buluşmak sette mümkün olmasa da set bitiminde veya öncesinde oyuncularımızın gelen ziyaretçiler ile kısa görüşmelerine ve fotoğraf çekimlerine izin veriliyor. Kimse Bilmez Dizisinin çekildiği yer neresi Nerede Çekiliyor Kimse Bilmez? sorularına ilerleyen zamanda sizlerden gelen bilgilerle birlikte daha geniş ve uzun cevaplar vereceğiz.

Kimse Bilmez Dizisi hangi mahallede çekiliyor

Kimse Bilmez dizisinin çekildiği mekanlar nereler

Kimse Bilmez dizisinin çekildiği mekanlar hakkında bilgisi olan veya dizinin çekildiği yerin tam olarak neresi olduğunu bilenler aşağıya yazabilirler. Şimdiden teşekkür ediyoruz yorum yazan ziyaretçilerimize..

Kimse Bilmez Dizisi nerede çekiliyor konumuz çok sevilmiş ve tutulmuştu. Şimdi yeni dizilerin nerede çekildiğini merak ediyor musunuz? İşte sizlere en yeni dizilerin nerede çekildiğini tanıttığımız kategorimiz: Diziler Nerede Çekiliyor?

YORUMLAR

 1. Falçata Kemal dedi ki:

  Uçak kafe Tekirdağ da

 2. Fırat dedi ki:

  Kimse bilmez de sünnet düğünü sahnesi bizim sokağa 50 Metre uzakta

 3. Can dedi ki:

  Pilotun uçagı tekirdağda

 4. leylisha dedi ki:

  Kimse bilmez dizi nin oyunculari sizi coook seviyorum🙋

 5. Anonim dedi ki:

  8 bolumde kimse bilmez sevda namlunun ucunda olan yer neresi manzara nereye ait bilgi verin lutfen

 6. Sona dedi ki:

  Mahalle nerede acaba?

  1. Anonim dedi ki:

   Üsküdar imrahor da çekiliyor

   1. Sona dedi ki:

    Tesekkurler amma google kartadan bakdom imrahorda Alinin Tugcenin evi yok.

   2. Leyla bulut dedi ki:

    Oyuncularla gurusme ihtimali varmı acaba bilen varsa yorum yapsin

 7. Kerim dedi ki:

  Uçak Burhaniye de değil Tekirdağ merkeze 5 km kala uçak restaurantta çekilmektedir