Ben Bu Cihana Sığmazam Havva Kimdir? Oya İloğulları

08.09.2023
742

Ben Bu Cihana Sığmazam Havva kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Aksiyon ve dram türünde olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin proje tasarımını Oktay Kaynarca ve Onur Tan yapmaktadır. Çekimleri İstanbul’da yapılan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Havva karakterini Oya İloğulları canlandıracaktır. Bizler Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Havva karakteri ile Havva karakterini canlandıran oyuncumuz Oya İloğulları’nı yakından tanıtacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Havva Karakteri Kimdir?

Görüntü yönetmenliğini Zekeriya Tekin Kurtuluş ve Murat Balcı’nın üstlendiği Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Havva karakteri, 25 yaşındadır. Halil ile evli olan Havva karakteri, Raziye’nin aksine bahçe işleri yapmaktan hiç hoşlanmaz. Tabancalardan çok iyi anlamakta ve iyi atış yapmaktadır. 2. Sezonda diziye katılan Havva karakteri, kocası Halil’in yaptığı silahları da ilk deneyen kişidir.  ben bu cihana sigmazam havva kimdir

Ben Bu Cihana Sığmazam Havva Kimdir?

Yeni sezonda karşımıza çıkacak olan Havva karakterini Oya İloğulları canlandıracaktır. Dolayısıyla oyuncumuz Oya İloğulları da merak edilmiştir. Bizler de Oya İloğulları kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Oya İloğulları Kimdir?

1999 yılında Bursa’da dünyaya gelen Oya İloğulları, Eskişehir Anadolu Üniversitesi oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Oya İloğulları, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atan Oya İloğulları, üniversitede eğitimine devam ederken Gönül Dağı dizisini çekimlerine dahil olmuştur. Ancak oyuncumuzun ilk kamera önü projesi Zeynep isimle kısa filmdir. Özellikle Gönül Dağı dizisinde canlandırdığı Elvan karakteriyle tanınan oyuncumuz en son Güzel Günler dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Oya İloğulları Yer Aldığı Diziler

2023 Ben Bu Cihana Sığmazam – Havva
2022 Güzel Günler – Ayla
2021-2022 Gönül Dağı – Elvan

Oya İloğulları Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken Oya İloğulları sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun instagramı da merak edilmiştir. İnstagram da 69 gönderisi ve 8 binden fazla takipçisi bulunan Oya İloğulları’nın resmi instagram hesabı: @oya.ilogullari oya ilogullari ben bu cihana sigmazam havva

Oya İloğulları Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden olan Oya İloğulları’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Fakat oyuncumuzun basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Kısacası 24 yaşında ki güzel oyuncumuz Oya İloğulları’nın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Ben Bu Cihana Sığmazam Havva – Oya İloğulları Kıyafetleri

Yeteneği ve güzelliği sayesinde sektörde yükselen oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Modaya uygun giyinen Oya İloğulları’nın tercih ettiği parçalarda merak edilmektedir. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin 2. Sezonu başladığı zaman güzel oyuncumuz Oya İloğulları’nın tüm kıyafet ve takılarını sayfamızdan paylaşacağız.

Ben Bu Cihana Sığmazam Havva kimdir? Havva karakterini canlandıran oyuncumuz Oya İloğulları’nı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..