Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Yeni Gelen Oyuncular 2023-2024 Sezonu

Atv ekranlarının sevilen dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncuları arasında yeni dahil olan oyuncuları bu konumuzda sizlerle paylaşıyoruz. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden sonra benzer bir kadroyla ekrana gelen dizi reytinglerde de onun yerini aldı. Adeta başarısını devam ettiren Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi kadrosuna yeni isimler katıyor. Yeni isimlerle senaryoyu zenginleştirmeyi amaçlıyor. Bu sayede reytinglerde daha da iyi yerlerde olacaktır. ben bu cihana sigmazam yeni oyunculari

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisine Yeni Gelen Oyuncular 2023-2024 Sezonu

Atv de yayınlanan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi kadrosuna yeni katılan isimler konumuzun devamındadır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni oyuncuları karakterleri detayları konumuzdadır. Bu sayede sizlerde yeni oyuncu bilgilerine konumuzun devamında ulaşabilirsiniz.

2023-2024 sezonu itibariyle yeni sezonu ile seyirci karşısına  çıkacak olan Ben Bu Cihana Sığmaam Dizisi kadrosuna yeni isimler katıldı. Yeni sezon oyuncularını konumuzda açıklıyoruz.

Mustafa Üstündağ

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine katılan oyuncu Mustafa Üstündağ oldu. 1977 Karabük doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro mezunudur. Çukur, Tehlikeli Karım, Arka Sokaklar son dizileridir. Kutsal Damacana, Aman Reis Duymasın, Emanet filmlerinde rol aldı. Mustafa Üstündağ sosyal  medya hesabı @mstfustundag mustafa üstündağ yeni dizisi Ben Bu Cihana sığmazam

Oya İloğulları – Havva

Ben Bu Cihana Sığmazam Havva, 25 yaşındadır. Halil ile evli olan Havva karakteri, Raziye’nin aksine bahçe işleri yapmaktan hiç hoşlanmaz. Tabancalardan çok iyi anlamakta ve iyi atış yapmaktadır. 2. Sezonda diziye katılan Havva karakterine hayat veren Oya İloğulları, 1999 yılında Bursa’da doğmuştur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nden mezun olan oyuncumuz özellikle Gönül Dağı dizisinde canlandırdığı Elvan karakteriyle tanınmıştır.

Bahar Gençalp – Erçin

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni katılan Erçin karakteri, yeni sezonda karşınıza çıkacaktır. Erçin karakterini ise oyuncumuz Bahar Gençalp canlandıracaktır. 1997 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Bahar Gençalp, İstanbul Okan Üniversitesi Sanat Tasarım Mimarlık Fakültesi Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. 2017 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan Bahar Gençalp, 2023 yılında Yasak Elma dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır.

Berfe Sancak – Elif

20 yaşında ki Elif’i Hayriye bebekken evlatlık almıştır. İstanbul’a geldikten sonra Ateş’e aşık olacak olan Elif karakteri, neşeli, sevimli, cana yakın, cıvıl cıvıl bir genç kızdır. Ancak oldukça kararsız bir kız olan Elif’i oyuncumuz Berfe Sancak canlandırmaktadır. 4 Nisan 1994 yılında İzmir’de dünyaya gelen Berfe Sancak, Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı zamanda milli atlet olan Berfe Sancak, 2022 yılında Ah Nerede dizisiyle sektöre adım atmıştır.

Bensu Begoviç – Raziye

Raziye karakteri, 2. Sezon da diziye katılmıştır. 27 yaşında olan Raziye, Dursun ile evlidir. Oldukça hamarat biri olan Raziye ile Havva arasında bir rekabet vardır. Çok konuşan Raziye karakterini sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Bensu Begoviç canlandırmaktadır. 25 Ekim 1992 yılında İzmir’de doğan Bensu Begoviç, Bahçeşehir Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezundur. Aslen Slav asıllı olan oyuncumuz ilk defa 2019 yılında Gülperi dizisinde rol almıştır.

Adnan Biricik

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Adnan Biricik rol alıyor. Adnan Biricik 1959 İstanbul doğumludur. EDHO, Kuruluş Osman, Akif Sıfırıncı Gün ve Akif dizilerinde rol aldı. ben bu cihana sigmazam dizisi adnan biricik

Bahtiyar Engin

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde Bahtiyar Engin rol alıyor. 1965 Ordu doğumludur. Kuruluş Osman, EDHO, Müjdemi İsterim, Vermem Seni Ellere dizilerinde rol aldı. bahtiyar engin ben bu cihana sigmazam dizisi

Cem Uçan

Oyuncu Cem Uçan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine katıldı. 1976 İstanbul doğumludur. Filinta, Kırmızı Oda, Payitaht Abdülhamid dizilerinde oynadı. Ben Bu Cihana Sigmazam dizisi cem ucan

Hafize Hala

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin ikinci sezon hazırlıkları devam etmektedir. Yeni sezonu Eylül ayında başlayacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine 2. Sezonda birçok yeni karakter dahil olacaktır. Bu karakterden biri de Hafize Hala’dır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Hafize Hala, Cezayir’in halasıdır. Ancak Hafize Hala karakterini canlandıracak oyuncu henüz belli olmamıştır.

Soysal

Ben Bu Cihana Sığmazam’a yeni sezon da dahil olan karakterlerden biri de Sosyal’dır. Sosyal karakteri, Cezayir’in kızı Suna’nın  (Mina Derman) partneri olarak diziye dahil olmuştur. Sosyal karakterini sektörün yeni yüzlerinden olan bir ismin canlandırması bekleniyor. İlerleyen günlerde Sosyal karakterini canlandıracak olan oyuncumuz belli olunca sizlerle paylaşacağız.

Halil

Yeni sezonda hikayesi değişen diziye Halil karakteri katılacaktır. Halil, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin önemli karakterlerinin başında gelmektedir. Halil karakteri, Cezayir’in (Oktay Kaynarca) yeğenidir. Fakat Halil karakterini canlandıracak olan oyuncumuz henüz belli değildir. Halil karakterini canlandıracak isim için cast çalışmaları devam etmektedir.

Dursun

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni katılan Dursun karakteri, Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Cezayir karakterinin yeğenidir. Dursun, Ben Bu Cihana Sığmazam’a 2. Sezonda dahil olmasına rağmen ana karakterden biridir. Fakat, Raziye ile evli olan Dursun karakterine hangi oyuncumuzun hayat vereceği belli olmamıştır. Dursun karakteri için cast çalışmaları devam etmektedir.

Halil’in Sevgilisi Havva

Havva karakteri de, Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine 2. Sezonda dahil olan karakterden biridir. Halil karakteri, Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Cezayir karakterinin yeğenidir. Havva’da Cezayir’in yeğeni Halil ile sevgilidir. Havva karakterini hangi oyuncunun canlandıracağı belli değildir. Bizler, Havva karakterini canlandıracak olan oyuncumuz belli olunca sizlerle paylaşacağız.

Dursun’un Eşi Raziye

ATV’nin reyting rekortmeni Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni sezonda bir çok yeni karakter katılacaktır. Bu karakterler arasında Raziye’de vardır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine 2. Sezonda renk katacak bir karakter olan Raziye’ye hangi oyuncumuzun hayat vereceği belli değildir. Raziye karakteri, Cezayir’in (Oktay Kaynarca) yeğeni Dursun ile evlidir.

Ecrin

İlk sezondan beri ekipte alan Suna karakterine genç oyuncumuz Mina Derman hayat vermektedir. Suna, Cezayir Türk’ün kızıdır. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine sonradan katılan Ecrin karakteri ise Suna’nın üniversiteden arkadaşıdır. Diziye 2. Sezonda dahil olan Ecrin karakterini canlandıracak olan oyuncumuz için görüşmeler devam etmektedir. Bizler, Ecrin’i canlandıracak isim belli olunca sayfamızdan paylaşacağız.

Burak Çelik

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine Burak Çelik katıldı. 1992 İstanbul doğumlu olan Burak Çelik 2013 yılı Best Model Of Turkey ve Best Model Of World birincisi oldu. Karagül, Hayat Sevince Güzel, Söz, Kuruluş Osman dizilerinde rol aldı. Son olarak Senden Daha Güzel dizisinde oynadı. burak celik ben bu cihana sigmazam (1)

Engin Benli- Diziden ayrıldı

Engin Benli Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi 35. bölüm sezon finalinde diziden ayrıldı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi kadrosuna Engin Benli katıldı. Engin Benli Cezayir’in en büyük düşmanı Tatavlalı rolünü canlandırıyor. Engin Benli 1970 İzmir doğumludur. Muhteşem Yüzyıl Kösem, Koca Koca Yalanlar, Savaşçı dizilerinde rol aldı. Sonrasında Diriliş Ertuğrul, EDHO, Yaratılan, Destan dizilerinde oynadı. engin benli yeni dizi ben bu cihana sigmazam

Kemal Başar

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi kadrosuna Kemal Başar dahil oldu. Kemal Başar 1963 Ankara doğumludur. MSÜ Devlet konservatuvarı Tiyatro mezunudur. Kurtlar Vadisi Pusu, Mucize Doktor, Dayı, Aşkın Yolculuğu. Leyla ile Mecnun, Garip Bülbül Neşet Ertaş oynadığı dizi filmlerden bazılarıdır . Kemal Başar sosyal medya hesabı @kemalbasar kemal basar ben bu cihana sigmazam dizisi

Hüseyin Soysalan

Hüseyin Soysalan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine katıldı. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde oynayacak olan Hüseyin Soysalan 1959 Ankara doğumludur. Bu zamana kadar bir çok dizi filmde yer aldı. Hüseyin Soysalan daha önce Ezel, Sakarya Fırat, Karadayı, EDHO, Cesur Yürek, Çukur, Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Aşkın Yolculuğu dizi filmlerinde rol aldı. Hüseyin Soysalan sosyal medya hesabı @huseyinsoysalan huseyin soysalan edho

Sevil Akı Saner- Deli Zeliha

Sevil Akı Saner Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi kadrosuna dahil oldu. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine yeni bölümde katılan oyuncu Sevil Akı Saner 1971 Erzurum doğumludur. Daha önce Tatlı Hayat, Gurbetçiler, Keşanlı Ali Destanı, EDHO, Destan dizilerinde rol aldı. Dolayısıyla oyuncuyu takip etmek isterseniz Sevil Akı Saner sosyal medya hesabı @sevilaki  sevil aki saner ben bu cihana sigmazam

Erkan Can- Ekabir

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi oyuncu kadrosuna dahil olan Erkan Can dizi de Ekabir rolünü canlandıracaktır. Ekabir kimdir?  Balkan Harbi’nden sonra Makedonya’nın Kocacık Köyü’nden göç eden büyük dedesinin adını vermişler Ekabir’e. Yerleştirildiği Bursa’da ölünceye kadar pencerenin önünde oturup, hep Balkanlara doğru bakmış Dede Ekabir. Soranlara, “en azından havası gelir belki köyümün. O yüzden hep o tarafa doğru bakarım” dermiş. ben bu cihana sigmazam ekabir kim

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi yeni bölümlerinde gelen yeni oyuncuların bilgileri ve detaylarını nasıl buldunuz? Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2022

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın:

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi Yeni Gelen Oyuncular 2023-2024 Sezonu (1 Yorum)

  1. yorulmadan getiriverin edho oyuncularini diziye dahil edin yapabilirsiniz bunu bizde zevkle izleriz 🙂