Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Nereden? Marka ve Fiyatları

21 Yorum 226 kez izlendi

Diziler elbise ve kıyafet sponsorları ile ayakta duruyor. Yoksa her oyuncunun giydiği elbise ve markalı kıyafetlere, özel dikimlere para mı yeter. Bu konumuzda Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Nereden? Marka ve Fiyatların sponsorları hakkında bilgiler vereceğiz. Özellikle dizide Özgür rolündeki Can Yaman ile Ezgi karakterindeki Özge Gürel’in tüm elbiseleri meraklılarına resimleriyle yazacağız.

Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Oyuncu kadrosu oldukça zengin bir dizi Bay Yanlış. Oyuncuları arasında Can Yaman, Özge Gürel, Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç ve Taygun Sungar gibi isimler yer alıyor. Bu oyuncuların kıyafetleri elbiseleri giydiği her şey izleyicinin gözünden kaçmayacak. Bay Yanlış Dizisi Oyuncu Kıyafetleri nereden veya hangi marka model çok sorulacak.

Bay Yanlış dizisinde en çok merak edilen oyuncu kıyafetleri başrol oyuncularına ait olacak. Başrolde oynayan Ezgi ve Özgür karakterleri hem oyunculukları hem de giydikleri ile izleyicinin göz bebeği olacak. Özgür karakterine hayat veren Can Yaman oldukça sportif ve atletik birisi. https://dizioyuncu.com/ Bay yanlış dizisinde Özgür’ün giymiş olduğu elbise ve kıyafetler merak edilirken Ezgi karakterine hayat veren Özge Gürel’in giymiş olduğu elbiseler takılar ayakkabı çanta kısacası her şey merak ediliyor.

Bay Yanlış Dizisi 4. Bölüm Oyuncuların Kıyafetleri Aksesuarları

Bay Yanlış 4. bölüm kıyafetleri Ezgi çiçekli elbiseBay Yanlış 4. bölüm kıyafetleri Ezgi çiçekli elbise oldukça güzel görünüyor. Bay Yanlış 17 Temmuz 4. bölümde Ezgi’nin çiçek desenli elbise markası fiyatı: Ezgi’nin bu çiçekli elbisesi ilk bölümde giydiği çiçekli elbise ile benziyor. Aynısı olmasa da alternatif olarak düşünülebilir. Wearsisters marka olan elbisenin fiyatı 980₺

Bay Yanlış 4. bölüm Deniz Koparan elbise modeli: Avukat Deniz’in giydikleri olay oluyor ve merak edeni çok oluyor. Marka ve fiyat bilgisi birazdan eklenecek..Bay Yanlış 4. bölüm Deniz koparan elbise modeli

Bay Yanlış Dizisi 3. Bölümde Oyuncuların giydiği kıyafet marka resim fiyatları

bay yanlis dizisi ezginin kombini pembe terlik beyaz sort Bay Yanlış dizisinde Özgür ve Ezgi Bodrum Göcek’te keyifli zamanlar geçirirken Ezgi kombinleri ile herkesin beğenisini kazandı. Ezgi’nin renkli gömleğinin fiyatı aşağıda yazıyor ancak birleştirerek vermek istedik bu resimde de. Gömlek 320 ₺ olurken pembe çantasının fiyatı da 2500₺.Terliği bölüm boyunca bir kaç kombinle birlikte kullandı ve hepsiyle de çok yakıştı. Ezgi’nin pembe terliği 699 ₺. Ezgi’nin bu kombini tamamlayan beyaz şortu MAVİ marka ve fiyatı 139.99 ₺.

bay yanlis dizisi ezginin kupeleri cantasi Ezgi’nin pembe kombinini aşağıda fiyatları ile paylaştık. Bu resimde kombinini tamamlayan aksesuarların fiyat bilgisini paylaşalım. Ezgi’nin küpesi Bostın Küpe 895 ₺. Ezgi’nin pembe kombin ile kullandığı çanta markası Ciconia fiyatı ise 775 ₺.

bay yanlis giydigi bornoz sabahlik Bay Yanlış dizisinde Özgür’ün ilk bölümden beri üzerinde gördüğümüz Bornoz tarzı kıyafet Brandwho marka 2019 SS Koleksiyonuna ait.

bay yanlis stilingi asli parlak tisortleri kesiyor Bay Yanlış dizisi Özgür’ün giydiği Eva Hoodie marka bir body aslında ancak styling Aslı Parlak sihirli makası ile ürünü kesip biçiyor ve Özgür’e ait bir kombin sunuyor seyirciye. Fiyatı da 357 TL

bay yanlis dizisi ozgurun beyaz tisortu  Bay Yanlış dizisinde aynı şekilde Özgür’ü styling Aslı Parlak’ın makasından geçmiş. Ürün Parrot Tee ve fiyatı 177 TL.

 

bay yanlis dizisi ezginin gomlegi nereden Bay Yanlış dizisi 3. bölümünde Ezgi2nin giymiş olduğu göbekten bağlamalı gömlek Emre Erdemoğlu imzası taşırken şort pantolon Levis marka ve fiyatı da 229 TL.

bay yanlis dizisi ezgi spor ayakkabi bustiyer esofman Ezgi’nin 3. bölümde evde giydiği eşofman ve spor ayakkabı marka modeli şu şekilde. Ezgi’nin siyah eşofman Brandwho marka fiyatı 357 TL. Ezgi’nin spor ayakkabısı marka Hogan fiyatı 1015 TL. Üstüne giydiği askılı body Zara marka ve fiyatı 39.95 TL.

bay yanlis dizisi ozge gurel kiyafetleri Ezgi’nin yıldızlı askılı body çok sorulmuştu. Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin bodysi Yoyoso marka ve fiyatı da 29.99 TL

ozge gurel pantolonu yelegi ayakkabisi Bay Yanlış dizisi Ezgi’nin 3. bölümde giydiği kot pantolon Zara marka ve fiyatı 229.95 TL. Zara marka yeleği 329.95 TL. Bay Yanlış dizisi Ezgi’nin ayakkabısı fiyatı 229 TL.

bay yanlis dizisi ozge gurel pijama Ezgi’nin evde giydiği pijama takımı üstü 39.95 TL. Kısa rahat şortu ise 79.95 TL.

bay ynalis dizi kiyafet resimleri  Bay Yanlış Özgür ile çıktığı Bodrum gezisinde giydiği kısa bağlamalı renkli gömlek TJ Bolero Flora 320 TL. Beyaz kot şort 129.95 TL

bay yanlis dizisi ezginin renkli kisa gomlegi bay yanlis dizisi ezginin kot ve yelek kombin  Bay Yanlış dizisi Ezgi’nin deniz kıyısında otururken üstünde bulunan yelek Zara marka ve fiyatı 329.95 TL. Kot pantolon 229.95 TL. Ayakkabısı fiyatı 199.95 TL. Ezgi’nin yeleğin üstüne süsleyen broşu ise Dıela ve 1.800 TL.

bay yanlis dizisi ezginin pembe kombini fiyatBay Yanlış dizisinde Ezgi’nin  3. bölümde Bodrumda giydiği tatlı kombin askılı body etek ve terlikten oluşuyordu ve üst body fiyatı Bershka 79.95 TL. The Latest Thing 325 TL. Ve terlik Aldo marka fiyatı ise 699.00 TL.

Bay Yanlış Dizisi 2. Bölüm Kıyafetleri Marka Fiyatları Resimleri

bay yanlis kimono ezginin giydigi Bay Yanlış dizisi 2. bölümünde Ezgi’nin giydiği Kimono markası Jaquette by Elvan. Kimono fiyatı 1.800 TL. Beğenip almak isteyenler için ürün şimdi indirimde.

bay yanlis dizisi ezginin kot ceketi  Bay Yanlış dizisi 2. bölümünde Ezgi’nin Serdar’ı etkilemek için Özgür’den taktikler alarak gittiği tenis kulübü brunch partisinde giydiği kısa kollu kot ceketin marka ve fiyat bilgisini paylaşalım. Kısa kollu kot ceket Levis marka ve fiyatı 420₺ Ezgi’nin bu kot ceketin altına giydiği siyah şortun maskası Zara. Zara şortun markası Di Project fiyatı 1850₺

Bay Yanlis dizisi ezginin giydigi kirmizi elbiseBay Yanlış dizisinde Ezgi 2. bölümde mağazada elbise bakıyor. Özgür ona yardım ediyor ve güzel mini kırmızı bir elbise seçiyorlar. Bu elbise Beste Korkmaz imzalı. Elbisenin fiyat bilgisini konumuza ekleyeceğiz.

bay yanlis dizisi ezginin mini elbisesi Bay Yanlış dizisi ilk bölümünde Ezgi’nin üniversite geçmişini hatırlarken giydiği elbisenin marka model bilgisini sizlerle paylaşıyoruz. Ezgi’nin mini elbisesi BSL marka. Ezgi’nin giydiği elbisenin fiyatı 169.99 TL

Bay Yanlis Ezginin kirmizi elbisesi ve ayakkabisi Züleyha Kuru imzalı olan bu kırmızı elbisenin markası 9.000 TL. Bu abiyenin altına giydiği krem renkli kalın topuklu ayakkabının fiyatı da 349. 50 TL. Bay Yanlış dizisi yeni bölümünde Ezgi’nin giydiği kot şot mavi marka ve fiyatı 139 TL. Ezgi’nin bu şortun üzerine giydiği kırmızı tişörtün markası Rıchıe Te ve fiyatı 141 TL.

  Bay Yanlis dizisi ozgurle magazada dendigi kiyafet_1

Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin yeni bölüm de giydiği kıyafet resimlerini ve bilgilerini araştırdıkça sizlerle paylaşacağız.bay yanlis dizisi kiyafetleri bilgileri_1Cansu’nun yeni bölümde giydiği turuncu renkli omuzları açık elbisenin marka ve resimlerini sizlerle paylaşıyoruz.

bay yanlis dizisi ezginin kirmizi parlak elbisesi_1 Bay Yanlış dizisinde Ezgi ve Özgür mağazaya giderek Ezgi için yeni bir tarz oluşturuyorlar. Ezgi mağazada bir kaç elbise deniyor ve bu kıyafetlerin marka model bilgilerini konumuza ekleyeceğiz.

Özgür’ün Tişörtleri Markası Fiyatı

Özgür’ün Tişörtleri markası Brandwho. Genel olarak buradan giyinse de aslında tişört ya da gömlek olan ürünleri dizinin stylingi olan Aslı Parlak keserek boyayarak yeni bir tarz oluşturuyor.bay yanlis ozgurun tisortleribay yanlis ozgurun tisortleri marka fiyati_1bay yanlis ozgurun siyah gomlek tisortu_1 Can Yaman’ın canlandırdığı Özgür’ün Bay Yanlış dizisinde giydiği tişörtlerin hepsi Brandwho marka. Fiyatları da yukarıdaki resimlerde sizlerle paylaşılıyor.

ezginin elbisesi sonerin dogumgunundeki Bay Yanlış dizisi ilk bölümünde Ezgi’nin Soner’in doğumgününde giydiği pembe desenli elbise Wearsisters marka. Bay Yanlış dizisi elbisenin fiyatı 980₺

ezginin yagmurda islandigi elbise Ezgi’nin ilk bölümde dışarı çıktığında giydiği kalp desenli beyaz mini elbise markası Portrait of a lady. Elbisenin fiyatı 1.750₺  Ezgi’nin kullandığı kırmızı çantanın markası Catto Catto fiyatı 1.500₺

Bay Yanlis dizisi ezginin gonlek tisortu Ezginin Soner’le birlikte yaşadığı evden ayrılırken üzerinde olan beyaz palmiye desenli tişörtün markası Brandwho fiyatı ise 300₺. Beğendiniz mi rengi ve deseni tam yazlık olan tişört bence bu sezon tercih edilmeli.

canin kus desenli siyah tisort, Can Yaman’ın 2. bölümde giydiği kuş desenli siyah tişört aslında kısa kollu iken tişört boyun ve kol kısımlarından kesilerek sıfır kol ve v yaka bir tişörte dönüşmüş. Can Yaman’ın tişörtü Brandwho marka. Bu tişörtün fiyatı 159 ₺.

bay yanlis can yamanin boynundaki zincir aksesuar Özgür’ün ilk bölümde genel olarak tişörtlerinin üzerine taktığı boyun ve omuz aksesuarı olan zincirin markası Djezairli marka. Bu aksesuarın fiyat 1.900 ₺. Oldukça pahalı olan aksesuar Can Yaman’ın tişörtlerine ayrı bir hava katmış durumda. Sizde beğendiniz mi bu aksesuarı?

ezginin pembe kombini bay yanlis dizisi Ezgi’nin tanıtım afişlerinde giydiği pembe kombinin marka ve fiyatlarına ulaşmaya çalıştık. Melgondesign instagram hesabından ulaşabileceğiniz ürünün fiyatını dm den yazarak öğrenebilirsiniz. 

ezgini netegi ayakkabisi Bay Yanlış dizisinde Ezgi’nin ilk sahnelerde giydiği fırfırlı etek, ayakkabı ve kemer in fiyat marka bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Bay Yanlış dizisinde Ezginin giydiği siyah body  H&M, Etek Naiaistanbul marka ve fiyatı 330₺ . Ezginin fırfırlı eteğine taktığı kemer Beymende Academia ve fiyatı 600₺ . Ezgi’nin bu kombinin altında giydiği ayakkabının markası Mango ve fiyatı 230₺

bay yanlis ezginin kirmizi elbisesi Bay Yanlış dizisinde Ezgi karakterinin Kerem ile görüşmeye gittiği partide giydiği kırmızı omuzları açık uzun kırmızı elbise Züleyha Kuru imzası taşıyor. Özel tasarım olduğu içinde fiyatı belli değil. Züleyha Kuru instagram hesabı  ve elbisenin sayfası https://www.instagram.com/p/CBnNnShAzj0/ Dm den mesajla fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Bay yanlış denizin giydiği askılı ve shortBay yanlış Deniz’in giydiği askılı ve short:

Denizin siyah üst askılısı zara marka, benzer body hm de de var. Gri jean kot ise trendyolda faf markası olarak satılıyor.

 

Bay Yanlış dizisi Cemre Gümeli elbise ve kıyafetleriBay Yanlış dizisi Yeni Bölüm Kıyafetleri

Bay yanlış dizisinde oyuncuların arabaları evleri araç gereç her şey merak edilirken dizinin önemli oyuncuları elbise ve kıyafetleri ile de ön planda oluyor. Dizide sadece Can Yaman ve Özge Gürel değil, Cemre Gümeli ve Berkay Tütüncü gibi oyuncuların giymiş oldukları da merak konusu olacak. Güzelliği ile dikkatleri çeken Cemre Gümeli giymiş olduğu elbise ve kıyafetler ile bay yanlış dizisinin en merak edilen oyuncularından birisi olacak.Bay Yanlış dizisi elbise ve kıyafetleri

Bay Yanlış Dizisi Ezgi ve Özgür Kıyafetleri

Bay Yanlışta Özgür ile Ezgi çok merak edilecek. Sizlerde bay yanlış dizisinde oyuncuların giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri merak ediyorsanız bizlere yazabilir ve marka modelini öğrenebilirsiniz. Bay yanlış dizisinin tüm kıyafet sponsorlarla elbiselerin nereden alındığını hangi marka model olduğunu ve fiyat bilgisi ile birlikte bu sayfada sizlere sunacağız. Lütfen merak ettiğiniz bay yanlış dizisi oyuncu kıyafetini aşağıya yazınız.Özge Gürel Bay Yanlış dizisi Ezgi elbiseleri

Bay Yanlış Dizisi Oyuncu kadrosunda kimler var Tıklayın >> Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları

Yorum yaz

21 Yorum

  1. Merhaba, Ben ezginin ikinci bölümde ki siyah sortle siyah bir üst giyimisti, onun altinada Beyaz bir spor ayakabi o ayakabinin markasini Cok bilmek istiyorum

  2. Merhaba! Ben Bay yanlış dizisindeki avukat kızın kıyafetlerini çok merak ediyorum. Marka hemde fiyatlarını öğrenmek istiyorum

  3. ezginin 1. bölümde palmiyeli tshirt ün altına giydiği şort markasının bilgisini paylaşırsanız sevinirim

Etiketler