Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu (Başlama Tarihi)

Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu (Başlama Tarihi). Bay Yanlış dizisi hazırlıkları yapılıyor. Gold Film Faruk Turgut imzası taşıyan Bay Yanlış dizisi oyuncuları kimler olacak? Bay Yanlış dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Bay Yanlış dizisi konusu nedir? Bay Yanlış dizisi bilgilerini konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.

Bay Yanlış dizisi yapım şirketi Gold Film daha önce Vurgun, Kardeş Çocukları ve Erkenci Kuş gibi dizilerinde yapım şirketi olmuştu. Bay Yanlış dizisi senaryosunu Aslı Zengin yazıyor. Bay Yanlış dizisinin yapımcısı olan Faruk Turgut instagram hesabından diziyi duyurdu. Faruk Turgut instagram hesabından şu sözleri paylaştı; ” Aşk mı? Mantık mı? İkisi arasında kalırsan hangisini seçersin? Biz kadınlar aşkımı yanlış yaşıyoruz? Yanlış adamları mı aşık oluyoruz…”

Bay Yanlış Dizisi Oyuncuları Kimler?

Bay Yanlış dizisinde rol alacak olan oyuncular hala belirlenmedi. Bay Yanlış dizisi oyuncuları için cast çalışmaları devam ederken bu dizi aşk romantik komedi tarzında bir dizi olacağı için sizce oyuncuları kimler olabilir? Bay Yanlış dizisi oyuncuları belirlendikçe konumuza ekleyeceğiz. Bay Yanlış dizisinde siz hangi oyuncuları görmek istersiniz? Bay Yanlış dizisi senaryosu yazıldı masa üstü çalışmaları devam ederken oyuncu çalışmaları da devam ediyor. gold film bay yanlış dizisi oyuncuları kanalı

Bay Yanlış Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Bay Yanlış dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Bay Yanlış dizisi kanalı henüz belli olmadı. Senaryosunu Aslı Zengin yazarken yapımcılığını Gold Film ve Faruk Turgut üstleniyor. Bay Yanlış dizisinin bilgileri olarak sadece senarist ve yapımcısı belli şimdilik. Bay Yanlış dizisinin kanalı henüz açıklanmadı. Peki sizce Bay Yanlış dizisi hangi kanalda yayınlanabilir? Kanalı reyting durumunu etkiler mi dersiniz? Yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Bay Yanlış Dizisi Konusu

Bay Yanlış dizisi konusu nedir? Bay Yanlış dizisinin sloganı olarak yapımcı Faruk Turgut ”Aşk mı? Mantık mı? İkisi arasında kalırsan hangisini seçersin? Biz kadınlar aşkımı yanlış yaşıyoruz? Yanlış adamları mı aşık oluyoruz…” dedi. Bay Yanlış dizisinde yanlış erkeklere aşık olarak kadınların hikayesi anlatılacak. Aşkı mı yanlış yaşıyoruz yoksa yanlış adamlara mı aşık oluyoruz hem oyuncular bu soruyu kendilerine soracaklar hem de izleyiciler bu şekilde aşklarını sorgulayacaklar.

Bay Yanlış dizisi konusu herkesi ilgilendirecek bir konu. Bay Yanlış dizisinin oyuncuları ve konusu da henüz belli olmasa da kısa sürede açıklanacak ve bizlerde sizlere Bay Yanlış dizisi oyuncuları konusu kanalı bilgilerini paylaşacağız. Bay Yanlış dizisi oyuncuları kimler olmalı sizce, hangi kanalda yayınlanmalı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın


Eklenme Tarihi: 14 Şubat 2020