Barış Arduç Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinden Neden Ayrıldı Geri Gelecek Mi?

17.05.2023
1.601

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin sezon finali yaklaşırken üzücü bir haber geldi. Başrol oyuncusu Barış Arduç Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden çıktı. Barış Arduç Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden neden ayrıldı çıktı? Alparslan Büyük Selçuklu dizisine Barış Arduç geri dönecek mi? Yeni sezon da Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yayınlanacak mı? Tüm bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. baris arduc alparslandan ayrildi

Barış Arduç Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinden Neden Ayrıldı?

Yapımcılığını Akli Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Sedat İnci’nin oturduğu Alparslan Büyük Selçuklu dizisi 8 Kasım 2021den itibaren yayınlanıyor. Alparslan Büyük Selçuklu dizisi başrollerini Barış Arduç, Kayra Zabcı, Kanbolat Görkem Aslan, Ayşegül Ünsal ve Mehmet Özgür paylaşıyordu. Dizi de çok önemli bir ayrılık yaşanıyor. Başrol oyuncusu Alparslan rolünü canlandıran Barış Arduç diziden ayrılacak.

Barış Arduç Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden çıktı. Ancak dizi sezon finali yaparken böyle bir karar alması seyirciyi üzdü. Alparslan Büyük Selçuklu dizisi sezon finali yaklaştı. Barış Arduç sezon finali ile diziden çıktı. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden neden çıktığı hakkında bir açıklama yapmadı. Yapım şirketi de durumla ilgili açıklama yapmadı. Bu yüzden de resmi bir şey olmadan Barış Arduç’un neden ayrıldığını söyleyemedik. Ancak Barış Arduç’un kariyerine başka dizide devam etmek istemesi, minik kızı ile ilgilenmek istemedi bu sebeplerden olabilir. alparslan baris arduc neden ayrildi

Barış Arduç Alparslan Büyük Selçuklu Dizisine Geri Gelecek Mi?

Barış Arduç Alparslan Büyük Selçuklu dizisine geri gelecek mi? Bunu seyirciler merak ediyor. Başrol oyuncusunun ayrılması dizinin sonunu getirmez umarım. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni sezonunun akıbeti de belli değil bu yüzden. Çünkü başrol oyuncusu diziden çıktı. Yeni sezonu bu şekilde nasıl devam edecek? Yeni sezonda yeni bir başrol oyuncusu ile mi devam edecek? Yoksa Alparslan Büyük Selçuklu dizisi final yapıp bitecek mi? Bu soruların cevapları için yapımcı da çalışıyor.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi sezon finali mi yapacak? Yoksa final yapıp bitecek mi? Dizinin başrol oyuncusunun ayrılması ile Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin sonu da belli değil. Yeni başrol oyuncusu ile yeni sezonda Alparslan Büyük Selçuklu devam edecek. Siz Alparslan Büyük Selçuklu dizisinden Barış Arduç’un ayrılmasını nasıl yorumladınız? Yeni sezonda yeni başrol oyuncusu olsa diziyi izler misiniz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mert Efe mertol dedi ki:

  Melikşahta muhteşem oynayan Buğra gülsoy’un yanlışlık yaptı akli film. Dizi devam ederken barış arduç’la görüşülmesi,oyunculara seneye devam ediyoruz garantisi verilmesi sonra ayak oyunları Buğra gülsoy’un devam etmeme kararı almasını sağladı. Gerçekler bu.

 2. Füruzan dedi ki:

  Barış arduç çok yakıştı diziye. Tam bir osmanlı, selçuklu gibi rolünün hakkını verdi emeğine sağlık kuruluş osman gibi , rolü üzerine oturdu LÜTFEEEN DİZİDE BİTMESİN BARIŞ ARDUÇ TA AYRILMASIN YADA DÖNEM DİZİLERİNDE TEKRAR GÖRMEK İSTİYORUZZZZZ burak özçivit ve barış arduç osmanlı dizilerinde hep görmek isteriz dönem dizileri hiç bitmesin lütfen 🙏 🙈 ve yenilerini bekliyoruz lütfen

  1. Tuğrul dedi ki:

   Dizide oynadığı süre içinde hakkını verdi. Başka oyuncularımız da var onlardan biri dahi oynarsa izlerim . Diziyi beğenerek izliyorum.ismail Hakkı Ürün Oynayabilir. En azından yarım bırakmaz başladığı işi bitirir diye düşünüyorum.