Asude Selma Kalebek Kimdir? Kulüp Dizisi Raşel Karakteri

31.12.2020
45

Bu konumuzda sizlere Netfix’in yeni sezon dizilerinden biri olan Kulüp dizisinin oyuncularından Asude Selma Kalebek’i ve hayat verdiği Raşel karakterini yakından tanıtacağız. Yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Kulüp, dijital bir platform olan Netflix’te yayın hayatına başlayacaktır. Yapımcılığını 03 Medya üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Seren Yüce ve Zeynep Günay Tan oturmaktadır. Tahminen 8 yada 10 bölüm olması beklenilen dizinin oyuncuları da belli olmaya başlamıştır. Oldukça başarılı isimlerin yer aldığı dizinin oyuncuları da belli olunca diziye duyulan merakta artmıştır.

Dizide, Barış Arduç, Gökçe Bahadır, Salih Bademci gibi usta isimler yer almaktadır. Dizinin oyuncu kadrosunun belli olmasıyla dizinin oyuncularından Selma Kalebek ve hayat verdiği Raşel karakteri de oldukça merak edildi. Bizde sizler için genç oyuncumuzu ve hayat verdiği Raşel karakterini yakından tanıttık.  netflix kulup dizisi

Kulüp Dizisi Raşel Karakteri Kimdir?

Raşel Matilda’nın kızıdır. Ancak annesinin varlığından Raşel’in henüz haberi yoktur. Hapisten yeni çıkan annesi sürekli kendini ona affettirmeye çalışır ve aralarının düzelmesi için elinden geleni yapar. Ayrıca Raşel’in başında birde bela vardır, annesi Raşel’i bu beladan yani Fıstık İsmet’ten korumaya çalışır. 1955 yıllarını konu edinen dizide Matilda ve Raşel’in hayatını anlatmaktadır.

Kulüp Dizisi Raşel Kimdir?

Raşel karakterine genç oyuncu Asude Selma Kelebek hayat vermektedir. Raşel karakteri kadar bu karaktere hayat veren, ekranların yeni yüzlerinden biri olan genç oyuncu Asude Selma Kalebek de oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için genç oyuncumuzu daha yakından tanıtacağız ve Asude Selma Kalebek kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Gibi sorulara yanıt veremeye çalışacağız.

asude kalebek kimdir kulup dizisi rasel

Asude Selma Kalebek

2013 yılında sbs sınavında kopya çektiği iddiası ile haberle çıkan oyuncumuzun adını yıllar önce duymuştuk, ancak oyuncumuzun daha sonra böyle bir şey yapmadığı oraya çıkmıştır. 21 yaşındaki genç oyuncumuz sektörün yeni yüzlerindendir ve hakkında çok fazla bir bilgi yoktur. İstanbul Boğaziçi üniversitesinde öğrenimine devam eden oyuncumuz İstanbul Sahne Sanatları Tiyatrosunda oynamaktadır. Bir menajerlik oyuncusu olan Asude Selma Kalebek, Binbir İletişim menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Asude Selma Kalebek Rol Aldığı Diziler

Sektörün yeni yüzlerinden biri olan genç oyuncumuz ilk profosyonel oyunculuğunu Kulüp dizisi ile yaşayacaktır. Oldukça başarılı isimlerle birlikte rol alacak olan Asude Selma Kalebek, henüz dizi yayınlanmadan bile oldukça dikkat çekmeyi başarmıştır. Önümüzde ki yıllarda güzel oyuncuyu birçok projede göreceğimizden emininiz.

Asude Kalebek kimdir kulup dizisinde

Asude Selma Kalebek Resmi İnstagram Hesabı

Ekranların yeni yüzlerinden olan genç ve güzel oyuncumuz Kulüp dizinin oyuncu kadrosunda olduğunun öğrenilmesine beraber oldukça merak edilmiştir. Diziyi merakla bekleyenler oyuncumuzun instagram hesabını da merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Genç oyuncumuzun resmi instagram hesabında 9 gönderisi ve 661 takipçisi vardır. Takipçi sayısı günden güne artan oyuncumuzun resmi instagram hesabı ise:asudekalebek

Asude Selma Kalebek Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Genç oyuncumuz henüz evli değildir. Bu sektörde henüz çok yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgiye sahip olmadığımız oyuncunun bilinen bir sevgilisi de yoktur.

asude selma kalebek kimdir kulup dizisi

Asude Selma Kalebek Kıyafetleri Elbiseleri

Netfix’in Türk yapımı dizilerinden biri olan Kulüp dizisinin genç oyuncularından olan Asude Selma Kalebek’in dizinin kadrosunda yer aldığının öğrenilmesiyle beraber oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Güzelliğiyle dikkat çekmeyi genç başaran oyuncumuz hemen adından söz ettirmiştir. Oldukça başarılı isimlerle çalışacak olan oyuncumuzun Kulüp dizisinin yayınlanmasıyla beraber, dizide giydiği kıyafetleri de bizde sizler için sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere yeni sezonun iddialı dizilerinden biri olan Kulüp dizisinin oyuncularından Asude Selma Kalebek’i ve hayat verdiği Raşel karakterini tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..