Arka Sokaklar Müfettiş İdil (Duygu Keser) Bilgileri

23.10.2021
36

Sizler için Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Müfettiş İdil karakterini yakından tanıtacağız. Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisi 31 Temmuz 2006 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu Arka Sokaklar dizisi Türk televizyon tarihinin en uzun süreli dizisidir. 16 yıl geçmesine rağmen en çok izlenen dizler arasında yer alan Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Müfettiş İdil karakteri de izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Müfettiş İdil karakterini yakından tanıtacağız ve Arka Sokaklar dizisi Müfettiş İdil karakteri kimdir? Arka Sokaklar dizisi Müfettiş İdil karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Müfettiş İdil Karakteri Kimdir?

Arka Sokaklar Müfettiş İdil (Duygu Keser)Her Cuma, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Müfettiş İdil karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Müfettiş İdil karakteri hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Müfettiş İdil Kimdir?

Arka Sokaklar dizisine 16. sezonda katılan Müfettiş İdil karakterine oyuncumuz Duygu Keser hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Müfettiş İdil karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Duygu Keser de merak edilmiştir. Bizde sizler için Arka Sokaklar dizisine yeni katılan oyuncumuz Duygu Keser’i yakından tanıtacağız ve Duygu Keser kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Duygu Keser Kimdir?

Arka Sokaklar İdil kimdir gerçek adı ne37 yaşında ki oyuncumuz Duygu Keser, 2 Mart 1984 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında yayınlanan Bebeğim isimli dizide geçen oyuncumuz Duygu Keser, 2009-2010 yılları arasında Küçük Kadınlar dizisinde hayat verdiği Zeycan karakteriyle tanınır hale gelmiştir. Bc Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Duygu Keser aynı zamanda eğitmenlik yapmaktadır. Daha önce Gelmeyen Bahar, Sıla, Alın Yazım, Çocukluk Günler, Böyle Bitmesin, Elde Var Hayat gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Duygu Keser, kamera karşısına en son 2019 yılında vizyona giren Kim Daha Mutlu? isimli sinema filmiyle geçmiştir.

Duygu Keser Yer Aldığı Diziler

2006 – Bebeğim
2007 – Sıla (Feride)
2009/2010 – Küçük Kadınlar (Zeycan)
2009 – Çocukluk Günler
2011 – Elde Var Hayat (Duru)
2012 /2013– Böyle Bitmesin
2014 – Alın Yazım (Asya)
2021 – Arka Sokaklar (Müfettiş İdil)

Duygu Keser Resmi İnstagram Hesabı

Arka Sokaklar İdil kimdir (Duygu Keser)Bu sezon Arka Sokaklar dizisinde canlandıracağı Müfettiş İdil karakteriyle ekranlarda göreceğimiz güzel oyuncumuz Duygu Keser sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz instagram da 14 gönderisi ve yaklaşık olarak 2 bin takipçisi vardır. Duygu Keser’in resmi instagram hesabı: @keserduyguoffical

Duygu Keser Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Duygu Keser’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilen konulardan biridir. Oyuncumuz Duygu Keser, henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan veözel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı Duygu Keser’in hayatında bilinen biri yoktur.

Arka Sokaklar Müfettiş İdil – Duygu Keser Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de herkesin dikkatini çeken oyuncumuz Duygu Keser tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Duygu Keser’in sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak edip araştırmaktadır. Bizde sizler için güzel oyuncumuz Duygu Keser’in özel hayatında ve Arka Sokaklar dizisinde giydiği etek, elbise, kazak, hırka, tişört, mont, kazak, ceket, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Sizler için Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Müfettiş İdil karakterini ve bu karaktere hayat veren oyuncumuz Duygu Keser’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Arka Sokaklar dizisine yeni katılan oyuncular konumuz burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..