Arıza Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Semt Mahalle Mekanlar Neresi?

24.07.2020
88

Bu konumuzda Arıza Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi Semt Mahalle Mekanlar Neresi? Arıza dizisi hangi il ilçe veya köyde set kuruldu gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Arıza dizisinin çekildiği mekanları, il ilçe köy mahalle olarak sizlerle konumuzda detaylıca paylaşacağız.Ariza dizisinin cekildigi ev konak neresi

Arıza dizisi nerede çekiliyor sorusuna hemen son bölümde İstanbul boğaz sahnesi ile başlayalım. Evet Arıza dizisi İstanbul merkezli çekiliyor. İstanbul olunca boğaz manzarası olmazsa olmazdı. İşte  Halide ile Ali Rıza’nın konuştukları mekan neresi boğazın neresi diye soranlara hemen yanıt verelim. Resimde gördüğünüz mekan hemen Çamlıca tepesinin karşısı boğaz köprüsüne yakın bir kıyı. Ariza dizisi nerede cekiliyor bogaz sahnesi

Yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Arıza dizisinin başrollerinde Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan yer alıyor. Oyuncu kadrosu ile merak uyandıran Arıza dizisinin nerelerde çekildiği hangi mekanların kullanıldığı izleyicilerin en çok merak ettiği konulardan birisi olacak. Ariza dizisi nerede cekiliyor (1)

Arıza Dizisi Nerede Çekiliyor?

Arıza dizisi çekimleri başladı. İstanbul’da birçok farklı mekanda yapılan çekimler izleyiciler tarafından sorgulanmaya başladı. Özellikle boğaz manzaralı, cafe, tekme turunun yapıldığı yer ve tarihi mekanlar Arıza dizisinin nerede çekildiği konusunda insanları arayışa sevk etti. Biz de İstanbul’da farklı mekanlarda çekimlerine başlanan özellikle Beykoz ilçesinde bulunan eski kundura fabrikası şimdilerde ise dizi film platosu olarak kullanılan mekanlar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. ariza dizisi nerede cekimleri

Arıza dizisi nerede çekiliyor hangi il ilçe?

Arıza dizisi nerede çekiliyor hangi il ilçeÖncelikle Arıza dizisinin İstanbul ilimizde hem Anadolu hem de Avrupa yakasında bir çok farklı mekanda çekimler yaptığını belirtelim. Dizinin çekimleri Çamlıca tepesi, Ortaköy sırtları ve Beykoz gibi ilçelerde çekiliyor. Üsküdar sahilindeki çekimler ve kız kulesi manzaralı çekimler de izleyicinin ilgisini çekecek. Not: Arıza dizisi Oyuncuları Kadrosu konumuza göz atın mutlaka..

Ariza dizisi cekim mekanlari resimleri

Arıza dizisi İstanbul’un neresinde çekiliyor? Semt Mahalle Neresi

Arıza dizisi İstanbulun neresinde çekiliyorArıza dizisinin İstanbul’da bir çok farklı mekan kullanacağını belirtmiştik. Özellikle boğaz köprüsü ve Fsm köprüleri sık sık ekrana gelecek.  Arıza dizisinin jenerik görüntüleri İstanbul’un neresinde çekiliyor hangi mahalle semt neresi sorularına da birden çok yanıt verebiliriz. Maslak, Ortaköy ve Beykoz dizi çekimleri en çok göreceğimiz mekanlar arasında.

Arıza dizisi çamlıca tepesinde çekiliyor?

Arıza dizisi çamlıca tepesinde çekiliyorArıza dizisi çekimlerinin yapıldığı yerlerden birisi de Çamlıca tepesi olacak. Anadolu yakasından oldukça güzel bir manzarası olan Çamlıca Arıza dizisinin çekildiği mekanlardan ve güzel manzaralı çekimlerin yapıldığı yerlerden birisi.

Arıza dizisi sahil çekimleri nerede yapıldı?

Arıza dizisi sahil çekimleri nerede yapıldıÜsküdar sahili özellikle hem boğaza sahip hem de kız kulesi gibi bir güzelliği içinde barındırıyor. Arıza dizisinde Üsküdar çekimleri de sıkça görülecek. Arıza dizisi sahil çekimleri nerede yapıldı sorusuna İstanbul Üsküdar sahili yanıtını verebiliriz.

Arıza dizisi çekim yeri sahil teknelerin olduğu yerArıza dizisi çekim yeri sahil teknelerin olduğu yer neresi diye meraklı sorular geliyor. Arıza dizisinin 20 Eylül akşamı yayınlanacak olan 2. bölümünde deniz kıyısındaki çekim yeri neresi, sahilde teknelerin gemilerin ve kayıkların olduğu yer neresi sorusuna yanıt vermek isteyenlerin yorumunu merakla bekliyoruz.

Arıza dizisi hangi mahallede çekiliyor?

Arıza dizisi hangi mahallede çekiliyorArıza dizisinin özellikle Ali Rıza ve Halide gibi oyuncuları dizinin başrolünde çok önemli karakterler. Bu nedenle Ali Rızanın evi ve Halidenin evi mahallesi nerede merak konusu oldu. Arıza dizisi hangi mahallede çekiliyor sorusuna yanıtımızı en kısa sürede detaylıca yazacağız.

Arıza dizisi çekim yerleri neresi?

Arıza dizisi çekim yerleriArıza dizisi çekim yerlerinin mekanlarının neresi olduğu İstanbul da hangi mekanların ve semtlerin dizide kullanılacağını hemen belirtelim. Arıza dizisinin mahalle çekimleri İstanbul’da Beykoz ilçesinde bulunan eski Kundura fabrikası olarak bilinen şimdiki dizi-film plato alanında çekimler yapılıyor.

Ariza dizisi cekim mekanlari

Arıza Dizisi Seti Çekimleri Hangi Semtte Mahallede Mekanlar Neresi?

Son dönemde oyuncu kadrosu bu kadar güçlü ve geniş olan dizileri kolay kolay göremez olduk. Arıza dizisi hem çekim yerleri ile hem de oyuncu kadrosu ile adından sıkça söz ettirecek görünüyor. Çekimlerine İstanbul ilimizin Beykoz ilçesinde başlanan ve eski kundura fabrikası olarak bilinen mekanlar dizide sahnelerin aldığı yerler olacak. Arıza dizisinin seti Beykoz’da bulunan dizi platosunda başladı. O3 Medya tarafından yapımı hazırlanan Arıza dizisinin ağustos ayı boyunca sürecek çekimleri sonrasında tanıtım fragmanı çıkacak ve 2020 Eylül ayında dizi başlayacak.

Arıza Dizisinin Seti Nerede Nasıl Gidilir?

Arıza dizisinin çekildiği yerler İstanbul ilimizin Beykoz ilçesi. Burada hem mahalle kültürü hem de insanlarla içiçe güzel dekore edilmiş iyi bir mahalle havası verilmiş mekanlar Arıza dizisi için bulunmaz bir fırsat. Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’ın başrollerini paylaştığı Arıza dizisi mütevazi bir yaşam sürdüren Ali Rıza ile yolu kesişen Halide’nin hayatını konu edinecek. Güzel bir İstanbul sokağı sakin bir mahalle ama aksiyon dolu aşk dolu güzel bir dizi bekliyor bizi. Ariza dizisi nerede cekiliyor

Arıza Dizisi Oyuncuları ile Görüşmek Ziyaret Etmek

Arıza dizisinde oldukça geniş ve güçlü bir kadro bulunuyor. Arıza dizisinin oyuncu kadrosunda Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Pınar Deniz, Dilara Aksüyek, Yeşim Salkım, Levent Can, Ahmet Mümtaz Taylan, Hazal Benli, Yeşim Gül gibi birçok oyuncu yer alıyor. Arıza dizisinin oyuncuları ile sette görüşebilir onlarla fotoğraf çekinebilir ancak koronavirüs önlemlerini unutmadan bunları yapabilirsiniz. Çekim yapılmadığı zamanlarda Arıza dizisinin oyuncuları genellikle halk ile iç içe olarak onlarla hem hasret gideriyor hem de fotoğraf çekinerek isteklerini yerine getiriyor. Sizler de Arıza dizisinin oyuncuları ile görüşebilir onları ziyaret edebilir ve fotoğraf çekinebilirsiniz. ariza dizisi cekim adresi resimleri

Arıza Dizisi Çekimleri Hangi Şehirde İl İlçe

Arıza dizisinin çekimleri sadece istanbul’la sınırlı kalmayacak güney illerimizde Muğla’da da devam edecek. Ancak koronavirüs önlemleri nedeniyle şimdilik İstanbul’da devam edilen çekimler dizinin alacağı reytinglere de bağlı olarak genişletilecek. Arıza dizisi nerede çekiliyor hangi mekanlar kullanılıyor ya da dizinin seti nerede gibi soruları tanıtım fragmanı çıktıktan sonra sizlere iletmeye devam edeceğiz.

Sizde Arıza dizisi ile ilgili merak ettiklerinizi bizlere sorabilir, Arıza dizisi nerede çekiliyor ya da Arıza dizisi hangi mahallede hangi sokakta semtte gibi sorularınızı bizlere yöneltebilirsiniz. Ayrıca Arıza dizisinin oyuncu kadrosunu merak edenler için detaylıca oyuncuları inceledik. Sizleri yeniden aramızda görmek ümidiyle hoşça kalın.

Arıza dizisi çekim adresleri bilgilerini sizlerle netleşince paylaşacağız. Arıza dizisi tanıtım fragmanında çekim yerleri adreslerinin bir kaç fotoğrafını paylaşalım.  ariza dizisi oyuncularin kiyafetleri

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Tahir Egeli dedi ki:

  Diziyi izliyorum, akıcılığı gayet güzel. Yalnız fon müziği çok yüksek. Konuşmalar bazen anlaşılmıyor. Sağlıcakla kalın.

 2. Dizinin perestishkari dedi ki:

  Gozel oyuncu birliyi var. Tolqa Saritash ve Ayca Aywin Turanin butun filmlerini izlemisem. Cox sevdiyim oyunculardi. Bu filmde de ugurlar dileyirem onlara. Her bolumu sebrsizlikle gozleyirik

 3. Anonim dedi ki:

  Dizi nerede çekilirse çekilsin içinde Tolga sarıtaş varsa mekan önemli değil benim için😍🤩

 4. meraklı dedi ki:

  taksi mekanı burası, Paşabahçe, Yalı Erguvan Çk. No:11, 34800 Beykoz/İstanbul

  1. Anonim dedi ki:

   Taksi duragi nerde

  2. Baran dedi ki:

   Taksi duragi nerde

 5. Asmaa dedi ki:

  Lütfen bize açık bir adres verin